AtrisinātaInvessel SIA - Lohotrons

Nekādā gadījumā netērējiet savu laiku, uzsākot darbu šajā uzņēmumā! Bet ja nu tomēr sadomāsiet "iegrābties" - nekādā gadījumā nepiekrītat 3 mēnešus ilgam pārbaudes laikam. Kārtīgi pastrādājot, pa mazu naudu, cerībā, ka jūsu darbu novērtēs - bet tā tur nenotiek. Cik labs un profesionāls meistars jūs nebūtu, pēc pārbaudes laika alga netiks būtiski pacelta, kā bija sarunāts, iestājoties darbā. Visa uzņēmuma stratēģija - atrast darbiniekus uz pārbaudes laiku un pēc tā necelt algu, ar argumentiem, ka: "alga ir pietiekami liela, priekš šī reģiona" un "ja gribas nopelnīt, tad var strādāt vēl vakaros un brīvdienās". Protams, ka virsstundas apmaksājas kā parasts darba laiks (ne dubultā) .
Ļoti žēl, ka tikai tad, kad tiku apčakarēts, iedomājos pameklēt atsauksmes. Ceru, ka kāds to izdarīs pirms sasaistīsies ar šo limonādes kantori un netērēs savu laiku un naudu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.03.2024

Labdien,

Uzņēmuma Invessel SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

J