Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen vēlējos tikt pēc darba mājās. Aizgāju uz pieturu Vef, un gaidīju 14. Trolejbusu (kurš brauc no esplanāde - Mežciems) . Viņam bija jāierodas pēc 3 min, bet gaidīju 30 min... Zinu ka uzņēmumam trūkst darbinieku, bet lai nebūtu jācieš šis citiem, ceru, šī problēma atrisināsies drīz.

Rīgas Satiksme - 18. Trolejbuss

18. Trolejbuss Labvakar! Šovakar pēc darba kā jau vienmēr vēlā vakara stundā devos uz trolejbusa pieturu Latvijas universitāte. Kā rādījās grafikā 00: 09 bija jābūt 18. Trolejbusam, kas, piebraucot pie pieturas pat neapstājās. Nākamais bija 00: 10, kas piestāja pieturā, taču pat pēc Pogas uzspiešanas neatvēra durvis un devās tālāk. Nācās iet kājām. Pirmo reizi saskaros ar ko tādu. Paldies Rīgas satiksme!

Rīgas Satiksme - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Labdien! Sakiet, vai 46. Autobuss ir atcelts? Pirmdien virzienā uz Āgenskalnu autobusam bija jābūt tadaiķu ielā 9: 32, gaidīju līdz 9: 55, nesagaidīju un uz darbu ar pamatīgu nokavēšanos aizbraucu ar taksi. Tajā pašā dienā braucot no darba uz mājām, 46. Autobusam virzienā uz Ziepniekkalnu Āgenskalnā tirgū bija jābūt 19: 13, nesagaidīju ne šo autobusu, ne nākamo. 19: 50 uz mājām aizbraucu ar taksi. Šodien virzienā uz Ziepniekkalnu autobusam bija jābūt 19: 13, gaidīju līdz 19: 30, nesagaidīju...

Nordeka - Šofera attieksme un vienaldzība

Šofera attieksme un vienaldzība Šodien braucu ar autobusu Rīga (14: 50) - Olaine (15: 45) , kasieris: 202325 vadims. Vēlos izteikt sūdzību par šofera vienaldzību un attieksmi pret pasažieriem. Pieturā "Jaunolaine" kāpjot ārā no autobusa pa trepēm nokrita vīrietis, viņam sākās vidēji stipra asiņošana no galvas, bet šoferis viņu ignorēja un nedevās palīdzēt, viņš sēdēja savā krēslā un skatījās uz vīrieti kurš nekustīgs, asiņodams guļ pie autobusa durvīm. Kāds vīrietis palīdzēja cietušajam tikt līdz soliņam, kas atradā...

Ekspress Ādaži - Nepiedienīga attieksme

Nepiedienīga attieksme Šoferis bijis ļoti neapmierināts un uzvedās nepiedienīgi, jo nepieminēju, ka man ir vidusskolnieka e - talons un, ka man pienāktos - 50% atlaide, taču, lai šoferim pierādītu, ka man pienākas atlaide uz aparāta vajadzētu rādīties, vidusskolnieks - 50% no Cenas’’. Uz karšu termināla tas neparādijās un šoferis man vairākkārt prasījā kāpec es viņam neteicu, ka man ir - 50% atlaide, zinot, ka viņš man nenoticētu, jo man pašai nav čeks, lai to pierādītu. Es viņam atbildēju, ka, labi, nākamreiz e...

Rīgas Satiksme - Transports uz Mūkusalu, Piņķiem un Skulti patstāvīgi kavē

Transports uz Mūkusalu, Piņķiem un Skulti patstāvīgi kavē Vienmēr kad braucu pēc nakts maiņas 32 un 43 maršruts kavē un kavēšana ilgst līdz pat stundai, pats riebīgākais ir tas kad uz Piņķu un Skultes pusi jau tā reti kursē transports. Protams nerunāsim par maršrutiem kas iet gar Mbc kas arī kavē.

Tukuma Auto - Slikts serviss

Būtu ļoti jauki, ja Tukuma auto iemācītu saviem darbiniekiem (sabiedriskā transporta šoferiem) pieklājības normas. Iekāpjot autobusa daži no šoferiem neprot atbildēt pasažieriem (lielākoties skolēniem) uz vārdu "labrīt". Tā vietā noskatās virsū un ignorē. Vai skolēni mūsdienās vairs nav tāda sabiedrības daļa kā visi pārējie?

Rīgas Satiksme - Slikts serviss - ieteikums

Slikts serviss - ieteikums Lūdzu, ierīkojiet aplikāciju kurā var redzēt Rīgas satiksmes transportus tiešraidē uz kartes. NEVIENS autobuss gandrīz nekad nav laikā. Kā lai mēs, pasažieri zinam? Serviss ĻOTI uzlabotos ja eksistētu iespēja apskatīties kur atrodas tavs autobuss kurš kavē.

Rīgas Satiksme - Krāpšana

Krāpšana Pērkot e-talonus internetā, naudu no konta noskaita, taču talonus nepapildina. Zvanot klientu apkalpošanas centra operatoram, Sola 10 darbadienu laikā atgriezt…. Gaidu jau mēnesi…. Rakstīju pretenziju, atbilde-neko nezinām, viss kārtībā. Domāju, ka tāda neesmu viena!

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Š. G.16.10 autobuss, kurš kursēja no pāvulēniem pl.14: 30 uz Rīgu, un kuram vajadzēja apstāties pieturas vietā Jaunogrē pl.16: 22, nez kāpēc to neizdarīja un pabrauca garām pieturai kurā stavēja pasažieri. Tā nav pirma reize un kāpēc visu laiku ir problēmas ar šo kompāniju, ag Liepājas autobusu parks. Tad netiek pieņemtas kredītkartes, tad nevar samaksāt ar telefonu un nepietur pieturås. Cik ilgi šoferi ņirgāsies par pasažieriem?

Rīgas Satiksme - Kavēšana

Kavēšana Regulāra kavēšana 15 autobusā maršrutam virzienā Jugla - Dārziņi. Jau mēneša laikā 15 autobus kavē, pietura Ikšķilē autobusam ir jābūt 8:35, 8:45,8:55. Un autobus kuram ir jābūt 8:35 atbrauc tikai pēc 9:00. Vai tas ir adekvāti gaidīt vienu autobusu 30 min? Zinu cik ir bezjēdzīgi rakstīt sūdzības platofroma Rīgas satiksme.

Dobeles autobusu parks - Grafika neievērošana

Šodien, 09. oktobrī plkst. 9:00 izbraucu no Dobeles autoostas maršruta Dobeles AO - Rīgas AO mikroautobusā. Izkāpt vajadzēja pieturā Tušķi (pēc grafika plkst. 9:20), taču busiņa vadītājs tik lēni "vilkās", ka Tušķos izkāpu tikai plkst. 9:29 kā rezultātā nokavēju (mēneša laikā jau otro reizi!) autobusu, ar kuru jābrauc tālāk uz Tukumu ( maršruts: Jelgavas AO - Tukuma AO ar pieturu Tušķi plkst. 9:29). Ne sastrēgumu, ne citu šķēršļu brauciena laikā nebija.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, ļoti bieži ievēroju Rīgas satiksme, kā tomēr ne visi pasažieri tiek pārbaudīti, jo sēdēju patukša transportā varētu būt tas kontrolieris Pauļiks Valērijs, vai paulinš Valērijs, nu labi tas mani neinteresē kā viņš to darbu dara, bet kaut kā neizskatās godīgi.

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Katru Rītu braucu ar pirmo vilcienu no cēsīm Uz Rīgu 06.10.2023 ārā temperatūrā ir tikai +4 grādi bet vilciena salons netiek apsildīts, esmu vairākkārt vērsies pie vilciena konduktores bet viņa teica ka neko nevarot padarīt un ieteica ģērbties siltāk vai tas ir normāli ka man ir jāsalsts vilciena? esmu ļoti neapmierināts jo tā nav pirmā reize ka šādi notiek. tad labāk iesaku braukt ar autobusu tur vismaz tiek apsildīts salons.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Nespējam noticēt! 4.oktobrī pl. 13.20 reiss Liepāja Pāvilosta nepiebraucot autobusa pieturā Kuršu laukums paliek neziņā 7 pasažieri! Zvanot dispečerei atbilde, ka reiss notiek. Kā var notikt, ja pieturā gaida 7 pasažieri? Autobuss pieturā nepiebrauca! Tad jautājums kāpēc šoferis neuzņēma pasažierus? Cik droši paļauties uz sabiedrisko transportu!?

Pasažieru vilciens - Pilni vagoni, nav kur iekāpt!

Pilni vagoni, nav kur iekāpt! Vilciens Lielvārde-Rīga 7: 27 un 8: 31 brauc ar pārpildītiem vagoniem, nav vietas kur iekāpt pat tamburā. Visi viens otram uz galvas un pilnīgi nav ko elpot! Ja būtu kāds saslimis ar Kovidu, tad te būtu labvēlīgākā vieta, kur vīrusam izplatīties! Pie tādas situācijas, dažs labs vēl izdomā kāpt vilcienā iekšā ar velosipēdu, sasmērējot pasažieriem drēbes. Nu a ko darīt, vajag tak tikt uz darbu. Tas notiek katru dienu, pat konduktori ir šokā. Ja Pv vadība prastu analizēt un pētīt informāciju, būtu...

Jēkabpils autobusu parks - Pasažiera ignorēšana

Pasažiera ignorēšana Labdien.,šodien iekāpu 5 maršruta autobusa Krustpils stacijā plktsen 14.00,pabraucot Neretas ielu nospiedu stop pogu,diemžēl šofera kungs acis nobolīja vien un aizšāva garām manai pieturai J AKURĀTERA pieturai,Vai darbinieks atbilst ieņemajam amatam?Ja vajag varu ari rakstveidā aizpildīt sūdzību.,Manuprāt tas ir nepieņemami,esmu ļjoti sarūgtināta par ar šādu rīcību...ar cieņu S.Langovska.

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme Labdien! Vēlos pastāstīt par šofera attieksmi kādā es nokļuvu. Gaidīju autobusu 15:07 Rīga -Kuldīga-Pāvilosta,man vajadzēja nokļut uz Kandavu,biju ceļā no darba...autobuss pienāca ar 15-20min nokavēšanos.šoferis piestāja,atvēra durvis,kad iekāpu ,pateicu,"Man lūdzu līdz Kandavai".šoferis man nelaipnā,paceltā balsī atcirta,Vai es ar galvu vispār domāju? Ko jūs domājat stāvēt visu ceļu kājās/ Es protams teicu,ka ja,jo esmu no darba un mājās jātiek.Tad viņš man sāka teikt,ka viņš neiešot pārkāpt...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti bēdīga pieredze ar 4. Un 32. Autobusu, ilgi pacietu, ka tā notiek, bet nespēju vairs klusēt, tā kā tas atkārtojas pārāk bieži. Braucu 3x nedēļā uz piņķiem un 32. Un 4. Autobuss no plkst.17.50-18.35 regulāri kavē attiešanu no piņķiem uz Abrenes ielu, vai arī autobuss neatbrauc vispār. Tāda sajūta, ka autobusi šajā maršrutā kursē kā paši vēlas un ja vispār vēlas. Ļoti apbēdina, ka satiksme no piņķiem ir tik nesakārtota, līdz ar ko arī regulāri sanāk visu kavēt. Ļoti ceru, ka šī situācija pavisam drīz tiks uzlabota un autobusi aties pēc saraksta. 🙏

Ekspress Ādaži - Pabrauca garām pieturai ar 40 min kavēšanos

Pabrauca garām pieturai ar 40 min kavēšanos Gaidīju autobusu no Alfas līdz Alderiem 40 minūtes , galu galā piebrauca Ādažu autobuss uz pieturu, taču tas nebrauca līdz Alderiem, uzreiz aiz pirmā Ādažnieka brauca Alderu autobuss, es nekāpu pirmajā , jo tad vajadzētu no Ādāžiem līdz Alderiem iet stundu ar kājām. Īsi sakot Alderu autobuss pēdējajā momentā pagrieza un pa taisno devās prom (neapstājās pie pieturas) , gaidīju 40 min un vēl pēc vēl līdz nākamajam autobusam un gāju ar kājām uz mājām ap 20.00 vakarā :) Paldies!