Circle K - Krāpšana

Diemžēl pēdējie 2 Rēzeknes Dus apmeklējumi ļoti sarūgtināja. Vairāk jau darbinieku attieksme. 1. Reizē darbiniece “nejauši” izsita čekā 3 hotdogus, kaut arī bija pirkti tikai 2. Rakstīju facebook platformā Circle K, cerot uz attālinātu situācijas risināšanu, taču piedāvāja tikai vērsties klātienē. Ko man dod šis “risinājums”? Es taču nebraukšu 200 pāri km, lai atgrieztu pāris € par nenopirkto hotdogu.
Pirms dažām dienām iegādājos salt, taču to pārdeva ar brāķi - viss šķidrums bija izlijis, 0% baterijas. Uzreiz vērsāmies Circle K, darbinieki “izbrīnīti”, piefiksēja telefona nr. , atteicās atgriezt naudu vai samainīt salt pret citu. Joprojām neviens nav atzvanījis. Diemžēl esmu uzdāvinājusi savu naudu. Žēl, ka uzņēmumam absolūti nerūp reputācija un klienti. Uzņēmums absolūti nav vērsts uz klientu lojalitātes saglabāšanu un uzlabošanu.

01.11.2021

Good Intentions 01.11.2021

Uz čekiem arī ir jaskatās.

Good Intentions 01.11.2021

Par salt runājot mēdz gadīties brāķi, bet nu pierādi. Man personīgi ir 'eleaf iore' nopirkts par 10 euro kuru var uzlādēt un iepildīt, kā arī dabu nepiedirst.

CircleKLatvija 05.11.2021

Labdien! Lai konkrēto situāciju skatītu un sniegtu risinājumu, lūgums aizpildīt pieteikumu: