www.sudzibas.lv Circle K Skrāpē un laime

Circle K - Skrāpē un laime

Ļoti interesanta loterija, laimēju LMT starta komplektu. Aizbraucot saņemt balvu, man paziņo, ka šobrīd nav pieejami šie komplekti. Kā tā? Un kā tad ar manu balvu, ko vinnēju? Principā jau nekas traks, tie ir tikai 3eiro ko it kā laimēju (vērtība kartes) , bet tomēr …ja rīko šāda veida loterijas, tad vajadzētu it kā arī nodrošināt balvas un to saņemšanu. Jo balvu saņemšanas termins ir īss.

27.01.2023

G Gonzo23 27.01.2023

Kad vasarā bija šī loterija, varēja katru dienu laimēt, es 3 tos komplektus sev dabūju tad, šoreiz neko citu par kafijām nedod, sakruķīta loterija, bet nu aizbrauc uz citu circle k paprasi.

CircleKLatvija 27.01.2023

Labdien! Spēles noteikumos ir minēts,ka laimests īslaicīgi var nebūt pieejams kādā no dus.Lai risinātu situāciju aicinām atsūtīt Jūsu kontakttālruni, kurš ir reģistrēts Jūsu Extra kontā- pagarināsim laimesta termiņu!

K Kristīne Fjodorova 27.01.2023

29964726

K Kristīne Fjodorova 27.01.2023

Paldies,par sapratni!

Jūsu ziņu gaidīsim uz [slēpt]@circlekeurope.com

CircleKLatvija 27.01.2023

Jūsu laimesta termiņš ir 3 dienas, ja laimestu neizdodas atprečot produkta nepieejamības dēļ- lūdzu sazinieties e-pasta [slēpt]@circlekeurope.com) veidā vai telefoniski (80009005).