AtrisinātaAtlaižu kuponu uz Tallinka - Krāpšana

Ar ģimeni plānojām doties nelielā ceļojumā uz Stokholmu. Gribējām nedaudz ietaupīt un sociālajos tiklos atradām sludinājumu par atlaižu kuponiem. No kādas Santas decembra vidū, klātienē pa 10 eiro iegādājamies atlaižu kuponu uz Tallinka. Tā bija tiešām muļķīga ideja! Kupons izrādījās nederīgs! Šī dāma uzreiz nobloķēja mūs un vēlāk izdzēsās no sociālajiem tīkliem. Vēlamies visus brīdināt, lai nekādā gadījumā neielaižas darījumos ar šo krāpnieci!

26.01.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dainis1 28.01.2020

Labdien! Situācija veiksmīgi atrisināta. Radās liels pārpratums sakarā ar kupona termiņu. Nebijām noskaidrojuši, ka kuponu varēs izmantot tikai līdz februāra beigām, bet ceļojumu plānojām uz martu. Pārdevēja nāca uz kontaktu un visu atrisinājām. Paldies!

D

N Noboby 26.01.2020

Es nezinu cik daudz tas varētu ietaupīt pērkot atlaižu kuponus pa 10€ no neoficiāliem pārstāvjiem. Dažreiz tomēr vajag saprast ka lētākais variants ir dārgākais beigu beigās. Protams nav labi ka viņa tā izdarīja

Life_is_life 26.01.2020

Ka apmaksajat pirkumu? Bankas parskaitijuma info rada isto vardu uzvardu

Z Zaķēns 26.01.2020

Šīs sūdzībā iemesls ir greizsirdība un cerība ka ieriebs cilvēkam.
Zinu gan sūdzības autoru gan personu , par kuru tiek rakstīti meli.
Pirms tam šī pati sieviete , kuru pameta vīrs Facebook uztaisīja grupu un pievienoja visus Santas draugus , lai publiski paziņotu cik slikta viņa ir . Kaut patiesībā pati vainīga , ka nav spējusi noturēt vīru ! Tāpēc arī bija uz laiku bloķējusi FB kontu lai citas glupības neraksta .
Cilvēki padomājāt , ja tā būtu patiesība par to kuponu , vai tiešām cilvēks ies uz risku dažu € dēļ ? Es nemaz nekad nēesmu , ka pa 10€ var nopirkt kuponu , pārāk jau lēti , man šķiet .
Varētu gari daudz un plaši visu šo aprakstīt , bet kam tas vajadzīgs .
Žēl vienīgi , ka cilvēki visu ko ierauga-izlasa uzsūc nemaz neieslēdzot veselo saprātu.
Žēl tik meiteni , kuru nepatiesi tiek apmelota.

Ja tomēr sūdzības.lv šo izlasīs , es gribētu lai sazinās ar mani .

BondsBonds 26.01.2020

Kurš pērk atlaižu kuponus? Unvel internetā no nezināmas personas! Darvins kapā apgrieztos, izlasot šo sūdzību.