www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Šodien iebraucot pa ceļam uz centru Cirkle K krasta ielā, kā principā daru katru darba dienu no rītiem un šodien vēlējos iegādāties dzērienu, un devos uz kasi, kasiera Alīna ar blondiem matiem saņemot no manis 50€ paprasīja, vai nav sīkāk naudas tiešām nebija līdzi mazāk, teicu kad diemžēl nav un uz ko es sadzirdēju atbildi, šeit nav tā labāka vieta kur mainīt naudu, paldies par attieksmi, nākamreiz tiešām izvēlēšos citu vietu. Vai tiešām benzīntankā kur nonstopā ir cilvēki un kuri vienmēr iepērkas, tiešām tik liela bija problēmā, man izdot to atlikumu bez komentāriem liekiem?

25.03.2023

# #Evii 25.03.2023

Sāc izmantot bankas karti ;)

# #Evii 26.03.2023

Jā,VID ļoti interesē kā tu tērējies CirkleK :D

A annaute 25.03.2023

Un ja nāks visi ar 50 eiro banknotēm?

I inaida 26.03.2023

Tu nu gan esi jūtīgs 😄.Vai tiešām teikums vai komentārs,,te nav labakā vieta mainīt naudu,, ir aizvainojošs?

CircleKLatvija 27.03.2023

Labdien! Vēlamies pārbaudīt situāciju no savas puses, nepieciešamības gadījumā pārrunāt arī situāciju ar personālu. Vai varam precizēt kurā no Krasta ielas dus situācija norisinājās, kā arī aptuveno laiku?