www.sudzibas.lv Marine engineering SIA Krāpšana, aplokšņu alga, klientu krāpšana

Marine engineering SIA - Krāpšana, aplokšņu alga, klientu krāpšana

Copy paste: d, bet tā ir taisnība...
Uzņēmums maksā algu aploksnē, nemaksā slimības atvaļinājumu, ikgadējo atvaļinājumu. Īpašnieks vadims berezins ir parasts pļāvējs, kurš 15 gadu laikā atvēra un bankrotēja desmitiem uzņēmumu.
Darbinieki strādā 5-6 mēnešus gadā, pārējo laiku atvaļinājumā uz saviem līdzekļiem. Uzņēmuma klienti, kuri pasūta laivu un jahtu remontu, tiek rēķināti pārāk lielā apmērā, nepieciešamais darbs netiek veikts vai tiek veikts ar sliktu kvalitāti. Apmācīts skaidrā naudā bez dokumentiem. Lielus remontdarbus vai darbus ārzemēs maksā ārzonas uzņēmums.

La

Vairāk sūdzības par Marine engineering SIA

Tu Turkey901 01.04.2019

Kāda jēga no tāda Copy/Paste? Sūdzība bija, viss ir skaidrs, kas meklēs, tas atradīs, priekš kam vēl viena? Varbūt katrs minētā uzņēmuma darbinieks tagad nāks un piemēslos šeit ziņu lentu?!

La LaPatriots 01.04.2019

Turk! Aizpis muti ciet tev neviens nejautāja.