www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Pabrauca garām pieturai ar 40 min kavēšanos

Ekspress Ādaži - Pabrauca garām pieturai ar 40 min kavēšanos

Gaidīju autobusu no Alfas līdz Alderiem 40 minūtes , galu galā piebrauca Ādažu autobuss uz pieturu, taču tas nebrauca līdz Alderiem, uzreiz aiz pirmā Ādažnieka brauca Alderu autobuss, es nekāpu pirmajā , jo tad vajadzētu no Ādāžiem līdz Alderiem iet stundu ar kājām. Īsi sakot Alderu autobuss pēdējajā momentā pagrieza un pa taisno devās prom (neapstājās pie pieturas) , gaidīju 40 min un vēl pēc vēl līdz nākamajam autobusam un gāju ar kājām uz mājām ap 20.00 vakarā :) Paldies!

18.09.2023

Veronika Rudzinska 18.09.2023

Ne velna nesapratu. Centies lābak. :D

А ты и не поймёшь: видеть с наркотой переборщила!

Кстати, ты глуп лт рождения или это результат длительной и кропотливой работы над собой?..

L Liza1234 18.09.2023

Soferis nespeja saprast ka gaidi vinu. Ir tadi, kas uzskata, vot tur tas autibuss ari brauc kap taja, es nevedisu. Ir tadi gadijusies.