Circle K

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Circle K - Sūdzības un atsauksmes

Circle K - Bojājums

Bojājums Circle k Liepāja vadībai! Jums nav kauns par savu vadības stilu? Jau otro vakaru pēc kārtas pie jums iepērkos, Rindas ir milzīgas, strādā viens vai divi pārdevēji, klientu ir ļoooooti daudz! Apkalpojošais personāls ir burvīgs, bet jūsu vadības stils briesmīgs!

Circle K - Viss kopa

Viss kopa Viss ēdiens ko pērku ir mazakajaa izmēra Lielākajā iepakojuma un lielakaja cenā. Vistas Vrapu pasūtīju man no vistas nebija ne ziņas. Sievietes kas tur strādā ir vnk graciozi fenonimālas. Viņam drīzāk eskorta vajg startēt. Ta visa telpa vnk piepirsta. Es prasiju vienai ledus kafiju tā man nokrāsa 2.50 un tīru ledu. Vnk apiseju kantoris. Panemu pa 2.60 siera bumbiņas man iedeva viņas max 10 gab. Vnk apiseju kantoris vien vārd sākot. Riteņus novietot nav kur. Viss ir piedirsts

Circle K - Klienta maldināšana, vairākkārtīga! Reklamē atlaides, kuras reāli nepiešķir

Klienta maldināšana, vairākkārtīga! Reklamē atlaides, kuras reāli nepiešķir Jau otro reizi nepiešķīra atlaidi degvielai. Jo vairāk litru, jo lielāka atlaide. Pirmo reizi nodomāju, kas nekļūdās. Bet otrā reizē devos atpakaļ uz uzpildes staciju. Pārdevēja nesaprata kapēc nav piešķirta atlaide. Viņa zvanīja vadībai, kura apsolīja ar mani sazināties. Vēl līdz šim saziņa nav notikusi. Acīmredzot šāda attieksme circle k pret klientiem ir ierasta lieta. Primārais ir bizness, ne klients! 🤨

E Einārs Rudzītis 05.07.2021
Komentāri 0

Circle K - Maldina klientus

Maldina klientus Šobrīd Cirkle K darbojās akcija, jo vairāk lej, jo lielāka atlaide. Iebraucot stacijā liels plakāts. Izrādās ka pirms nedēļas šī akcija darbojas ar aplikāciju un kasē. Šonedēļ tikai kasē. Jā nepārbaudāt ēpastu katru dienu, tad Cirkle K aplikācija bezjēdzīga, jo atlaidi nedabūsiet un pašā aplikācijā jums nebūs brīdinājums, ka ir tehniskās problēmas ar akcijām. Nav pirmā reize, kad tā notiek. Labāk izvēlēšos Neste, tur tādu problēmu nav bijis.

Circle K - Neatgriezta nauda

Neatgriezta nauda Labdien! Par manu transakciju aaaa63028210609183741575991 ar Circle K aplikāciju vēl arvien nav atgriezta starpība starp rezervēto naudu 50 eur un no 26,63 eur pirkuma. Pirkuma epastā norādītajā pieteikuma formā priekš saziņas, nav iespējams nosūtīt problēmas pieteikumu. Pirkums ir veikts 09.06.2021 plkst. 18: 38, Pērnavas ielas filiālē. Jau pagājis gandrīz mēnesis un starpība bankas kontā nav atgriezta.

Circle K - Attieksme

Attieksme Ļoti slikta attieksme. Ienācu iekšā telpā, ilgi gaidīju kamēr mani apkalpos, pienācās vēl pārdevējam pajautāt vai viņa vispār apkalpos. Bieži nesaprot ko viņai jautā, kā var strādāt tik nekompetēts pārdevējs. Jebkurā jautājumā smaida un vienmēr atbild, ka neko nezina. Uzskatu vai nu viņai jālabo sava attieksme pret darbu un klientiem vai viņu ir jāaizvieto ar citu kompetentu pārdevēju.

Circle K - Slikts serviss, automazgāšana

Slikts serviss, automazgāšana Vakar 20.06.2021 iebraucu, lai nomazgāt automašīnu. Iegādājos zelts + automazgāšanu. Tā kā daudz braucu pēdējā laikā nolēmu izmantot Circle K Automazgāšanu, nevis mazgāt pati. Maz tas, ka man pēc Circle K pienākas atlaide, kuru kaut kāda nezināmā iemesla pēc darbiniece neredz.. Domāju nu labi, lai ir kā ir. Samaksāju 12 ar kapeikām. Mašīna pēc mazgāšanas bija tikpat netīra kā bij līdz šim. Pat tajā vietā, kur es atvainojos uz loga bija putnu fekālijas tās palika... Nācās ņemt nost ar mitrām salvetēm un ūdeni... Nu tas nav normāli...

Circle K - Darbinieces

Darbinieces Sūdzība, vissliktākais circle k pārdevējas. Saka vienmēr ka nekad nekas nav. Pat eurohot dog nav, pēkšņi pēc 2 klientiem ir. : @ viss lēni. Vajadzēja ūdens statīvu pasaka nav un viss aiziet. Lubānas ielā piedāvāja pat pasūtīt uz nākamo dienu. Dreiliņos pat nekas tamlīdzīgs neizskanēja. Pie degvielas var stāvēt līdz 5min kamēr aktivizēs sūkni. Ārprāacc vnk

Circle K - Slikta apkalpošana dzen ārā neļauj vairs braukt pirkt degvielu

Slikta apkalpošana dzen ārā neļauj vairs braukt pirkt degvielu Divas pārdevējas vislaik dzen ārā rīta lisecka un vēl viena gribu šodien braukt pirkt benzīnu bet nevaru tur vairs braukt.

Circle K - Neprofesionāli darbinieki

Neprofesionāli darbinieki Labdien, šodien dienas vidū pie Dus Jūrmalas gatvē 5, ap plkst. 14 pie ieejas durvīm stāvēja diezgan daudz cilvēku, taču pārdevēja tajā laikā aiz dus ēlas pie dienesta ieejas smēķēja ar apsargu. Diezgan slikts iespaids par uzņēmumu. (15.04.2021. Ap plkst. 14)

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Vienmēr pilos tikai Cirkle K, un no rītiem pie jums strādā kasiere Elīze. Vienmēr tāda sajūta, ka es esmu vainīgs pie tā ka viņai ir jāstrādā pie kases, rupjš meićuks... Tur strādā vēl viena meitene, sieviete. Tā gan ir jauka un patīkama darbiniece. Cirkle k, parunājieties ar Elīzu, varbūt viņai alga par mazu, vai nepatīk darbs pie kases.

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Darbinieki neprot ieslēgt automazgātuvi! Tika nopirkts automazgāšanas kods, bet veikt pašu mazgāšanu nevarēja. Uz to brīdi veikalā strādāja viena darbinieca, un viņa bija aizņemta ar cīsiņu cepšanu. Vienīgais, ko viņa man ieteica, bija pasēdēt kādu pusstundu un pagaidīt, kad uz darbu atnāks otra darbiniece, sak, varbūt viņa varēs iedarbināt mazgātuvi. Lieki iztērēts laiks.

AtrisinātaCircle K - Slikts serviss

Slikts serviss 21.02.20. pa ceļam piestājām Dubultu Circle K, lai paķertu iecienīto kafiju. Savu maku biju aizmirsusi mājās, tāpēc draugs iedeva naudiņu. Pati precīzi nezināju cik maksā šobrīd kafija, tāpēc paņēmu 3€ līdzi. Sagaidu rindu, dodos iekšā un uztaisu kafiju, dodos pie kases maksāt. Kamēr maksāju, ģimene devās iekšā, pārkāpjot atļauto cilvēku skaitu. Saprotams, ka kasiere uz to reaģēja un aizrādīja, kas visticamāk arī izraisīja problēmu. Nosaucu kafiju un dodu savus 3€, pretī saņemu 0,1€. Griežo...

Circle K - Muļķīga situācija

Muļķīga situācija Iebraucu uzpildīt degvielu. Tikai degvielu. Ieejot veikt apmaksu, lika paņemt iepirkuma groziņu. Es saprotu, ka tādi ir valsts noteikumi, bet tas ir smieklīgi. Uz jautājumu, vai tie tiek dezinficēti pēc katra pircēja, teica ka dezinficē reizi trijās stundās. Kam man tādi noteikumi, kur es varu sev vīrusu dabūt vēl? Ja es neko nepērku, tikai apmaksāju degvielu, vai nebūtu prātīgi tomēr bez groziņa? Esmu circle K klients vēl no laikiem, kad tas bija statoils un man vienmēr viss patika. Taču uz...

Circle K - Apmeklētāju cūcības

Apmeklētāju cūcības Mīļie šoferi, makšķernieki, pieaugušie, bērni un c. Dzīvnieki! Kad jūs ejat sabiedriskā tualete un to lietojat, tad atceraties, ka tur miljons ir bijis pirms jums. Tāpēc visiem iesaku tik raiti neskriet uz tām un labāk čurāt savā tualete. Arī covid mazāk izplatīsies.

Circle K - Serviss

Serviss Valdemāra dus vienmēr nākas stāvēt garās rindās, jo darbinieki taisa ēdienus/dara citus darbus un klientiem nepievērš uzmanību. Kur skatās vadība? Vai tiešām neredzat, ka viens darbinieks nespēj tikt galā? Kāpēc man jāstāv 10 minūtes Rindā, lai varētu samaksāt par degvielu? Vai nevajadzētu strādāt vismaz diviem darbiniekiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu?

Circle K - Поцарапали машину

Поцарапали машину 12.12.2020 в 22:05 был на заправке Circle K, на Мойке ! Помыли машину отвратительно , много грязи осталось , фен сушит очень плохо , что машина осталась мокрой , а самое главное то , что мне поцарапали всю машину ! Местами краска слазиет! Я не знаю как вы будите выходить из ситуации , но машина вся поцарапана , на фото это видно ! Я никогда больше не буду пользоваться услугами Circle K , думайте как решать этот вапрос будем , так-как покраска дорогая !

AtrisinātaCircle K - Slikta attieksme

Slikta attieksme 27. Septembrī, ap plkst. 19.10 ienācu Circle k, lai iegādātos Tabakus izstrādājumu. Protams, uzrādu personu apliecinošu dokumentu, par to, ka esmu pilngadīga persona un, lai nebūtu nekādu šaubu, un tad pārdevēja sāk uz mani skatīties ar šaubīgu skatienu un pēc mirkļa, diezgan riebīgā tonī, Saka: "dokumentu savu atver, vai tad man tas jādara? Tev jau vajag nevis man! ", un tad vēl ar kolēģi sāk smieties... Kas tā par attieksmi pret klientu? Jā, nopirkt šo produktu ir manās interesēs, bet jūsu...

Circle K - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā, otrā dienā pēc auto mazgāšanas pamanīju, ka tas ir diezgan pamatīgi noskrāpēts. Devos atpakaļ uz Circle K, kur DUS vadītāja mēģināja man iestāstīt ka viņu mazgātuvē nav iespējams auto saskrāpēt. Pēc garākas vārdu apmaiņas, man tomēr piedāvāja rakstīt iesniegumu par auto bojāšanu un nosūtīja pie AZ Eksperts eksperta Armanda Ulmaņa. Un...

Circle K - Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu

Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu Nav pirmā reize, kad iegriežoties šajā circkle k stacijā nesaņemu savas cigaretes tikai dēļ tā, ka kasieris nespēj novērtēt klienta vecumu. Domāju ir starpība no 17 gadīga un 25 gadīga klienta, kurš piedevām papildus lej degvielu, bet cigaretes nepārdos, jo nav līdz dokumenti. Gadījums notika ap 21.20 vakarā. Jo arī uz kasieres uzdoto jautājumu-cik viņai varētu būt gadi, es novērtēju precīzi, nosaucot pareizo skaitli.