www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Autobusa neierašanās

Ekspress Ādaži - Autobusa neierašanās

Autobuss maršrutā Ādaži-Alderi-Ādaži-Rīga, pieturā Krastupes iela regulāri neierodas laikā vai neierodas vispār. Autobusam ir jāierodas 6: 40, laiks, kad laicīgi var tikt uz Rīgu, taču tas mēdz neatbraukt un nākamais autobuss ir 7: 00. 20min var uzskatīt par īsu laika posmu, toties, tiem kuriem ir darbs vai skola tas ir būtiski, iespējamo sastrēgumu u. C iemeslu dēļ. Ziemā šī problēma būs vēl aktuālāka, jo ir nācies gaidīt autobusu arī 40min. Es kā skolēns, kuram jāierodas Rīgas skolā 8: 30, un jābrauc ar 2 transportiem, tas ietekmē laika plānošanu, visu laiku ir jāmin - paspēšu vai nepaspēšu ierasties skolā laicīgi? Visbiežāk atbilde ir - nepaspēšu - jo autobuss nebija atnācis.

12.09.2022

T Taisnīgs Sods 12.09.2022

Uzdāvini transporta kompānijai un autobusa šoferim pulksteni ,pie reizes instrukciju kā pazīt pulksteņa laiku un sākt cienīt vismaz citu cilvēku laiku,ja jau savu neciena un pa tukšo izšķiež.