www.sudzibas.lv Circle K Double double pagatavošana

Circle K - Double double pagatavošana

Pēc dienas pie jūras ar puikām devāmies uz Circle K Saulkrasti 2, lai iestiprinātos.
Pasūtījām divus Double Double, Wrapp vistas, vistas burgeri.
Viss forši, sagaidām ēdienus un priecīgi ēd visi, bet bērns pēkšņi savelk seju nepatikā un es arī ēdot Double Double, jo ir sinepes klāt. Bērns Saka, ka nav labs, eju pie darbinieces jautāt, kāpēc double double ir sinepes, viņa pilnā kompetencē atbild, ka nu recepte mainīta un nāk dinepe, kečups, majonēze, nu labi, man pirmā dzirdēšana. Tad jautāju bērnam, vai tomēr apēdīs ar sinepēm un viņš piekrīt, ka apēdīšot. Es arī, ne pārāk laimīga, bet ēdu... Tad secinu, ka double double nav arī vairāk bekona? ! Nu neko, nav forši, liela Rinda, daudz cilvēku, bet nekašķēšos...
Tomēr neforši...

20.08.2022

I

G Gulbenietis 20.08.2022

Cirkulim vienmēr ir bijušas labas mērces. Kā burgeros pa 6 eur sāk likt tikai sinepes, kečupu un majonēzi, tā var aiziet uz maximu pēc lētas bulkas. Starpības nebūs.

K K999 20.08.2022

Circle K ir TIEŠI pareizā vieta,kur iestiprināties. Ēdnīca,kas brīvajā laikā patirgo degvielu.

D Darrling 21.08.2022

Dārzeņu mērce+kečups un bekons iet double double liellopa burgerā. Vistas double double iet kečups, sinepes, majonēze un neliekas bekons. Pirms kko pasūtīt vajag uzzināt sastāvdaļas.

I Inga J. 21.08.2022

Bet es tak zinu, kas iet double double, sūdzību izlasi uzmanīgi 🤦‍♀️