Circle K - Rindas

Vakar ap plkst 20.30 gribējām ar ģimeni kaut ko iekost, braucot teritorijā sapratām ka kaut kas nebūs īsti riktīgi, jo teritorija bija pilna ar automašīnām. Protams, mūsu ēdienam nebija vajadzīgās sastāvdaļas, jo pārdevēja kā vienmēr strādāja viena pati un netiek līdz saldētavai! Šajā brīdī laikam visi devās uz vai no prāmja. Bet vai uzņēmums negrib sev laimīgus darbiniekus un laimīgus klientus, ka liek strādāt pa vienam? Tas nabaga darbinieks pat pačurāt netiek. Tā jau nav pirmā reize un ne tikai šeit. Padomājiet par saviem darbiniekiem, kas ir pie kases. Kauns uzņēmuma vadībai.

01.11.2022

P

S Smadzen'sVaig? 01.11.2022

CircleK primāri ir degvielas uzpildes stacija. Gribi ēst, ej uz restorānu! Citējot gudru vīru:

D Dzosuaa 01.11.2022

nakts vidu ar celojumu restorans diez vai bus pieejams, tapec tam domats degvielas stacija kur var uzkost un doties tālāk, nezinu nevienu celotaju kuram negribetos nakts vidu iedzert ko siltu un apest siltu edienu!

A AiK 01.11.2022

Nu bet tak pildi degvielu un maksa ara ar karti nevelcies iekšā ja primāri tā ir degvielas uzpildes stacija ,ak ne bet tu maksa skaidra nauda jo aploksnē saņem ! Kur gribes tur arī ēdīs ,tapat ka tu izlvēlies iet iekša maksāt un naudu aploksnē saņemt

A ArvisDusmigs 01.11.2022

Vecīt... Darbinieki drīkst iziet ārā nokārtoties un izdarīt citas lietas. Un par rindām runājot.. nav ko teikt.. vienkārši pieaudz.

A anna 06.11.2022

Visi vienlaicīgi?

CircleKLatvija 03.11.2022

Labdien! Vai variet precizēt degvielas uzpildes staciju?

P Pichuks 03.11.2022

Ventspilī un vispār ar to sastopos gandrīz visās jūsu stacijās!