Circle K

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Circle K - Sūdzības un atsauksmes

Circle K - Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu

Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu Nav pirmā reize, kad iegriežoties šajā circkle k stacijā nesaņemu savas cigaretes tikai dēļ tā, ka kasieris nespēj novērtēt klienta vecumu. Domāju ir starpība no 17 gadīga un 25 gadīga klienta, kurš piedevām papildus lej degvielu, bet cigaretes nepārdos, jo nav līdz dokumenti. Gadījums notika ap 21.20 vakarā. Jo arī uz kasieres uzdoto jautājumu-cik viņai varētu būt gadi, es novērtēju precīzi, nosaucot pareizo skaitli.

Circle K - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Cirkle K atradās 3 pārdevējas un visas nelikās ne zinis lai apkalpotu klientus kas garā Rindā gaidīja lai tiktu apkalpoti. Pārdevēja ar blondiem matiem trinās 2 metrus no kases un arī nelikās ne zinis lai apkalpotu klientus tikai ik pa laikam paskatījās uz garo rindu un turpināja stāvēt. Saldus Cirkle K apkārtnē smako pēc sausās tualetes, drausmīgi. Neiesaku.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss Jelgava Circk K! Šodien 12.08.20 kkur 7: 14 pasutu hotdogu lai paēstu brokastis, loti steidzos! Samaksāju un gaidu, vīrietis kas pie kases kkur aiziet un paliek stradat viena meitene pie kases.. Gaidu 10 min, meitene vairākas reizes spieda zvana pogu un kko pa mikrofonu laikam pateica lai atnāk uztaisit to hotdogu jo jau salasijas liela Rinda uz kasi! Es vairs nevarēju tik ilgi gaidit un aizbraucu bez apmaksāta hotdoga un naudu atpakaļ nebija iespēja paprasit jo Rindas uz kasi...

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Bijām brīvdienās iebraukuši uzkost hotdogus. Hotdogus mums pasniedza visus nolietus ar mērci, visa augša un iepakojums, pa virsu tika uzliktas salvetes. Noņemot salvetes visas rokas mērcē bija un lai novērstu ķēpu pie kafija aparāta papildus salvetes nebija pieejamas.

Circle K - Nemākulīga un nelaipna kasiere

Nemākulīga un nelaipna kasiere Ļoti slikta apkalpošana. Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru. Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq Ļoti slikta apkalpošana. Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru. Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq burgeri uz ko kasiere vēlējās pastrīdētie...

Circle K - Patiesi smieklīga blēdīšanās

Patiesi smieklīga blēdīšanās Cienījamā Circle-K vadība! Lūdzu nekavējoties pārtrauciet to "ākstīšanos" kas notiek jūsu dus blakus tc dole! Nu tiešām smieklīgi, uz elektroniskā banera - cenu staba šodien bija redzama patiesi šim laikam zema Cena dīzeļdegvielai 1,024, bezmazvai sākot pildīties lodziņā pie pistoles skatos 1,034! Eju pie aiz Letes stāvošās meitenes skaidroties kas par lietu? ! Viņa "nabadzīte" pilnā nopietnībā sāk skaidrot ka ar jūsu "svētību" tas viens cents litrā ir par apkalpošanu pie kases, bet okei, mum...

Circle K - Prece bez termiņa

Prece bez termiņa Vakar 20.06 apmēram 1: 30 naktī iegāju Circle K izdomāju ka vajadzētu paēst, nopirku karstmaizi ar tītaru un Čederas sieru sanāca tikko izejot no uzpildes stacijas pamanīt ka smarža no maizes iet ļoti dīvaina attaisot bija šoks siers sakaltis un tumšs nav līdzīgs nemaz svaigam sieram un tītara (konservi) bija auksti un atvainojos par izteicienu smirdēja

Circle K - Slikts serviss, neievēro tīrību

Slikts serviss, neievēro tīrību Šodien plk.20.00 gaidot kad pagatavos wrapburgeri... Darbiniece gatavo ēdienu cimdos... Tad aiziet apkalo citu klientu ar tiem pašiem cimdiem... Paņemot no viņa 50€ iesitot kasē un izdod atlikumu... Un ar tiem pašiem netīrajiem cimdies ar kuriem aiztika naudu... Turpināja mana burgera ietīšanu! Tas būtu tas pats kas strādāt ar plikām rokām! Fu... Varbūt izskaidrojiet saviem darbiniekiem ka pēc saskares ar naudu... Cimdi būtu jānomaina?

Circle K - Rindā 8 cilvēki

Rindā 8 cilvēki Šodien, klientu skaits rindā 8i, es devītais! Pievienotajā attēlā visus cilvēkus redzēt nevar! Darbiniece taisa 4us burgerus un neliekas ne zinis par rindu un vajadzību pasaukt pēc palīdzības! Diezgan skumji! :( Rūpniecības iela 4, Ventspils

Circle K - Brīvdienas darbinieks strāda viens

Brīvdienas darbinieks strāda viens Ļoti skumji redzēt darbinieku kuram vienam ir jāstrādā vienam. Vēl pie tam brīvdienās. Pasūtījām ēdienu un diemžēl saņemam to aukstu, respektīvi remdenu. Cena neatbilst šādai kvalitātei. Uzskatu ka jābūt vismaz diviem darbiniekiem. Respekts darbiniecei kura saglabāja vesu prātu pie tik lielas Rindas un pasūtījumu. Liels fui menedžmentam lai gan ari valsti ir epidēmija. Uzskatu drošības noluku deļ ari jābūt diviem darbiniekiem. Vēlreiz fui un nekada ciena pret darbinieku.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Сервис ужасный, заехали купить ребёнку хот дог работала оператор Татьяна, просили сосиску варёную она мне говорит нет варёных вам что её в котле сварить? Чтооооо? Девушка, что не знает что есть vārīta cisina un karsti kūpināta cisina? Я не работник cirkle и то понимаю разницу. Разговор был на латышском, милая дамочка если вы не знаете что такое варёная сосиска и как обслуживать клиентов идите полы мойте, фууу никогда туда больше не поедим!

Circle K - Akciju maldināšana

Akciju maldināšana Manuprāt, cilvēku maldināšana circle k ar jaunajām akciju cenām "2 par... ". Pieejot pie kases, pārdevējai prasu vai 2 batoniņi būs par 1 cenu (kā jau tas norādīts) , pārdevēja pārliecinoši to apstiprināja. Izrādās, ka nē, ņemot 2 produktus par katru jāmaksā konkrētā Cena. Tad jau pat pārdevējs īsti neizprot jaunās cenu "uzlikas". Ar maziem burtiņiem rakstīts - gab. Lieki piebilst, ka pat nav norādīta Cena bez akcijas. Par katru produktu skriet pie pārdevēja un jautāt kāda ir bez akcijas Cena?...

Circle K - Apmāns

Apmāns Ieliktas ir vairākas vakances uz darbu cirkle k meita pieteicas uz vairākām. Saņēm atbildi ka visas vakances aizņemtas. Kā tā? Viena diena visos cirkle k pieņemti visi vajadzīgie darbinieki? Tas jau nekas ka vakances Tomēr stāv tukšas jo pazina strāda tur un Saka ka ņemtu darba bet viss iet cau ofissu. Nu paldies par jauko iespēju pastrādāt. Apmāns pēdējais

Circle K - Krāpšana par degvielu

Krāpšana par degvielu Labvakar, 13.02.2020 bija samazināta degvielas Cena d 1. 27 man bāka ir 40l, kad uzpildījos bija desmit litri. Nu nodomāju nu tad pilnu bāku jālej. Prikols tads ka ielējās 38 litri. Nu kā tas var būt? Esiet vērīgi! Nākamreiz ar kanniņu iešu ??

Circle K - Nepatiess foto attēls

Nepatiess foto attēls Iegādājos dienas piedāvājumu pa 3.39€, ceturtdienas Bbq burgeri, jo bildē izskatījās ļoti bagātīgs un garšīgs, ar tomātiem, sīpoliem, marinētiem gurķiem, salāt lapām, gaļu un sieru, bet saņēmu bez tomātiem un sīpoliem, jo pārdevējai sarakstā neesot rakstīts ka ir jāpievieno arī tomāti un sīpoli. Tad lūgums arī attiecīgu bildi likt, bez tiem tomātiem un sīpoliem. Klaja cilvēku maldināšana.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Uzpildīju auto ar dīzeļdegvielu, izbraucis no uzpildes stacījas konstatēju ka degviela fiziski nav uzpildīta bet norēķinājos par to. Domādams ka varbūt auto kāds dačiks neiet nolēmu uzpildīties vēlvienu reizi tieši pie tā paša sūkņa un viss bija kārtībā, pierādījās ka pirmā uzlildes reizē par degvielu norēķinājos bet bākā tās nebija iesūknēta. Uz ko darbinieks teica ka tas nav iespējams.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktas kvalitātes serviss. 28.12.19 ap 13: 00 mūsu apkalpoja rupja un nepieklājīga jauniete. Viņas klātbūtnē atvēru skrāpē un laimē atlaides kodu, izvēlējos preci un aizveru telefonu, pēc brīža viņa rupji pateica ka es viņai neko neparādīju, viņa neko neredzēja utt... Mēģināju atvērt otrreiz bet kupons jau nebija derīgs... Aizgāju nenopirkot neko, izsalcis. Dēļ tādas apkalpošanas nebraukšu tur nekad! P. S. Aizbraucam tālāk uz viada un paņēmam ko gribējam, kur labāk apkalpošana. Ieteicu visiem. Ar jauno gadu.

Circle K - Krāpšana

Krāpšana Piedalijos jūsu akcijā facebook, kur atnāca 2 paziņojumi 13.12.2019 15: 33 ka esmu viena no laimētājām, bet ierodoties ofisā mani sagaidija vilšanās, dati mainīti un evija melne vairs tur nav. Par cik man bija paziņojuma skreenshut uzņēmums parādiju sekretārei, kura sazinājās ar mārketingu, lai saprastu kur ir kļūda, tad atnāca ļoti nelaipna jūsu darbiniece un pateica, ka uzticas partneriem un neko nēsmu laimējusi, iedeva papīrīšus, pagrieza muguru un aizgäja. Pielikumā ir mans skreenshot attēls no jūsu lapas paziņojums.

Circle K - Обман клиента

Обман клиента При оплате приобретённого топлива не была предоставлена полагающаяся мне скидка, хотя я вставил в сканирующее устройство банковскую карту, зарегистрированную как карта клиента Extra Club. Также был включен в счёт к оплате бесплатный напиток Coca Cola, выигранный в лотерею Skrape un Laime. Работница станции отказалась признать ошибку. Таким образом я не смог решить спор на месте.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Ждала очередь 20 минут. Видела что сосиски 3 точно готовы. Рассчитывала покупать, тем временем пока ждала очередь подумала взять кофе! Два аппарата не работали! Бох с этим. Возьму колу. Дошла до кассы, и того хот догов ноль ничего не готово! Кофе нет! Персонал говорил только на латышском языке! Я сама приезжая, очень огорчена что осталась в холодную погоду без кофе, еды, и «супер обслуживанием»