www.sudzibas.lv VIADA Nepareizas cenas

Viada - Nepareizas cenas

Viada degviela uzpildes stacijās jau apmēram mēnesi uz lielā reklāmas stenda pie tanka ir uzrādītas vienas Cenas, bet piebraucot pie paša automāta jau uzrādās cita - lielāka Cena. Un to es esmu novērojis vairākās viņu degvielas uzpildes stacijās - visās kurāš esmu iebraucis pēdējā mēneša laikā,
viada uz krasta ielas pie lido
viada uz maskavas ielas pie k-senukai
viada uz granīta ielas netālu no Krustpils ielas
viada uz Rīgas apvedceļa Baltezers - Saulkalne
varbūt vēl kādu esmu aizmirsis pieminēt.

Itkā jau pie paša sūkņa Cena ir pareizā, bet braucot iekšā benzīntankā no ielas tomēr tieku maldināts par degvielas cenu.

04.05.2022

P

K Kascejs 05.05.2022

Pirms apvainot kompāniju, kur uzpildies, pārliecinies, ka pildi tieši to degvielu, kuras cena ir norādīta stabā. Pieļauju, ka stabā ir norādīta parastā DD cena, bet vēlies iepildīt DD multi, kas maksā nedaudz dārgāk.

T termo 13.05.2022

Tuvumā viss vienmēr izskatās lielāks. Vienkārši cilvēkiem ir tāda redze, ka visu tālumā samazina.