LV RU

Ekspress Ādaži

Ekspress Ādaži SIA
www.ekspressadazi.lv
Adrese: Muižas iela 37,
Ādaži
Ādažu nov.
Latvia - LV-2164
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67996449
Kategorija: Auto / Transports  •  Sabiedriskais transports

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
24
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Ekspress Ādaži - Sūdzības un atsauksmes

Ekspress Ādaži - Cik var kavēt???

Cik var kavēt??? Jebkurā laikā braucot no Merķeļa Ielas (Rīga) Uz Kadagu autobuss nekad nav laikā, jāgaida no 5-10 minūtēm. Pectam citās pieturās viņš stāv ilgi kamēr kāds iekāpj un tas vēl velk laiku, kā arī citreiz pabrauc garām pieturai, pat ja ir cilveki. Bieži vien autobuss ir aizbraucis jau krietnu laiku ātrāk. Trāpās vēl šoferis, kas pasaka, ka skolēnu isic karte nav apliecinošs dokuments, ka esmu students. Kādēļ tik daudz sūdzību un neviena netiek risināta? Vai tiešām jāsazinās ar "bez tabu" un šādā veidā varēsim panākt atbildes un kaut kādu rīkošanos?

Ekspress Ādaži - Apkure karstā laikā

Apkure karstā laikā Katru reizi, kad siltā laikā braucu no Rīgas uz Kadagu, vienmēr strādā apkure. Lai arī ārā ir 23°c. Palūdzot šoferim, lai to izslēdz tiek atbildēts, ka nevar un viss. Pogas, kas atrodas virs katra pasažiera, kuras ir paredzētas kondicionierim, neviena nedarbojas. Atverot lūku vējš netiek iekšā vispār. Šoferim jau labi, nav par ko satraukties - viņš savu logu var atvērt.

Ekspress Ādaži - Aukstums

Aukstums Sveiki, vēršos ar problēmu Ādažu ekspresī! Vasarā braucu, radiatori silda uhtiii! Tagad braucu 6:55, ziema, ārā jau pietiekami auksts, autobuss auksts, nesilda, šoferis sakot ka tam nav laiks! Kam tad ir laiks ? Tiekot līdz Rīgai, kāju pirkstus nejūtu.

Ekspress Ādaži - Ļoti tīrs autobus

Ļoti tīrs autobus Par ko cilvēki maksa tādu naudu? Ļoti bieži autobusi kavē vai vispār pabrauc garām pieturām un cilvēkiem jāstāv un gaida nākamais! Un man līkas ka autobusi brauc pa rīgu bet ne pa laukiem, tad kāpēc ir tādi “tīri “ logi?

Ekspress Ādaži - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar! Gribētu izteikt sūdzību, par autobusa vadītāju, kurš uzvedās łoti agresīvi un lamājās. Kā vińš izteicās, “vińš netaisās šādā karstumā atbildēt uz mūsu uzdotajiem jautājumiem”. Jautājumi bija vienkārši, cik maksā biłete un kur Rīgā autobus pieturēs, jo pirmo reizi bijām Carnikavā, vilcienu bija ilga jāgaida, nolēmām braukt ar autobusu, par ko vēlāk nožēlojām. Vadītais ar dūri sita pret to vietu, kur izsniedz biłeti, błāva, lai savācu biłeti un tinos, vairākus citus ne visai patīkamu...

Ekspress Ādaži - Kavēšana

Kavēšana SIA “Ekspress Ādaži” kompaniju jau izmantoju vairākus gadus, bet pedejos dažus menešus, šoferi ļoti rupji kave, ne atvainojas neko, es vel saprastu, ja kave vienu dienu, bet maršuts Ādaži - Rīga, kam butu no Ādažiem jaatiet 11:00, tas diemže atiet 11:40, 40 min kave, un pat kad pajauta kapce katru dienu kavē, klusē tākā neko nezinātu

Ekspress Ādaži - Karstums

Karstums Autobusam nav iespējams izslēgt apkuri!? Šādā siltā laikā tas ir pilnīgs apsurds! Ziemā braucam aukstos autobusos, vasarā apsildītos. Palūdzu šoferim izslēgt apkuri un ko saņēmu atbildi, ka viņš to nevarot izdarīt( neesot iespējams). Lūdzu risināt šo problēmu. Paldies par uzmanību.

Ekspress Ādaži - slikts serviss

slikts serviss kapēc ir vajadzīgi ādažos mini busiņi, es atnāku uz pieturu Ādažos Draudzības ielā, autobuss kā vienmēr kavē, un tad kad vinš atbrauc viņš vienkārši pabrauc garām ar uzrakstu “nav vietas”, nākamais busiņš tikai pēc 40 minūtēm, ko darīt? stāvēt aukstumā 40 minūtes? labi, gaidu autiņu kas ir pēc 40 minūtēm, ārā auksts un arī tas autobuss KAVĒ, nu jūs vispār nerēķinaties ar cilvekiem un viņu laikiem, vēlos piebilst, ka nav bijusi reize, kad Ādažu autobuss nenokavētu!

Ekspress Ādaži - Slikts servis

Slikts servis Здравствуйте, я не понимаю исходя из чего составляют расписание автобусов? …в данный момент именно пойдет речь о Вангажи - Рига, например очень многие работают в альфе, и рабочий день, как и во многих других местах начинается в 9,10 утра, но не один автобус не идет в удобное время, ты или опоздаешь либо 2 часа ждёшь в рими, такая же ситуация про обратную дорогу, в 22 закрывается альфа, а автобус в 22 уже на Югле, а след. В почти в 23'00, цены завышены, автобусы грязные с потолка капает что-то на тебя. Ужааас!

Ekspress Ādaži - Slikts serviss

Slikts serviss 08.12.2017 atnākot uz Kadagas pieturu 10: 05 un gaidot minibusu (6821) , kuram 10: 15 ir jāizbrauc no Kadagas galapunkta, izrādījās, ka tas jau ir prom. Es un vēl 10 cilvēki nogaidījām līdz 10: 30, vairākkārtēji zvanījām uz Ādažu ekspress norādīto tālruni, bet nekādu risinājumu nesaņēmām. Vai tad šādā gadījumā (nākošais autobuss pēc 1.5h) , Sia Ādažu ekspresim nav jānorīko kāds papildus reiss, kurš savāks visus tos cilvēkus, kuri rēķinājās ar šo transporta kustības laiku. Kā arī šādas situācijas notiek regulāri, nedēļas laikā šim maršrutam šī ir jau otrā reize.

Ekspress Ādaži - Maršruta laika neievērošanu

Maršruta laika neievērošanu 01.12.2017 plkst 10:10 stāvēju Kadagas pietura un gaidīju 821 minibusu kas ir 10:15. Viņš tā ari neatnāca. Pietura bija vel 6 cilvēki. Izradijas, ka viņš aizbrauca 10:08. Tā nav pirma reize, kad tieši šī maršruta minibuss izdoma braukt atrāk. Zvanīju Ādažu ekspress, izskaidroju situāciju. Man saka “gaidiet to, kas bus 11:50”. Bet es nezvanīju lai uzjautat kad man tuvākais autobuss, es gribēju lai to piefiksē, lai nākotne tas neatkārtojas, jo tā nav pirma reize. Ādažu ekspress sieviete teica...

Ekspress Ādaži - Graujošs serviss

Graujošs serviss Labdien! Jau kādu laiku Ekspress Ādaži ir mainīt gan autobusu kustības saraksti, gan autobusa izmēri. Pēc vairākkārtējiem zvaniem gan uz Autotransporta direkciju, gan Ekspress Ādaži, nevienu risinājumu neesmu saņēmusi - dienas vidū, kad skolniekiem un citiem iedzīvotājiem jānokļūst Carnikavā, tādas iespējas nav, jo mini busi Juglas pieturā neiebrauc, tie ir pārpildīti. Bērnam no plkst. 15.55 līdz 17. 15 jāstāv uz ielas. Tas ir normāli? Vakarā pēdējie ir lielie busi... Turklāt lielas nelikumība...

Ekspress Ādaži - Autobusu kustību saraksts

Autobusu kustību saraksts Jau mēnesi ir mainīts autobusu kustību saraksts Kadaga - Rīga, cerot uz uzlabojumiem, cilvēku labā, bet vai tiešām tie ir uzlabojumi? No rīta autobusi kavējas, ir pārbāzti, sakarā ar to ka reisi ir vienreiz stundā, skolēni kavē skolu, cilvēki, kas strādā Rīgā,kavē darbu. Vai tiešām nevar rīta stundās palaist divus, trīs autobusus uz Rīgu, runa iet par pl.7.00 un 7.50, kas katru rītu kavē vismaz 10min un tad vēl sakarā ar skolēniem no Ādažiem izbrauc 8,20. Kā lai paspēj uz darbu , ja Kadagā...

Ekspress Ādaži - Autobusi nenāk ne pēc viena saraksta, ne internetā ne pie pieturas

Autobusi nenāk ne pēc viena saraksta, ne internetā ne pie pieturas Šobrīd no plkst 9:05 (atnāk arī ātrāk)cilvēki stāv pieturā un gaida autobusu! Bij jābūt 9:15 maršruta autobusam! Šis autobus lepni pabrauca Gaujas ielā visiem garām. Pēc saraksta internetā vienam autobusam bij jāpienāk 9:30, tas ar vēl nav atnācis. Gaidam nākamo! It kā būšot 9:52 Reāli sanāk, ka visi kavēs darbu par 1h! Tas nav NOOORMĀLI! Un šis viss turpinās jau no 1.augusta!

Ekspress Ādaži - Laiki neatbilst grafikam!

Laiki neatbilst grafikam! Šodien 02.08.17 gāju uz autobusu,kā vienmēr savlaicīgi,jo rēķinos ar laiku. Vēl neaizejot līdz pieturai pabrauca garām autobuss,ar kuru man bija jātiek līdz rīgai,bet tas līdz pieturai atbrauca 5min ātrāk. Zvanīju uz norādīto telefonu šai firmai,lai noskaidrotu vai tā var būt,man atbildēja,ka nemaz nepastāv tāds autobuss 15:08,kas pietur Baltezerā,lai gan pēc jaunā saraksta,kas stājās spēkā no 01.08 autobusam bija jābūt. Tā nu nācās gaidīt vēl 30min un nokavēt darbu! Ļoti neizplānoti sastādīt...

Ekspress Ādaži - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss labdien, Esmu patstāvīgs klients SIA Ekspress - Ādaži un šodien braucu no Alfas (Jugla) uz Ādažiem, iekāpjot autobusā autobusa vadītāja nr 201661 man uzprasīja cenu 1.40 euro, lai gan biļetes cena ir 1,00 euro. Pārbaudot biļeti, konstatēju faktu, ka šofere ir nepareizi izsitusi sākuma pieturu kā Rīga (pie SAO). vai patiešām SIA Ekspress - Ādaži autobusu šoferi pelna tik maz, ka viņiem jākrāpj nauda no klientiem? :( Un, ja tā patiešām ir, tad, lai šīs problēmas kārto ar vadību nevis krāpj no klientiem. Ar cieņu patstāvīgais klients.

Ekspress Ādaži - Cilvēciska attieksme

Cilvēciska attieksme Vakar 21.12.2016 mans bērns iekāpa autobusā Rīga-Carnikava Juglas pieturā un brauca līdz galapunktam Carnikava. Bērns bija noguris un iemiga. Šofere sieviete (nezinu vārdu) galapunktā neizsēdināja visus, bet aizbrauca atpakaļ līdz pieturai "Ādažu muiža", tad pamodināja bērnu un izmeta vienu tumsā un aukstumā. Kad bērns jautāja, kur atrodas, pat nejaudāja atbildēt, kur nu vēl palīdzēt. Tā ir normāla situācija??? Vasarā siltā un gaišā vakarā tā nebūtu tik liela problēma!!!

Ekspress Ādaži - Krāpšana

Krāpšana Sveicināti,vēlētos pastāstīt par jūsu "godīgo" darbinieci,kas 13.12 datumā vadīja autobusu,kas kursēja uz Rīgu no Ādažiem atejot 15.11. pqlūdzot biļeti uz Rīgu sieviete,kas vadīja autobusu iedeva jau pirmstam izsistu biļeti,kas bija paredzēta līdz Juglai, visinteresantākāis,ka tā vietā,lai no atlikuma iedotu 1€,atlikumā saņēmu 0,60 centus. Būtībā iedodot 2€,lai dotos līdz centram saņēmu neīstu biļeti un par to samaksāju par 0.10€ vairāk. Jums būtu jāpabrīdona vai jāsoda sava darbiniece,jo noteikti katrā savā darba maiņā viņa izpilda daudz šādu avantūru.

Ekspress Ādaži - neapmierinatiba!

neapmierinatiba! Sveicinati.Gribetu itka varbut ieteikt kauko un izteikt neapmierinatibu.Vakar no rita ar autobusu Riga-Adazi-Kadaga 8:20 braucu uz darbu,ara protams laiks nav no labakajiem un ir lietus bijis un celi posma Vef tilts lidz Alfai protams pilns ar udeni,protams es verojot kas notiek ara pa logu redzeju divas pieturas kura stav cilveki un viena no tiem berns vecuma 3 gadi apm,tiek noslakstits no galvas lidz kajam,vai tiesham soferits nevar pirms pieturas nedaudz piebremzet lai nebutu japslaksta...

Ekspress Ādaži - Условия проезда в автобусах SIA "Ekspress Ādaži"

Условия проезда в автобусах SIA 'Ekspress Ādaži' Вы кондиционеры в автобусах начнете когда нибудь включать, или ждете пока в автобусах начнут люди сознание терять? Уже не первый год пользуюсь услугами общественного транспорта SIA "Ekspress Ādaži", т.к. других фирм нет (или не пускают ...), и постоянно не работают кондиционеры (маршрут Адажи - Рига, не знаю может на других маршрутах и работают). Но на дворе 21 век и система кондиционирования не диковинка. Или автобусы старые пора менять или водители не включают (в целях экономии топлива), или...

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes