LV RU

Circle K

Circle K Latvia SIA
www.circlek.lv
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67088100
Fakss: +371 67088150
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Degvielas uzpildes stacijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

5%
Sūdzības
47
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
6
Apskatīt statistiku

Circle K - Sūdzības un atsauksmes

Circle K - Brīvdienas darbinieks strāda viens

Brīvdienas darbinieks strāda viens Ļoti skumji redzēt darbinieku kuram vienam ir jāstrādā vienam. Vēl pie tam brīvdienās. Pasūtījām ēdienu un diemžēl saņemam to aukstu, respektīvi remdenu. Cena neatbilst šādai kvalitātei. Uzskatu ka jābūt vismaz diviem darbiniekiem. Respekts darbiniecei kura saglabāja vesu prātu pie tik lielas Rindas un pasūtījumu. Liels fui menedžmentam lai gan ari valsti ir epidēmija. Uzskatu drošības noluku deļ ari jābūt diviem darbiniekiem. Vēlreiz fui un nekada ciena pret darbinieku.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Сервис ужасный, заехали купить ребёнку хот дог работала оператор Татьяна, просили сосиску варёную она мне говорит нет варёных вам что её в котле сварить? Чтооооо? Девушка, что не знает что есть vārīta cisina un karsti kūpināta cisina? Я не работник cirkle и то понимаю разницу. Разговор был на латышском, милая дамочка если вы не знаете что такое варёная сосиска и как обслуживать клиентов идите полы мойте, фууу никогда туда больше не поедим!

Circle K - Akciju maldināšana

Akciju maldināšana Manuprāt, cilvēku maldināšana circle k ar jaunajām akciju cenām "2 par... ". Pieejot pie kases, pārdevējai prasu vai 2 batoniņi būs par 1 cenu (kā jau tas norādīts) , pārdevēja pārliecinoši to apstiprināja. Izrādās, ka nē, ņemot 2 produktus par katru jāmaksā konkrētā Cena. Tad jau pat pārdevējs īsti neizprot jaunās cenu "uzlikas". Ar maziem burtiņiem rakstīts - gab. Lieki piebilst, ka pat nav norādīta Cena bez akcijas. Par katru produktu skriet pie pārdevēja un jautāt kāda ir bez akcijas Cena?...

Circle K - Apmāns

Apmāns Ieliktas ir vairākas vakances uz darbu cirkle k meita pieteicas uz vairākām. Saņēm atbildi ka visas vakances aizņemtas. Kā tā? Viena diena visos cirkle k pieņemti visi vajadzīgie darbinieki? Tas jau nekas ka vakances Tomēr stāv tukšas jo pazina strāda tur un Saka ka ņemtu darba bet viss iet cau ofissu. Nu paldies par jauko iespēju pastrādāt. Apmāns pēdējais

Circle K - Krāpšana par degvielu

Krāpšana par degvielu Labvakar, 13.02.2020 bija samazināta degvielas Cena d 1. 27 man bāka ir 40l, kad uzpildījos bija desmit litri. Nu nodomāju nu tad pilnu bāku jālej. Prikols tads ka ielējās 38 litri. Nu kā tas var būt? Esiet vērīgi! Nākamreiz ar kanniņu iešu ??

Circle K - Nepatiess foto attēls

Nepatiess foto attēls Iegādājos dienas piedāvājumu pa 3.39€, ceturtdienas Bbq burgeri, jo bildē izskatījās ļoti bagātīgs un garšīgs, ar tomātiem, sīpoliem, marinētiem gurķiem, salāt lapām, gaļu un sieru, bet saņēmu bez tomātiem un sīpoliem, jo pārdevējai sarakstā neesot rakstīts ka ir jāpievieno arī tomāti un sīpoli. Tad lūgums arī attiecīgu bildi likt, bez tiem tomātiem un sīpoliem. Klaja cilvēku maldināšana.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Uzpildīju auto ar dīzeļdegvielu, izbraucis no uzpildes stacījas konstatēju ka degviela fiziski nav uzpildīta bet norēķinājos par to. Domādams ka varbūt auto kāds dačiks neiet nolēmu uzpildīties vēlvienu reizi tieši pie tā paša sūkņa un viss bija kārtībā, pierādījās ka pirmā uzlildes reizē par degvielu norēķinājos bet bākā tās nebija iesūknēta. Uz ko darbinieks teica ka tas nav iespējams.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktas kvalitātes serviss. 28.12.19 ap 13: 00 mūsu apkalpoja rupja un nepieklājīga jauniete. Viņas klātbūtnē atvēru skrāpē un laimē atlaides kodu, izvēlējos preci un aizveru telefonu, pēc brīža viņa rupji pateica ka es viņai neko neparādīju, viņa neko neredzēja utt... Mēģināju atvērt otrreiz bet kupons jau nebija derīgs... Aizgāju nenopirkot neko, izsalcis. Dēļ tādas apkalpošanas nebraukšu tur nekad! P. S. Aizbraucam tālāk uz viada un paņēmam ko gribējam, kur labāk apkalpošana. Ieteicu visiem. Ar jauno gadu.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Piedalijos jūsu akcijā facebook, kur atnāca 2 paziņojumi 13.12.2019 15: 33 ka esmu viena no laimētājām, bet ierodoties ofisā mani sagaidija vilšanās, dati mainīti un evija melne vairs tur nav. Par cik man bija paziņojuma skreenshut uzņēmums parādiju sekretārei, kura sazinājās ar mārketingu, lai saprastu kur ir kļūda, tad atnāca ļoti nelaipna jūsu darbiniece un pateica, ka uzticas partneriem un neko nēsmu laimējusi, iedeva papīrīšus, pagrieza muguru un aizgäja. Pielikumā ir mans skreenshot attēls no jūsu lapas paziņojums.

Circle K - Обман клиента

Обман клиента При оплате приобретённого топлива не была предоставлена полагающаяся мне скидка, хотя я вставил в сканирующее устройство банковскую карту, зарегистрированную как карта клиента Extra Club. Также был включен в счёт к оплате бесплатный напиток Coca Cola, выигранный в лотерею Skrape un Laime. Работница станции отказалась признать ошибку. Таким образом я не смог решить спор на месте.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Ждала очередь 20 минут. Видела что сосиски 3 точно готовы. Рассчитывала покупать, тем временем пока ждала очередь подумала взять кофе! Два аппарата не работали! Бох с этим. Возьму колу. Дошла до кассы, и того хот догов ноль ничего не готово! Кофе нет! Персонал говорил только на латышском языке! Я сама приезжая, очень огорчена что осталась в холодную погоду без кофе, еды, и «супер обслуживанием»

Circle K - Krāpšana

Krāpšana 06.11 biju nopircis degvielu, maksājot ar karti palūdza ievadīt pin divas reizes, tā kā termināls slikti strādāja. Samaksāju viss ok. Pienāk 08.11 datums no internetbankas atnāk sms, ka summa, kura tika samaksāta 06.11 tiek novilkta vēl vienu reizi. Uz doto brīdi tas maksājums internetbankā stāv kā rezervēts. Sanāk par vienu uzpildi esmu samaksājis divreiz vairāk. Kasieri sauca lāsma, vismaz tas izriet no čeka, notika tas Rēzeknes Cirkle stacijā.

Circle K - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Esmu reģistrēta Circle K tīklā ka pastāvīgs klients. Regulāri uz e-pastu nāk dažādi atlaižu piedāvājumi, tai skaitā arī papildus cenu atlaides degvielai. Liekās, ja viss ir organizēts elektroniski, tad nevajadzētu būt problēmām pie apmaksas par degvielu dus ar piedāvāto atlaidi - tai būtu jānotiek automātiski. Bet nē! Katru reizi kasieres runā par kaut kādiem kuponiem! Bez tiem nekādas papildus atlaides! Kad es izdrukāju vēstuli no e-pasta un uzrādīju, kasē tika ievadīta atlaide manuāli, bet...

Circle K - Apkalpošana

Apkalpošana Labdien, biju iebraukusi uzpildīt degvielu Jelgavas Circle K, Ieejot veikalā viss superīgi, bulciņu smarža virmo pa veikalu, cilvēki rosās, viss ļoti forši, kamēr tiku līdz maksāšanai, priekšā meitene, kas manuprāt nebija savos uzdevuma augstumos, tak jāsagaida klients ar smaidu un jauku omu, bet šoreiz tā nebija, meitene pie kases nelaipna un īgna, tāda sajūta, ka lai tik ātrāk es dotos prom un tāda sajūta, ka es būtu viņu iztraucējusi, ātrāk gribējās tikt ārā no veikala, saprotu, ka katram...

Circle K - Bezatbildība

Bezatbildība Pašapkalpošanās uzpildes stacīja 2 reizes uzspildīos gribēju ieliet degvielu pa 20 eiro uzspiedu automāta 20 eiro ielēja pa 60 euro un tā abas reizes noŕĕķinājos ar bankas karti sanāca 40 eiro vietā sanăca samaksāt eiro jūtos vīlies... Kautkāds stulbums...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Man kā klientam nepatīkami nesaņemt manu pasūtīto preci. Man neizsniedza burgeri, tas nozīmē, ka veikala pārdevēja nepiedāvāja alternatīvu. Aizgāju ļoti neapmierināta no veikala. Nākamreiz nepasūtīšu ēdienu no jūsu uzņēmuma! Nepildīšu degvielu kura ir nekvalitatīva degviela. Pārdevēja nelaipna, izskatījās ka iztraucēju naktsmieru. Teica ko “ ko gribi, man nav burgers “ tuvāka vieta Jelgava. Ļoti ieteiktu sadegt jūsu firmai par nelaipno apkalpi!

Circle K - Apkalpošana

Apkalpošana Labvakar, jau vairākus vakarus Circle K Tīnūžos iebraucu pēc Burgera. Un katru reizi mani apkalpo viena un tā pati pārdevēja. Un vienmuļ man ir vienas un tās pašas atrunas. Krāsnis abas tiek mazgātas vai gaļu nav. Ko? Apskatot - abas krāsnis ar pilnu temperatūru, tātad netiek tīrītas. Veikals arī tukšs... Un tieši katru reizi viena pārdevēja... Kā tad tā!?

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Я простой клиент, который спросил нормально ли то что кружки для кофе торчат на расстояние вытянутой руки, на что мне в хамской форме ответили, есть другой аппарат для кофе, а также оскорбил не совершенно летнею девушку низкого роста, случилось это в 1.34.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Samaksājot par burgeri, tika iedots konkrēts numuriņš, pēc kura būtu jāsavāc ēdiens, parādot numuru uz televizora. Savu numuru uz ekrāna gaidījām 20 minūtes, kuru tā un neparādīja, kaut gan ēdiens jau bija gatavs un paspēja atdzist. Kādēļ ir nepieciešams tas ekrāns, ja tas netiek izmantots?

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Regulāri Rīgā Circle K nākas saskarties ar briesmīgu attieksmi - 4 darbinieki ir aiz letes, no kuriem 2 strādā, bet 2 sarunājas savā starpā. Stāvi un muļķīgi gaidi, kad pievērsīs uzmanību, viens pamāj otram, ka redzi klients atnācis. Pēc brīža pienāk neapmierināta pārdevēja ar skatienu, it kā būtu iztraucēta svarīga saruna un nelaipni apkalpo. Lieki pieminēt, ka vajadzēja tikai samaksāt par degvielu, kas aizņēma ~10 sekundes ar karti. Lieki pieminēt, ka ne visur gāzes uzpilde iespējama ar karti.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes