Reitings "Kuģi"

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
BSM Crew Service Centre
Astor Shipmanagement
Ship Service Rona

Steno laivas - Krāpšana

Steno SIA Zem šī zīmola darbojās krāpnieks Kaspars Birze. No manīm konkrēti 2017. gadā viņš saņēma 1694 EUR avansu un tad gada garumā dzirdēju dažādākās atrunas, kapēc prece vēl nav un visbeidzot mani ignorēja vispār. Līdz šim zem šī zīmola viņam bija firma SIA Paklett, uz kuras rekvizītiem man lika pārskaitīt avansu. Lursoftā katrs var pārliecināties, ka šis uzņēmums valstij ir parādā 15500 EUR. 2019.g februārī SIA Paklett saimnieciskā darbība ir apturēta. Kaspars Birze turpina tagad darbotie...

Maritime Register of Shipping SIA/ Krievijas kuģu reģistra pārstāvniecība Latvijā - Apmāna darbiniekus . Izvairīšanās no nodokļiem .

Maritime Register Of Shipping Valde: Boriss Griščenko, valdes loceklis, nav godīgs persona, krāpniekiem. Apmāna darbiniekus. Izvairīšanās no nodokļiem. Ņem kukuļus izpildē. Bīstams cilvēks, padome nav ar to nekādu lietu .40003250467 sia:

Aj ajvars666 29.01.2019
Komentāri 0 Kuģi

Buto yacht SIA - Aploksnes alga, darbinieku un klientu maldināšana

Es strādāju uzņēmumā 10 gadus. Visu šo laiku saņēma algu aploksnē, īpašnieks Vadims Berezinsir parasts ķeksis. Algu parāds, maldināšanas klienti. Darbinieki strādā 5-6 mēnešus gadā, pārējais laiks ir atvaļinājumā uz saviem līdzekļiem. Slimību saraksts netiek izmaksāts, ikgadējais atvaļinājums netiek izmaksāts. Uzņēmuma klienti, kuri pasūta laivu un jahtu remontu, tiek rēķināti pārāk lielā apmērā, nepieciešamais darbs netiek veikts vai tiek veikts ar sliktu kvalitāti. Apmācīts skaidrā naudā bez dokumentiem. Lielus remontdarbus vai darbus ārzemēs maksā ārzonas uzņēmums.

Ev Evgenii Altman 25.12.2018
Komentāri 0 Kuģi

Marine engineering SIA - Aploksnes alga, klientu maldināšana.

Uzņēmums maksā algu aploksnē, nemaksā slimības atvaļinājumu, ikgadējo atvaļinājumu. Īpašnieks vadims berezins ir parasts pļāvējs, kurš 15 gadu laikā atvēra un bankrotēja desmitiem uzņēmumu. Darbinieki strādā 5-6 mēnešus gadā, pārējo laiku atvaļinājumā uz saviem līdzekļiem. Uzņēmuma klienti, kuri pasūta laivu un jahtu remontu, tiek rēķināti pārāk lielā apmērā, nepieciešamais darbs netiek veikts vai tiek veikts ar sliktu kvalitāti. Apmācīts skaidrā naudā bez dokumentiem. Lielus remontdarbus vai darbus ārzemēs maksā ārzonas uzņēmums.

Ev Evgenii Altman 25.12.2018
Komentāri 11 Kuģi

Stena Line - Slikts serviss

2018. gada 9. jūijā maršrutā Travemunde (Vācija) - Liepāja (Latvija) attiešanas laiks 10:00 , uzbraucot uz kuģi un tālāk dodoties uz recepsiju, lai piereģistrētos mums darbiniece teica, lai uzgaidām. Tajā pašā laikā citi pasažieri piereģistrējās un gāja uz savām kajītēm. Pēc neilga brīža mums paziņoja, ka brīvas kajītes vairs nav. Kur ir taisnība? No kā atšķiras lielo automašīnu vadītāji no tūristiem? Kāpēc viņiem ir kur nakti pārlaist, bet šoferiem nav?

Kr Kravu šoferis 11.07.2018
Komentāri 1 Kuģi

Stenaline - Slikts serviss

Esmu diez gan sarūgtināta par šīs firmas operatora apkalpošanu/sarunas veikšanu. Pirmo reizi pirku biļeti lai ceļotu no Zviedrijas uz Latviju. Pāris dienas pirms prāmja atiešanas biju spiesta mainīt biļetes datumu. E-pastā atradu info rezervācijas biļetē, kur varēja nomainīt datumu. Kļūdas dēļ nospiedu pogu "atcelt" brīdī kad mainīju rezervāciju, sanāca rezultātā ka atcēlu visu rezervāciju. Sazinājos telefoniski ar firmas operatoru, kur saņēmu konkrētu atbildi, ka naudu atpakaļ nesaņemšu jo...

Ju Julija 25.04.2018
Komentāri 1 Kuģi