Circle K - Ediens

Tātad! Viss sākās ar to ka mēs aizgājām uz šo uzņēmumu prasījām dubulto lielopa wrap burgeru! Pārdevēja mums uztaisīja ar vistu! Manam puisim ir alerģija no vistas.. Mēs sazvanījām Circle K un viņi teica lai nākam mainām bez maksas, uztaisīs.. Nu labi (aizgājām viņi uztaisīja mums liellopa parasto… (kas nav dubultais starp citu) tagad mans puisis mokas ar tādām vēder sāpēm! Izskatījās ka pārdevēja vēl skatas datumus uz tajām pakām! Vairs neko vairāk par bendzinu neņemsim no jūsu īpašuma! Manam puisim šobrīd ir tik ļoti slikti! Atlīdzību!

18.12.2021

K KalējsSpiedējs 18.12.2021

Tātad ! Viss sākās ar to ka mēs īsti neprasījām un uz so uzņēmumu varat vairs nenākt! Pārdevēja varu derēt par Jums pasmējās! Man vienalga! Jums vairs neko vairāk par bendzinu arī nepārdosim! Jūsu puisis ir mīkstais! Atlīdzības vietā varam wrapiņu ar vistu iedot pa pus cenu! :)

G Gulbenietis 19.12.2021

Gan sūdzībniece, gan komentētājs benzīnu raksta ar dz. Tātad tie paši cilvēki :D. Tavam puisim vajag uzvilkt skafandru un no mājas neiet ārā, ja tik daudz alerģiju un tik sūdīgs vēders. Labi, no vistas ir alerģija, bet kāpēc liellops sačakarēja vēderu? Viņiem liellopa kotletons ir baigi garšīgs. Tikai tos, kuri pilda degvielu, mēs ēdāji, ļoti besījam :D

S sannas 19.12.2021

Kurš normāls cilvēks ēd ko tādu? Ja viņš ir tāds vārgulis, viņam jāēd auzu pārslu tume

J Jānis Smelters 19.12.2021

Žēl ka nav vairs obligātais dienests armijā, tad vismaz būtu mazāk tādas lupatas...

CircleKLatvija 21.12.2021

Ļoti žēl, ka Jūsu puisim ir radušās veselības problēmas. Lai risinātu situāciju, lūgums, atsūtīt iesniegumu ar situācijas aprakstu, norādot staciju, kurā pirkums tika veikts, pirkuma datums un aptuvenais laiks, kā arī pievienojot ārsta slēdzienu ar aktuālo veselības stāvokli. E-pasts: [slēpt]@CircleKeurope.com