Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Jelgavas autobusu parks - Atbrauc nelaikā

Atbrauc nelaikā Man ir sūdzība uz Jelgavas 25autobusu,katru dienu vai nu kavē uz 10minutem vai nu atbrauc ātrāk uz 10 min. Šodien tāda bija situācija izgājām no mājām 15 minūtes ātrāk (jaiet uz pieturu 2-3minutes), bet ejam, bija 15:33 un redzam ka jau brauc autobuss,viņam pieturā tirgus iela vajadzēja būt 15:43,autobuss vienkārši aizbrauca negaidot.

Jelgavas autobusu parks - Autobusa kavēšana

Autobusa kavēšana Labdien! 2024. Gada 14. Martā plkst. 9: 22 atiet 22. Autobuss no asteru ielas, kuram būtu jāpienāk Jelgavas stacijas pieturā plkst. 9: 38, bet šodien un esmu pārliecināta, ka citas reizes tas pienāk vēlāk nekā norādīt autobusa sarakstā. Šodien tas pienāca plkst. 9: 45, tādēļ nokavēju vilcienu, kurš attiet plkst 9: 46. Tas nav pieļaujams un vai šo ir iespējams risināt, ar 22. Autobusa sarakstu laiku pielāgošanu vilciena attiešanas laikiem. Ar cieņu, Krīstīne no Jelgavas

Pasažieru vilciens - Nepieļaujama attieksme pret pasažieriem

Nepieļaujama attieksme pret pasažieriem Šodien ar maršrutu Rīga-Jelgava 21: 44-22: 29 konduktors, kuram pirmkārt, nebija vārdu zīmīte, tāpēc nevarēšu pateikt vārdu. Attieksme pret pasažieriem ir nepieļaujama, runā ļoti rupji, draud pasažieriem, uzrunā uz tu nevis jūs… itkā cilvēks ir izgājis no zooloģiskā dārza un nezina, kas ir cieņa pret pasažieriem. Ne īpaši patīkami braukt pēc darba un klausīties šādus cilvēkus…

Pasažieru vilciens - Rīta vilcieni Lielvārde - Rīga

Rīta vilcieni Lielvārde - Rīga No rītiem vilcieni posmā Lielvārde - Rīga ir pārbāzti, it īpaši vilciens 7:01 - 8:00. Brauc sajūta kā sūtītu lopu vagonā uz Sibīriju. Nav pat kur stāvēt, cilvēkiem no skābekļa trūkuma vilcienā paliek slikti. Tas pats arī citos vilcienos. No otras puses izdevīgi bezbiļetniekiem, jo konduktori fiziski nav spējīgi izkļūt cauri vagoniem. Tāds lūk sabiedriskais transports! No Eiropas standartiem ne miņas!

Pasažieru vilciens - Krāpšana

Krāpšana Labdien. 04.03.2024 nopirku e-biļeti saitā vivi.lv Vilciens Rīga -Jelgava. Biļeti iegādājos no Rīgas līdz Cukurfabrikai. No Rīgas vilciens izbrauca plkst.18:13 Samaksājusi naudu no citadeles bankas kontā un BIĻETI NESAŅEMU! GRIBĒJU ATGRIEZT NAUDU caur vivi.lv , aizpildīju blanku bet tā funkcija saitā vivi.lv nedarbojas!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Trolejbuss 35. Ar numuru 29266, pulkstens 08: 27 piestāja dzirnavu ielā, tajā kāpa iekšā vairāki cilvēki, bet vadītāja sieviete ar brillēm un īsiem gaišiem matiem, atbre priekšējās durvis, un cilvēki veci, neredzēja to, tā vietā lai atbērtu aizmugurējās durvis tika darīts nekas. Tad jau es teicu omītei un kādam vecam vecītim ka durvis ir citur atvērtas, a sieviete (vadītāja) sēž un smējās par šo visu! Bezkaunība!

Rīgas starptautiskā autoosta - Slikta apkalpošana (Nemāk sarunvalodu)

Slikta apkalpošana (Nemāk sarunvalodu) Labdien! Autobusa šoferis, kas brauca no Rīga uz Cēsis - atbildēja ļoti rupji - kad nevedīšot skūteri lai, gan tas bija salocītā veidā. Piegāju palūgt viss oda pēc alkahola, iespējams tāpēc negribēja kāpt laukā - kā arī uzbrauca augumā kad varbūt citreiz moci ieliekam. Ļoti slikti jutos. Tad braucu ar vilcienu. Cēsīs atkal sanāca braukt ar šo transportu jo, bija Cēsis - Rīga. Un vēl jo, projām viss smirdēja pēc alkohola. Visi klienti kas, nāca visi to teica kā joku par to alkoholu. Noskatoties, vēl attieksmi kāda bija kad viņš brauca tā vienkārši bija tik slikta, ka šausmas.

Rīgas Satiksme - Uzlabošana

Uzlabošana Ļoti labi, ka es varu braukt no rītiem ar sabiedrisko, kamēr mamma mācās braukt. Man viss patīk, tikai manuprāt, ja pāris autobusos ir lādētāji, tad visos transportos vajadzētu būt. Es nevēlos sākt braukt tikai ar 3. autobusu uz Daugavgrīvas pusi, es vēlos braukt arī ar 22. trolejbusu. Man ir gadījies, ka pa nakti telefons neuzlādējās, bet kur var ielikt vadu un lādēt...

Ski Transfer SIA - Krāpšanā

SIA “Ski transfer” (valdes loceklis, līguma parakstītājs Jānis Krastiņš) cilvēku izmantošana sava labuma gūšanai, krāpšanās un negodīgums. Darba izpildes vieta-Francijas Alpos un Ženēva (Šveice). Darbs saistīts ar klientu pārvadāšanu no lidostas uz kalnu kūrortiem. Darbu atradu ss.com Ar mani sazinājās un piedāvāja darbu Arvils Krastiņš. Rīgā parakstīju līgumu un abi izbraucām ar mikrobusu decembra vidū uz Franciju-Šveici. Sākumā Arvils solīja labus dzīvošanas apstākļus, istabu atsevišķi...

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme par pasažieriem

Attieksme par pasažieriem Te jau nau daudz ko rakstīt, tikai jāapsveic Liepājas autobusu parku. Stāv pieturā, gaida autobusu. Pienāk, iekāp, bet nekur tālāk netiek, jo biļeti var iegādāties tikai internetā, autobusā to nevar iegādāties. A ko darīt, ja padzīvojis cilvēks stāv pieturā, kuram nau internetu, kur pasūtīt biļeti? Jāsēž un jāsalst, vai varbūt vispār sēdi vienā vietā sapūst? Vienvārdu sakot, lai Liepājas autobusu parkam noiet, lai viss viņiem izfodās.

AtrisinātaNordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Maršruta Bauska- Rīga Autobuss pienāca Iecavā 8:25 , 8:30 autobusam ir jāiziet no Iecavas. Šoferītis visiem gaidošajiem izsita biļeti, un palika 3 minūtes vēl gaidīt līdz izbraukšanai. Šoferītis ielika zobos cigareti viņu aizdedzināja, stāvot pie autobusa durvīm kvēpinādams dūmus pa visu autobusu, man personīgi ir astma un cigarešu dūmi izraisa smagu elpu. Tam visam klāt vēl bija pienākuši cilvēki kuri gaidīja kamēr šoferītis nopīpēs un tikai tad tikka ielaisti. Tātad pirmkārt pīpē autoostas teritorija kur pīpēt ir aizliegts, otrkārt nevīžīgi attiecas pret apkārtējiem.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, Neapmierināts šoferis

Slikts serviss, Neapmierināts šoferis Šoferis izteica nepiedienīgus teikumus un ļoti negatīvi attiecas pret cilvēkiem kas ņem biļeti pa brīvu pie šofera šis notika 10/02 15:42 3.autobuss zivju ielas pietura nepareizi nostājas lai pa vidējam durvīm tikai varēja tikt iekšā. Lūgums uzsākt terapiju priekš šofera un pārrunas par uzvedību

Rīgas Satiksme - Pārgalvība

Pārgalvība Rīgas satiksme. Iemāciet saviem trolejbusu vadītājiem braukt, neapdraudot citus cilvēkus. Gadījums 09.02.2024 pēc pulksten 12.30, trolejbusu vadītāja, nepaskatoties izbrauca ārā no sarkandauagavas galapunkta, kur viņai nākas dot ceļu, transporta līdzekļiem, kas brauc par galveno ceļu. Nācas ļoti piebremzēt, lai nesanāktu avārija. Pie sabiedriskā transporta stūres bija sieviete ar brillēm. Itkā ir 4acis, bet tāpat neredz 🤷

NORMA-A / Ecolines - Slikts serviss

Sūdzos par SIA NORMA-A reisu 7955 Rīga-Talsi-Ventspils 07:10 no Rīgas SAO autobuss nokavējās 21 minūti, tas jau ir bišķi pa traku šitā kavēties, līdz ar to tiktu nokavēts cits autobuss ja izvēlētos braukt un tad tas ir nepieņemami, kur tā kavējās, Ventspils šoseja ir izbraucama normāli, droši vien Es pieņemu kavējās jau, bet vēl stāvēja Talsu AO un/vai Pūrē Virši-A iebrauca un tā radās vēl lielāks kavējums, ja tā, tad ir nepieņemami ka stāvēšanas dēļ vēl vairāk nokavē, ja kavē, tad nekādas stāvēšanas un atpūšanās, galapunktā atpūtīsies!

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Aizbraucot pēc aizmirsta maisiņa uz autobusu parku, darbinieki izturas kā pret suni, atbild ar izsmieklu, jautājot par citu pazaudētu lietu, vai nav atrasta autobusā, atbilde - sen gan jau Getliņos! Tas laikam normāli no darbinieku puses.

Rīgas Satiksme - Pilns autobuss

Pilns autobuss Ikdienā 15 autobusā, kurš brauc uz Ķengaragu pa dienu pat dienas laikā darba dienās ir piebāzts autobuss. Cilvēki stāv kājās, jo nav, kur sēdēt. Vaitad šādas lietas Rīgas satiksmei nav jākontrolē? Savādāk cilvēki, nav spējīgi pat šajā autobusā iekāpt, ja tas ir pilns ar cilvēkiem. Kaut gan autobuss brauc bieži, tāpat cilvēku ir daudz šajā autobusā. Tā pat, kad nav, kur apgriezties.

AtrisinātaRīgas Satiksme - Lieliski vadītāji

Lieliski vadītāji Vēlos izteikt savas emocijas attiecībā uz lielisku vadītāju attieksmi. Šorīt braucot 1. Tramvajā, jau ne pirmo reizi izjūtu pozitīvas emocijas, kad vadītāji spēj pagaidīt cilvēku, kas no visiem spēkiem skrien, lai paspētu uz transportu. Gustava Zemgales gatvē 09: 31 uz centra pusi, meitene tādu lielu posmu skrēja, citi domāju nepagaidītu, bet šis jaukais vadītājs man uzlaboja dienu ar savu cilvēciskumu:) ne reti var arī stastapt tādus kuri var arī pie paša deguna aizvert durvis un aizbraukt...

Rīgas Satiksme - Rupja attieksme

Rupja attieksme Šodien, 19.01.2024. 10:54 iekāpu 3. Autobusā, pieturā Birutas Baumanes aleja, pa priekšējām durvīm. Vadītāja uzreiz skaļi man saka “Vai kāda slimība ir, ka pa priekšējām durvīm jākāp?” Uz manu jautājumu “kāpēc es nedrīkstu kāpt pa priekšējām durvīm” izskanēja “drīkst jau visu, tikai es apkuri izslēgšu un durvis taisīšu priekšējās vaļā visu laiku, lai Tev tur ir -5, zināsi kā pa priekšējām durvīm kāpt.” Rīgas satiksme, ja jūsu vadītāji salsts, lūdzu risiniet šo problēmu kādā citā veidā, lai nav jābojā noskaņojums pasažieriem jau no paša rīta.

AS ''CATA'' - Slikts serviss

2024. gada 1. janvārī braucu maršrutu Cēsis-Gulbene, plkst. 14.35, man ir bāreņa apliecība, taču šoferis grasījās nepārdot biļeti, jo domāja, ka tā ir viltota, pēc tam viņš lika samaksāt par bagāžu, par somu, kura stāvēja zem manām kājām. Smiltenes autoostā, kamēr autobusā kāpa pasažieri, tikmēr mana māsa aizgāja uz tualeti, līdz tie bija sakāpuši, viņš vēra uzreiz durvis ciet un grasījās braukt tālāk, teicu, lai uzgaida, jo māsa tūlīt atnāks no tualetes, taču atbilde bija tāda, ka tā ir mūsu...

Pasažieru vilciens - Из-за одного безбилетника поезд стоял 50 минут

Из-за одного безбилетника поезд стоял 50 минут 13 января маршрут Рига - Аизкраукле. Поезд выходил из Риги в 21:48. Встали в Вагонном парке из-за пьяного пассажира, который не в состоянии был предъявить билет. 50 минут ждали полицию, после чего поехали. Это не нормально, что из-за одного безбилетника большое количество людей так долго ждут решения проблемы. К тому же люди на следующий остановках ждали электрички на морозе столько времени. Почему у компании нет адекватного решения таких проблем и договоренностей с полицией? Либо делайте...