www.sudzibas.lv Circle K Ļoti nelaipna attieksme

Circle K - Ļoti nelaipna attieksme

Ļoti nelaipna attieksme, nesaprotu kāpēc jāstrādā ar tādu attieksmi, ja nepatīk darbs, ko dari, un te izskatījās, ka darbs nevis vienkārši nepatīk, bet pilnīgi riebjas, tad jāmeklē darbs kas patīk, nekādas laipnības, hotdogam desas nav gatavas, nekad vairs tur neatgriezīšos, bēdīgākais, ka biju tur ar viesi no ārzemēm, un pirmais iespaids vērtējams ar - 10 atzīmi, ļoti žēl, it kaa normāls uzņēmums, esmu bijis gan Polija circle gan Lietuva, nekur tik nelaipnu attieksmi neesmu redzējis,
iepirkšanās datums laiks 18/12/22 00: 02
Apkalpoja - Anda

17.12.2022

Good Intentions 17.12.2022

Ja būtu labāka opcija, tad noteikti cilvēks tur nestrādātu un atrast darbu, kas patīk gandrīz nerēali.

P PatiesiibasMeka 17.12.2022

Aaaaaa, DUS HOTDOGDESAS PUSNAKTĪ NEBIJA GATAVAS! Ārzemnieki iekāpa mašīnās un aiztesās prom no šīs bedres! Skaidrs, ka te nav ko ELITĀRIEM VIESIEM darīt, ja jau nevar nodrošināt sejā stumjamo bulku.

Velvetpopstar 18.12.2022

Varbūt bija pārāk nogurusi un miegs nāca. Tāpēc hot dog un attieksme bija kāda bija. Nevajag pa naktīm rīt.

CircleKLatvija 19.12.2022

Vai variet precizēt degvielas uzpildes staciju, kā arī datumu, kad situācija norisinājās?

V Valdis Rudzitis 20.12.2022

Es jums ieteiktu nesodīt to darbinieku, bet pielikt pie algas. Tā var aprakstīt visus, pat visjaukākie! Lūgums neņemt tas cacas sūdzību vērā!

V Valdis Rudzitis 20.12.2022

Cirkulis mūsējās ir labsirdīgais étiskàkais visà pasaulē! Meitenei nenoveicas! Apstākļu sakritība! Mums Latvijā ir vistīrākās ceļu nomales grāvji, meži! Mums visnelaipnaka apkopēja ir labākā par Vācijā laipnāko! Mums vēljoprojām viss ir OK! Turamies! Atbalstam tos piespiesties pie sienas! Kuri ir spiesti smaidīt , saņemot 550 e algu. Un nevajag tukši Muldet, lai iet citur strādāt.

N niknais245 22.12.2022

Latvija ir visnegatīvākā valsts. Katram savas problemas un aizbrauc daudzi prom. Jo nav arī attieksme citos darbos un uzņēmumos. Neko darīt. Sadzīvos. Bet visiem novēlu Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! Mācamies sadzīvot ar pozitīvu. Redzam kāds bēdīgs, tad iedodam smaidu citam. Turamies un būs labi!