www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss un pārdevējas apkalpošana

Circle K - Slikts serviss un pārdevējas apkalpošana

Nomazgājot auto, visa priekša palika ar netīrumiem un kukaiņiem. Ejot pie pārdevējas risinot šo jautājumu atbilde bij kad man pirms mazgāšanas jānosmidzina ar ķīmiju kura pēc viņas domam man pašam jāveda līdzi. Šo situāciju ari publicēšu internet vidē. Lai tauta zina. Kad circle k nevar mazgāt auto.. Pēc mazgāšanas tas esot normāli.

04.07.2022

сильные загрязнения, в том числе насекомых, действительно не убрать без специальной химии.

M Mairis Eglitis 05.07.2022

Tad kādeļ braukt uz circle k ja mazgat auto ja vinu auto mazgatava nespej to izdarit

Ну тут каждый сам для себя решает. Я на пример в исключительных случаях еду на автоматическую мойку, так как понимаю, что ручная мойка всегда будет качественнее. Так же в случае чего, всегда можно попросить устранить недочёты прямо на месте у конкретного работника.