www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss atteica iedot kodu no wc, ja nav veikts pirkums

Circle K - Slikts serviss atteica iedot kodu no wc, ja nav veikts pirkums

Ļoti nepatīkami bija ka ka patstāvīgajam apmeklētājam atteica iedot kodu no wc jo pirkums jāveic ka lai nopērku kko ja ļoti vajag uz wc degvielu vakar ielēju, pazemojoša attieksme no pārdevējas Tatjanās katru dienu līdz šim esmu iepircies un lējis degvielu nekad neesmu saskaries ar lielām problēmām kuras nevarētu atrisināt, ir jābūt citai alternatīvai piem klienta karte kur pārbauda vai iztērēts 100 eiro pēdējās 30 dienas, bet ne jau šādi klientam ar Veselības problēmām atteikt…

20.04.2023

G Gulbenietis 20.04.2023

Ja esi regulārs klients, tad situācija ir neētiska. Stop udova bija kāds univerāls darbinieku kods vai uzkopēju, lai var tikt iekšā. Vai kāda pīkstināmā kartiņa.

M MaksimsMaksims22 28.05.2023

Если у Максиму пойдешь, купишь что-то, а на следующий день в туалет придешь , тоже будешь доказывать всем, что ты постоянный клиент, и 20 центов кидать не будешь? Ну что за бред 😂 уже давно везде платные туалеты

CircleKLatvija 20.04.2023

Labdien!
Atvainojamies uzņēmuma vārdā par radušos nepatīkamo situāciju!
Vai variet precizēt degvielas uzpildes staciju un datumu? Vēlamies nodot informēciju dus vadībai, lai situācija tiek pārrunāta ar personālu.
Ar cieņu Circle K

A AiK 20.04.2023

Šādi man gadijās Jelgavas DUS

A Anton bondarenko 23.04.2023

20.04.2023 pie Doles

G Gulbenietis 21.04.2023

Ja esi pieradis pie cirkuļa tualetes, tad lietot maximas ne visai gribas. Un, pamidora kungs, viens otram netraucē.

Срать надо дома! А не за чужой счёт! А если приспичило по маленькому - всего можно pamizt krūmos ;)

G Gulbenietis 21.04.2023

Ja tu pamizis krumos, tad atnaks dusmigs djadja un ar steku pa tavu štoku iedos.

M Melisa Kleina 24.04.2023

Ja vajag atliet ko darit, mist veikalā, jeb lai tomēr ielaiž tualetē

S sannas 29.06.2023

Ak vai, pamīst par velti nedeva? Kauns nebija? Atradies vip klients!