www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Nepatīkama situācija vakar. Izrādās brīvības 265 ir ''circle k'' kur uz wc var ieiet tikai ar kafiju vai hotdogu (čeku) nezināju, jo diena apmeklēju vismaz5 circlek iestādes visa Rīga, jo esmu kurjers, kas bieži dzer kafiju un iepilda daudz degvielu. Man nav nekas preti pretīm pret šādiem noteikumiem, bet pat prāta neienāca, jo citos circle k ta nav... Sadusmoja darbinieces attieksme, kas kopa ar mani un vel vienu meitenei apm 10 min. Uzturējās tirdzniecības zālē, blakus mums, apspriežoties par to vai wc kads nav aizmidzis utt. Kad sāku jautatat darbiniecei par wc (kura nebija aizņemta ar klientiem, bet acīmredzami uzjautrinājās par mani vai otru meiteni, ka mēs bezjēdzīgi stāvam pie tualetes durvīm, virs kuras ir sarkana lampa, un kaut ko gaidām, viņa atbildēja ka wc uz čeka.
Labi. Es tiešam to nezināju visa Rīga un Pierīgā circle k pildos, dzeru kafiju, šis pirmo reizi. Pat lt tā nebija. Man prātā neienāca, bet vai tu pārdevēja ar ko kopa tusējam tirdzniecības zāle nevarēji to pateikt? Bet, ka sanāk man ar kafiju tagad uz tualeti jaīet 'vai hotdogu? Es vispār par degvielu maksāju ar aplikāciju, tad tualetē man nepienākas? Nu halllooo. Bet kāpēc tā darbiniece nevarēja vienkārši mums to pateikt/? Es tacu iepirkos circle k par diezgan lielu summu katru dienu... Es iepildījos circlek vismaz mēnesi uz 300e, (esmu kurjers) vismaz60 kafijas +košļenes uc sūdi. Manuprāt esmu uzmesta... Izvērtējiet savus darbiniekus, man nebija svarīga ta tualetē!, bet darbinieces attieksme bija drausmīga. Klientu apkalpošana viņai nav vietas. Es noteikti circle k izslēgšu no savam ikdienas gaitām tāpat ari mudināšu citus savus paziņas (kaut piemēram tētim, loģistika smagas mašīnas domāju kādreiz ienesa jums norm. Summiņu, malaci, mana ģimene būs jums tāds siks pazaudējums, ka tā darbiniece ar algu.

Papildināts EVIJA LOGINA 10.02.2022

Ludzu vismaz informatīvas zīmes pie tam wc. Jo cilvēki nav pieradusi bezjēdzīgi stāvēt Rindas, nerunājot par to ka darbinieki nav spējīgi informēt, bet ņirgājās par klientiem
un labrat info cik cirkl k vel tā ir?

10.02.2022

CircleKLatvija 10.02.2022

Labdien!

Mums tiešām žēl par nepatīkamo situāciju, kura radās apmeklējot dus teika. Situācijas apraksts ir nodots dus vadībai, lai tiek pārrunāts ar personālu. Nevienam neaizliedzam apmeklēt WC- pie kases pārdevēji izsniedz vai pasaka durvju kodu, gadījumos, ja klients arī neko nepērk.
Ja lampiņa deg virs durvīm, tad WC ir aizņemta.

Jauku dienu vēlot, Circle K klientu serviss

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Nebija svarīga tualete? Ko tad te cepies?