LV RU

Circle K

Circle K Latvia SIA
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67088100
Fakss: +371 67088150
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

7%
Sūdzības
67
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
10
Apskatīt statistiku

Circle K - Sūdzības un atsauksmes

Circle K - Neprofesionāli darbinieki

Neprofesionāli darbinieki Labdien, šodien dienas vidū pie Dus Jūrmalas gatvē 5, ap plkst. 14 pie ieejas durvīm stāvēja diezgan daudz cilvēku, taču pārdevēja tajā laikā aiz dus ēlas pie dienesta ieejas smēķēja ar apsargu. Diezgan slikts iespaids par uzņēmumu. (15.04.2021. Ap plkst. 14)

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Vienmēr pilos tikai Cirkle K, un no rītiem pie jums strādā kasiere Elīze. Vienmēr tāda sajūta, ka es esmu vainīgs pie tā ka viņai ir jāstrādā pie kases, rupjš meićuks... Tur strādā vēl viena meitene, sieviete. Tā gan ir jauka un patīkama darbiniece. Cirkle k, parunājieties ar Elīzu, varbūt viņai alga par mazu, vai nepatīk darbs pie kases.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Darbinieki neprot ieslēgt automazgātuvi! Tika nopirkts automazgāšanas kods, bet veikt pašu mazgāšanu nevarēja. Uz to brīdi veikalā strādāja viena darbinieca, un viņa bija aizņemta ar cīsiņu cepšanu. Vienīgais, ko viņa man ieteica, bija pasēdēt kādu pusstundu un pagaidīt, kad uz darbu atnāks otra darbiniece, sak, varbūt viņa varēs iedarbināt mazgātuvi. Lieki iztērēts laiks.

AtrisinātaCircle K - Slikts serviss

Slikts serviss 21.02.20. pa ceļam piestājām Dubultu Circle K, lai paķertu iecienīto kafiju. Savu maku biju aizmirsusi mājās, tāpēc draugs iedeva naudiņu. Pati precīzi nezināju cik maksā šobrīd kafija, tāpēc paņēmu 3€ līdzi. Sagaidu rindu, dodos iekšā un uztaisu kafiju, dodos pie kases maksāt. Kamēr maksāju, ģimene devās iekšā, pārkāpjot atļauto cilvēku skaitu. Saprotams, ka kasiere uz to reaģēja un aizrādīja, kas visticamāk arī izraisīja problēmu. Nosaucu kafiju un dodu savus 3€, pretī saņemu 0,1€. Griežo...

Circle K - Muļķīga situācija

Muļķīga situācija Iebraucu uzpildīt degvielu. Tikai degvielu. Ieejot veikt apmaksu, lika paņemt iepirkuma groziņu. Es saprotu, ka tādi ir valsts noteikumi, bet tas ir smieklīgi. Uz jautājumu, vai tie tiek dezinficēti pēc katra pircēja, teica ka dezinficē reizi trijās stundās. Kam man tādi noteikumi, kur es varu sev vīrusu dabūt vēl? Ja es neko nepērku, tikai apmaksāju degvielu, vai nebūtu prātīgi tomēr bez groziņa? Esmu circle K klients vēl no laikiem, kad tas bija statoils un man vienmēr viss patika. Taču uz...

Circle K - Apmeklētāju cūcības

Apmeklētāju cūcības Mīļie šoferi, makšķernieki, pieaugušie, bērni un c. Dzīvnieki! Kad jūs ejat sabiedriskā tualete un to lietojat, tad atceraties, ka tur miljons ir bijis pirms jums. Tāpēc visiem iesaku tik raiti neskriet uz tām un labāk čurāt savā tualete. Arī covid mazāk izplatīsies.

Circle K - Serviss

Serviss Valdemāra dus vienmēr nākas stāvēt garās rindās, jo darbinieki taisa ēdienus/dara citus darbus un klientiem nepievērš uzmanību. Kur skatās vadība? Vai tiešām neredzat, ka viens darbinieks nespēj tikt galā? Kāpēc man jāstāv 10 minūtes Rindā, lai varētu samaksāt par degvielu? Vai nevajadzētu strādāt vismaz diviem darbiniekiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu?

Circle K - Поцарапали машину

Поцарапали машину 12.12.2020 в 22:05 был на заправке Circle K, на Мойке ! Помыли машину отвратительно , много грязи осталось , фен сушит очень плохо , что машина осталась мокрой , а самое главное то , что мне поцарапали всю машину ! Местами краска слазиет! Я не знаю как вы будите выходить из ситуации , но машина вся поцарапана , на фото это видно ! Я никогда больше не буду пользоваться услугами Circle K , думайте как решать этот вапрос будем , так-как покраска дорогая !

AtrisinātaCircle K - Slikta attieksme

Slikta attieksme 27. Septembrī, ap plkst. 19.10 ienācu Circle k, lai iegādātos Tabakus izstrādājumu. Protams, uzrādu personu apliecinošu dokumentu, par to, ka esmu pilngadīga persona un, lai nebūtu nekādu šaubu, un tad pārdevēja sāk uz mani skatīties ar šaubīgu skatienu un pēc mirkļa, diezgan riebīgā tonī, Saka: "dokumentu savu atver, vai tad man tas jādara? Tev jau vajag nevis man! ", un tad vēl ar kolēģi sāk smieties... Kas tā par attieksmi pret klientu? Jā, nopirkt šo produktu ir manās interesēs, bet jūsu...

Circle K - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā, otrā dienā pēc auto mazgāšanas pamanīju, ka tas ir diezgan pamatīgi noskrāpēts. Devos atpakaļ uz Circle K, kur DUS vadītāja mēģināja man iestāstīt ka viņu mazgātuvē nav iespējams auto saskrāpēt. Pēc garākas vārdu apmaiņas, man tomēr piedāvāja rakstīt iesniegumu par auto bojāšanu un nosūtīja pie AZ Eksperts eksperta Armanda Ulmaņa. Un...

Circle K - Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu

Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu Nav pirmā reize, kad iegriežoties šajā circkle k stacijā nesaņemu savas cigaretes tikai dēļ tā, ka kasieris nespēj novērtēt klienta vecumu. Domāju ir starpība no 17 gadīga un 25 gadīga klienta, kurš piedevām papildus lej degvielu, bet cigaretes nepārdos, jo nav līdz dokumenti. Gadījums notika ap 21.20 vakarā. Jo arī uz kasieres uzdoto jautājumu-cik viņai varētu būt gadi, es novērtēju precīzi, nosaucot pareizo skaitli.

Circle K - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Cirkle K atradās 3 pārdevējas un visas nelikās ne zinis lai apkalpotu klientus kas garā Rindā gaidīja lai tiktu apkalpoti. Pārdevēja ar blondiem matiem trinās 2 metrus no kases un arī nelikās ne zinis lai apkalpotu klientus tikai ik pa laikam paskatījās uz garo rindu un turpināja stāvēt. Saldus Cirkle K apkārtnē smako pēc sausās tualetes, drausmīgi. Neiesaku.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss Jelgava Circk K! Šodien 12.08.20 kkur 7: 14 pasutu hotdogu lai paēstu brokastis, loti steidzos! Samaksāju un gaidu, vīrietis kas pie kases kkur aiziet un paliek stradat viena meitene pie kases.. Gaidu 10 min, meitene vairākas reizes spieda zvana pogu un kko pa mikrofonu laikam pateica lai atnāk uztaisit to hotdogu jo jau salasijas liela Rinda uz kasi! Es vairs nevarēju tik ilgi gaidit un aizbraucu bez apmaksāta hotdoga un naudu atpakaļ nebija iespēja paprasit jo Rindas uz kasi...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Bijām brīvdienās iebraukuši uzkost hotdogus. Hotdogus mums pasniedza visus nolietus ar mērci, visa augša un iepakojums, pa virsu tika uzliktas salvetes. Noņemot salvetes visas rokas mērcē bija un lai novērstu ķēpu pie kafija aparāta papildus salvetes nebija pieejamas.

Circle K - Nemākulīga un nelaipna kasiere

Nemākulīga un nelaipna kasiere Ļoti slikta apkalpošana. Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru. Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq Ļoti slikta apkalpošana. Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru. Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq burgeri uz ko kasiere vēlējās pastrīdētie...

Circle K - Patiesi smieklīga blēdīšanās

Patiesi smieklīga blēdīšanās Cienījamā Circle-K vadība! Lūdzu nekavējoties pārtrauciet to "ākstīšanos" kas notiek jūsu dus blakus tc dole! Nu tiešām smieklīgi, uz elektroniskā banera - cenu staba šodien bija redzama patiesi šim laikam zema Cena dīzeļdegvielai 1,024, bezmazvai sākot pildīties lodziņā pie pistoles skatos 1,034! Eju pie aiz Letes stāvošās meitenes skaidroties kas par lietu? ! Viņa "nabadzīte" pilnā nopietnībā sāk skaidrot ka ar jūsu "svētību" tas viens cents litrā ir par apkalpošanu pie kases, bet okei, mum...

Circle K - Prece bez termiņa

Prece bez termiņa Vakar 20.06 apmēram 1: 30 naktī iegāju Circle K izdomāju ka vajadzētu paēst, nopirku karstmaizi ar tītaru un Čederas sieru sanāca tikko izejot no uzpildes stacijas pamanīt ka smarža no maizes iet ļoti dīvaina attaisot bija šoks siers sakaltis un tumšs nav līdzīgs nemaz svaigam sieram un tītara (konservi) bija auksti un atvainojos par izteicienu smirdēja

Circle K - Slikts serviss, neievēro tīrību

Slikts serviss, neievēro tīrību Šodien plk.20.00 gaidot kad pagatavos wrapburgeri... Darbiniece gatavo ēdienu cimdos... Tad aiziet apkalo citu klientu ar tiem pašiem cimdiem... Paņemot no viņa 50€ iesitot kasē un izdod atlikumu... Un ar tiem pašiem netīrajiem cimdies ar kuriem aiztika naudu... Turpināja mana burgera ietīšanu! Tas būtu tas pats kas strādāt ar plikām rokām! Fu... Varbūt izskaidrojiet saviem darbiniekiem ka pēc saskares ar naudu... Cimdi būtu jānomaina?

Circle K - Rindā 8 cilvēki

Rindā 8 cilvēki Šodien, klientu skaits rindā 8i, es devītais! Pievienotajā attēlā visus cilvēkus redzēt nevar! Darbiniece taisa 4us burgerus un neliekas ne zinis par rindu un vajadzību pasaukt pēc palīdzības! Diezgan skumji! :( Rūpniecības iela 4, Ventspils

Circle K - Brīvdienas darbinieks strāda viens

Brīvdienas darbinieks strāda viens Ļoti skumji redzēt darbinieku kuram vienam ir jāstrādā vienam. Vēl pie tam brīvdienās. Pasūtījām ēdienu un diemžēl saņemam to aukstu, respektīvi remdenu. Cena neatbilst šādai kvalitātei. Uzskatu ka jābūt vismaz diviem darbiniekiem. Respekts darbiniecei kura saglabāja vesu prātu pie tik lielas Rindas un pasūtījumu. Liels fui menedžmentam lai gan ari valsti ir epidēmija. Uzskatu drošības noluku deļ ari jābūt diviem darbiniekiem. Vēlreiz fui un nekada ciena pret darbinieku.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes