www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

AtrisinātaCircle K - Slikts serviss

Iegadojos vistas burgeri, palūdzu bez marinētajiem gurķiem, jo man no tiem ir alerģija. Ielika tik un tā gurķu mērci, draudzenei salika vel vairāk gurķus nekā vajag. Kad to pateicu uztaisīja ļoti lielu izbrīnītu un izbesītu seju. Manuprāt ja tu esi kasiere tev jābūt smaidīgai un pašapmierinātai. Savādāk kāda jēga strādāk par kasieri ja besies arā pie pirmajiem cilvēkiem kuri palūdz kautko izņemt no kautkā ēdama. Saprotu daudz cilvēku brīvdienā bet vai tiešām kādam ir jābūt neapmierinātam dēļ tā kad tev nev garasstāvoklis. Tādiem cilvēkiem nevajadzētu strādāt bet iet mācīties cilvēku psiholoģiju un kā pareizi runāt. !

05.05.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nav majas 05.05.2023

N

Mājās paēst nav lēmts? Misenes ēdienus ēst ir normāli?

T tainsīgatiesa 05.05.2023

neaizmirsti sev plusiņus uzskrūvēt, latvānijas balzmemēts šprots

T taisnibascinitajs3 05.05.2023

Jā, jau vienā postā pierakstīju par šo kungu, kā viņš speciāli iet cauri vecām sūdzībām, tur ieraksta komentāru un uzreiz no 3 citiem profiliem saspiež sev plusiņus. Cik nožēlojamai jābūt dzīvei, lai tavs dzīves mērķis būtu sasniegt pirmo vietu reputācijā Sūdzības.lv ?

Arkukušjans 05.05.2023

Citējot: Manuprāt ja tu esi kasiere tev jabūt smaidīgai un pašapmierinātai...
Tikai vienā teikumā ir 4 gramatiskās kļūdas, viena stilistiskā.

Un jautājums, kā tas ir- pašapmierināts kasieris? :D :D :D

Citējot: Tādiem cilvēkiem nevajadzētu strādāt bet iet mācīties cilvēku psihaloģiju un kā pareizi runāt.!

Kurš nu būtu to rakstījis! PsihAloģija? Ar A?
Jums, Ksenija, vispār vajag mācīties un ēst veselīgu pārtiku, riekstus, zivi...Tas labvēlīgi iedarbojas uz prātu.

N Nav majas 10.08.2023

Paldies, nē!🥰💋

G Gonzo23 05.05.2023

Var saprast, ja palūdz izņemt kādu sastāvdaļu, bet nepielec un ieliek tik un tā, tad nav patīkami.

Dusmīgais Ainārs 05.05.2023

Kārtējais DUS ēdienu kritiķis .