www.sudzibas.lv Invessel SIA Attieksme pret darbiniekiem.

AtrisinātaInvessel SIA - Attieksme pret darbiniekiem.

SIA Invessel kuģu būvniecība Engures novada.
Tāda uzņēmumu strādāju pirmo reiz. Attieksme retu riebīga, priekšnieki neko nesaprot, un noveļ vainu uz strādniekiem. Sasola zelta kalnus bet kad jāmaksā tad visādi iemeslus atrod.
Neiesāku nevienam tur strādāt. Tad labāk atejas iet tīrīt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 31.05.2023

Uzņēmuma Invessel SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

J

M mobārmenis 09.02.2022

Invessel SIA, njā, daudz dzirdēts par šo mazo napoleonu ar mazvērtības kompleksiem, kuri izpaužas pret darbiniekiem. Žēl, ka darba devējam nepielec, ka bez darbiniekiem, viņš nav nekas. Kārtīgs darba devējs šādi biznesu nebūvē, jo pirmajā vietā jābūt darbiniekam un tikai tad klientam. Žēl, ka puisis nesaprot, ka viss ciems jau par viņu ieņirdz un neko labu nedomā

T Tavs bijusais 13.03.2023

Uzmetēju komanda. Esiet uzmanīgi. Pirmie mēneši ok, pēc tam tu kļūsti par vergu bez samaksas.