www.sudzibas.lv VIADA Viada Maskavas 2 neatrādā norādītajā darba laikā

Viada - Viada Maskavas 2 neatrādā norādītajā darba laikā

DUS Viada Maskavas ielā 2 (Ķengarags) nestrādā noteiktajā darba laikā. Darba laiks norādīts līdz plkst. 22:00, taču 21:50 durvis jau ir slēgtas un darbiniece nevienu negrib laist iekšā.

Šovakar 22.februārī plkst. 21:50 Viadas darbinieces izdomāja beigt savu darba dienu ātrāk nekā paredzēts. Stāvu pie durvīm, lai mani ielaistu, taču divas blondas sievietes iztēlojas, ka neredz un nelaiž iekšā, uz klauvēšanu pie stikla nereaģē. Viena pārskaita jau kasi, tikmēr otra, kas ir ar brillēm jau apģērbta vējjakā skriešus mazgā grīdu. Ja darbinieki neievēro savu darba laiku, tad varbūt nomainiet to, lai nemaldinātu cilvēkus, ka esat atvērti? Citādi es visam rajonam skrēju cauri, lai paspētu, taču izrādās, ka tur darbinieces strādā kad un kā grib. Nebiju vienīgā, kas netika ielaista, cilvēki dusmīgi devās prom. Darbinieču attieksme vienkārši nožēlojama!

22.02.2024

K

M micire 23.02.2024

Nu un kāpēc jānāk pēdējā minūtē laikam tāds stils,un ļoti patīk sūdzēties.