www.sudzibas.lv Marine engineering SIA Aploksnes alga, klientu maldināšana.

Marine engineering SIA - Aploksnes alga, klientu maldināšana.

Uzņēmums maksā algu aploksnē, nemaksā slimības atvaļinājumu, ikgadējo atvaļinājumu. Īpašnieks vadims berezins ir parasts pļāvējs, kurš 15 gadu laikā atvēra un bankrotēja desmitiem uzņēmumu.
Darbinieki strādā 5-6 mēnešus gadā, pārējo laiku atvaļinājumā uz saviem līdzekļiem. Uzņēmuma klienti, kuri pasūta laivu un jahtu remontu, tiek rēķināti pārāk lielā apmērā, nepieciešamais darbs netiek veikts vai tiek veikts ar sliktu kvalitāti. Apmācīts skaidrā naudā bez dokumentiem. Lielus remontdarbus vai darbus ārzemēs maksā ārzonas uzņēmums.

Работяга 25.12.2018

latvija neviens uznemums nemaksa atvalinajumu jeb slimibas lapu, lai aizietu atvalinajuma vajag pelnit ne mazak 1 000 eriki. ar musu algam 400 eriki iet atvalinajuma tas tikai uz sava rekina jo ja reizinot to naudu piem aiziet atvalinajuma sanem algu par iepriekseju menesi 400 pec tav videju gada 400 eriki pec tam algu 40e par iepriekseju menesi un pec tam algu 200 eriki bez premijas jo ieprekseja menesi biji atvalinajuma. sanak 400+400+40+200, 1 040 uz 4 menesiem, sanak ka viens menesis bija neapmaksats!

donna b 25.12.2018

Nemuldi. Ir vairaki uznemumi, kas visu maksa kaa pienakaas. Lieli uznemumi. Nevajag seit izteikties ka tads mega darba tirgus experts, lol.

M Mego izmeklētājs 25.12.2018

Nu nezinu raboķaga kur tu strads bet man viss ok nav 1000 un slimibas lapu maksa atvaļinajuma nauda arī ok .nesanak pec tavas nesaprotamas formulas.

Работяга 25.12.2018

tas ir tapec ka kad tu esi atvalinajuma tava mamma ar muti sefam zem galda nostrada parejo dalu no algas.. lai vinas berninam butu ar ko izdzivot latvija pec okupacijas laikiem

M Mego izmeklētājs 25.12.2018

Kapec tu doma ka mana māte dara ka tu vai tava māte?

M Mego izmeklētājs 25.12.2018

Vairak ka interneta rakstit cik viss slikti jau arī nesanak .pamēgini pabeigt pamatskolu un iegūt profesiju un viss sanaks

Andris Sa 27.12.2018

Работяга не перегибай палку и не пиши чушь. Если тебе не платят меняй работу, а переходить на личности это низко.

У нас тоже все оплачивается. Отпуск 4 недели = 2х2.

Работяга 27.12.2018

андрис са так если платят этож хорошо, можно маму, папу, брата, свата трудоустроить и будет одна, дружная семья... можно распоряжения свои раздавать, кто их оспорит? захотел на карибы с собачкой так это даже не обсуюдается, кто из рабочих будет против?

L LaPatriots 01.04.2019

Altman ,Kak ti tam?!