www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Kā var aizvērt vienlaicīgi visas wc? Pielikt žogu? Gaidu 5 min - tīra, atnāku atpakaļ, gaidu, blondīne tīra, noliek man degunā galā maisu un aizver žogu. Jau 20 min. Jautāju, cik ilgi jāgaida? Vēl kādas 15-20 min, kamēr nožūst grīda. Ņirgājaties par cilvēkiem? Čurāt aiz stūra? Kas būtu ar tūristu bušu, ja no 4 wc nevienā netiek? Tāda attieksme

06.11.2022

Good Intentions 06.11.2022

Nav jau nekāda maksas toletes iestāde, bet gan degvielas uzpildes stacija. Uztver to, kā piseckātevnepaveicās un novērtē tīrību, kad paveicās.

A anna 06.11.2022

Ja jau tur tā tīrība būtu tad jau būtu labi. Tur vienmēr ir netīrs. Es jau kaut par maksu ietu, ja būtu kur aiziet.

S Sīka2 07.11.2022

Tev ir tiesības aizvērt savu smirdīgo muti.

CircleKLatvija 07.11.2022

Labdien! Paldies pa Jūsu atsauksmi! Vai varam precizēt degvielas uzpildes staciju un dienu, kad situācija notika?