www.sudzibas.lv Circle K Maldīgs info + nelaipna attieksme risinot manu jautājumu

Circle K - Maldīgs info + nelaipna attieksme risinot manu jautājumu

Circle K pastāvīgi sūta reklām-epastus. Es vienmēr paskatos, kas tiek piedāvāts. Šajā gadījumā epasts teic, ka man esot piešķirta 10c/l atlaide nākamajā uzpildes reizē. Rīkojoties, kā epastā norādīts, izmanotju savu extra karti pirms degvielas uzpildes, tomēr atlaidi nesaņemu.
Zvanu, informēju Circle K, izstāstu situāciju. Pārstāvis atbild, ka noskaidros un atzvanīs. Atzvana, Saka, ka šāds epasts man nav sūtīts. Lūdz, lai es pārsūtu uz circle k saņemto epastu, lai viņi redz kas un kā (pievienoju epastu arī te) . Pārsūtu epastu neskartu, lai redz kas sūtījis, kam sūtījis un ko sūtījis. Paiet nedēļa. Klusums.. Nolemju pats sazināties ar circle k. Izstāstu kārtējo reizi situāciju. Pārstāve atbild: "jā, es redzu komentāru pie jūsu lietas, ka mēs jums šādu epastu neesam sūtījuši". Bet kaut kā taču šis epasts ir nonācis pie manis. Saku, ne jau tā atlaide te ir tik būtiska, kā tas, ka circle k var pārbaudīt savu sistēmu, atrast kļūdu un to novērst, lai turpmāk ne es, ne arī citi klienti nesaņemtu aplamu informāciju. Saku: "tādēļ jau es pārsūtīju jums neskartu epastu, lai redzat no kādas adreses, kas, kad un cikos ir sūtīts. Lai varat paši tikt galā. " uz ko es saņemu repliku: "nav teikts, ka jūsu sūtītais epasts ir neskarts. ". Sanāk, ka man tiek pārmests, ka iespējams es pats esmu sēdējis, taisījis reklāmas plakātu, rakstījis reklāmas tekstu, sūtījis sev epastu, tad labojis sūtītāja epasta adresi un tas viss, lai saņemtu 4 centu atlaidi (mana standarta atlaide ir 6 c/l) . Jebkurā gadījumā, viņi epastu man neesot sūtījuši. Faktiski, tā vietā lai meklētu problēmu savā sistēmā, pārstāve mani cenšās pārliecināt par vienu, manās acīs aplamu faktu, kas esot ierakstīts komentārā pie mana "iesnieguma". Ok. Es cenšos risināt situāciju citādi. Ja nu šo epastu ir sūtījis kāds circle k nelabvēlis. Es salīdzinu epasta sūtītāja adresi ar circle k pārstāvi. Gadījumā, ja epastu sūtījis kāds cits, tad te mēs to noskaidrotu un es sūtītāju nobloķētu. Adrese esot pareiza. Darīt neko nevarot. Epasts man neesot sūtīts. Un var just, ka risināt vai domāt pārstāve neko netaisās, tikai kļūst aiz vien dusmīgāka man atbildot vienu un to pašu.

Gari sanāca par muļķībām, jo ne jau par ataides piemērošanu vai nepiemērošanu te ir cepiens, tomēr aizkaitina tā neieinteresētība savest savu sistēmu kārtībā un vēl manis apvainošana reklām-epasta feikošanā. Normāli?

Rezumē:

1) ja jūs sūtat spamu un gribat, lai klienti jūs nebloķē, tad lūdzu sūtiet patiesu informāciju;
2) ja gadījusies kļūda, atzīstiet to un mēģiniet atrisināt;
3) izrādiet (par cik nejutu vispār interesi) interesi par saviem klientiem;
4) klientu apkalpošanas serviss visdrīzāk pamatā saņem negatīvus zvanus, attiecīgi, tur derētu nodarbīnāt cilvēkus, kas spēj turēt vēsu prātu un iedziļināties problēmās. Jo konkrētā pārstāve.. Nu drausmas.
5) pat ja jautājums ir par muļķībām vai ar negatīvu iznākumu, piezvaniet paši klientam un atrisiniet.
6) šo apstākļu kopums rada ļoti negatīvu iespaidu par jūsu uzņēmumu, kā arī līdz nullei samazina ticību jūsu reklāmas kampaņām

21.01.2023

CircleKLatvija 26.01.2023

Sveiks,
Mums no sirds jāatvainojas par radušo situāciju – meklējot iemeslus, kādēļ šāda situācija radusies, mēs noteikti varējām būt operatīvāki saziņā ar Tevi. Diemžēl, cenšoties saprast, kas par vainu un iesaistot mūsu pārstāvjus, situācijas izskatīšana aizņēma salīdzinoši daudz laika. Pēc padziļinātas izpētes esam secinājuši, ka mūsu sistēmā bija izveidoti divi Extra konti ar vienādiem e-pastiem, kur viens no kontiem pēc Tava pieprasījuma (04009774 17.12.2022.) tika dzēsts. Lai ievērotu klientu datu aizsardzību, dzēstiem kontiem mums nav pieejams arhīvs ar izsūtīto komunikāciju.Taču tehniskas kļūmes nav iemesls, lai Tu saņemtu tik novēlotu situācijas skaidrojumu, par ko atvainojamies.Sazināsimies ar Tevi personiski, lai rastu iespējami labāko risinājumu!

Liels paldies. Ar mani sazinājās pārstāvis, kurš tiešām bija iedziļinājies, iezpētījis, atradis problēmu un to novērsis. Kā arī uzsauca CircleK pusdienas :) Jauks tonis.