www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

11.12.2021 starp plkst 14: 00 un 15: 00 pasūtīju dubulto beef burger ar Dzerienunpa 6.10 pārdevēja laipni piedāvāja kartupeļus free par kuriem kopa bij 7.20 saņēmu visu ļoti ātri bet kad saku est burgeri viņš vienkārši bija pārspiests viss tomātu mērce apmēram tā ka pus burka būtu iegāzta iekša.. Nezinu ar ko biju nopelnījis tādu necienu... Bet tas nebija cilvēcīgi.. Loti esmu dusmīgs un vilies par jūsu servisu un apkalpošanu un par to ka rūpējaties par katru klientu! Es ļoti labi atcerēšos to pārdevēju.. Un ceru ka viņai ir kaut druscinj sirdsapziņas par padarīto... Loti bēdīgi...

11.12.2021

N

G Gulbenietis 11.12.2021

Ir cirkulī reizēm, ka ja nav konkrētas mērces tad salej to kas ir un dafiga. Ir bijis reti pie konkrētiem pārdevējiem tikai. Lielākoties paika cirkulī pārsit hesīti, stopudova.

S Stone Jam 11.12.2021

Tā tas ir, bet vajag uzreiz iet un iebilst par to nevis netā ko aizmuguriski bilst. Tas neko Jums neatrisinās.

CircleKLatvija 13.12.2021

Labdien! Lai mēs varētu pārbaudīt maltītes pagatvošanas procesu un risināt situāciju, mums ir nepieciešams zināt, kurā degvielas uzpildes stacijā pirkums tika veikts.