www.sudzibas.lv Circle K Neēdami burgeri.

Ragana, Krimuldas pagasts, LV-2144Circle K Ragana - Neēdami burgeri.

Labvakar. Rakstu sūdzību saistība par ēdienu. Pirmo reizi ēdu tik negaršīgu bbq burgeru, gaļa auksta , bulkās apakšēja daļa cieta kā akmens mērci vispār nevarēja īsti just, pietam Divi burgeti tādi bija. Pirkums bija mazliet pēc 19:00, čeku diemžēl nepaņēmu, bet maksāju ar karti un internet bankā pirkums ir fiksēts, ja vajag PFD formātā to varu pēctam pievienot, Diemžēl kad sāku ēst bijām jau kustībā, un braucot ar Fūri nebija iespējas atgriezties un izteikt pretenziju, gribētos pateikt lai darbinieki rūpīgak taisā ēdienu , jo klients maksā ne tikai par preci bet arī par to lai tas būtu ēdams . Bet paslavēt varat Tīnūžu šoseja, Tīnūži, LV-5015 Cirkle tur tiešām ļoti garšīgi taisa.

L Lili P 25.03.2022

Cirkle k