Steno laivas - Krāpšana

Steno SIA
Zem šī zīmola darbojās krāpnieks Kaspars Birze. No manīm konkrēti 2017. gadā viņš saņēma 1694 EUR avansu un tad gada garumā dzirdēju dažādākās atrunas, kapēc prece vēl nav un visbeidzot mani ignorēja vispār. Līdz šim zem šī zīmola viņam bija firma SIA Paklett, uz kuras rekvizītiem man lika pārskaitīt avansu. Lursoftā katrs var pārliecināties, ka šis uzņēmums valstij ir parādā 15500 EUR. 2019.g februārī SIA Paklett saimnieciskā darbība ir apturēta. Kaspars Birze turpina tagad darboties zem citas firmas nosaukuma- SIA Steno, ko reģistrējis nepilnu gadu atpakaļ, kuras pamatkapitāls ir 1 EUR. Patērētāju aizsardzības centrā Kasparu Birzi arī labi pazīst, arī tur viņš ir sniedzis rakstiski solījumus man atgriezt iemaksāto naudu, bet tālāk par solījumiem šis krāpnieks nav ticis. Arī kredītreformā man teica, ka neesmu pirmais, kas griežās pie viņiem pēc palīdzības. Nemaksājiet viņam ne centu, ja neredzat gatavu savu laivu. Apvārdot viņš māk. Pie Babītes ezera bijušajās cūku fermās viņam vairākas laivas bija, likās nopietns kantoris.

La laivnieks bez laivas 27.02.2019

Steno laivas