Ekspress Ādaži - Grafiku neievērošana
Kārtējo reizi autobuss no podniekiem izdomā neierasties. Tā jau kustību laiki ir retāki nekā no citām vietām un tos pašus nevar ievērot. Brīvdiena, svētku diena vai darba diena, nav starpības. Autobusu nav! Tas, ka skolēniem ir brīvlaiks nenozīmē, ka vairs no krastupes ielas nevajag autobusus!
Pievienot komentāru