www.sudzibas.lv Extron Baltic Apdraude apkartejo sabiedribu ar Covid 19

Extron Baltic - Apdraude apkartejo sabiedribu ar Covid 19

Sveiki , šitais uznemums vispār nedoma par cilvēkiem ! Jau vairāk neka 10 cilvēki ir saslimuši ar Covid-19 tieši darba , Un citiem ir simptomi , un neviens neko nadara ! Ostu vismaz 2 nedēļas vajag taisit ciet lai cilvēki sež izolācija jo tur ari brauc šoferi no Polijas un citam Valstim ,pēc uzņēmuma prasībām šoferiem vajag atrasties mašīnā un vilkt masku , bet nevies to nedara + paši strādnieku neievēro 2 m distance un nevelk masku , tur ir pilnīgs bardaks ! Es nezinu ka tur var stradat ! Ludzu reaģēt uz šito visu un atbraukt ar Valsts Policiju un mediķiem ar pārbaudi . Paldies.

Papildināts CoachMMA 24.01.2021

Ka ari tie kas saslimushi tie nevar pat brivdienas njemt ! Te jau strada bez brivdienam un brigadieris ir Viktors ! Vinjsh dazhreiz liek sludinajumu ss.lv ka vinjsh mekle stropetajus , uznjemums ir slikts , bet ja gatavs stradat bez brivdienam ka zombi un pelnit tad laipni ludzu ) plusa tu gandriz neredzesi savu gimene ! Bet pats galvenais ka tur ir daudz saslimushi ar Covid 19 , pari 10 cilvekiem...

C

н НеКариньш 25.01.2021

Pasaule nemainās!
PSRS laikos pa pagrabiem nelegāli skatījās viģikus, tagad nelegāli cilvēki sporto🤔!
Bet vienīgi PSRS laikos stukaču bija mazāk🤣

I ilrgjefiho 25.01.2021

Fūū, es jau biju nobijies. Labi, ka nelūdzat bombardēt to vīrusa midzeni, tā teikt, lai vīrusu iznīcināt saknē