Jelgavas autobusu Parks

Jelgavas autobusu Parks SIA
Adrese: Meiju ceļš 62
Jelgava
Latvia - LV-3007
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 63022513
Fakss: +371 63045848
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Sabiedriskais transports
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
36
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
6
Apskatīt statistiku

Jelgavas autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Jelgavas autobusu parks - Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā

Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā 15.09.2022. Ap pulksten 15: 00 Jelgavas autoostas 2. Biļešu kasē vēlējos iegādāties autobusa biļeti uz tuvāko mikroautobusu uz Rīgu. Mani apkalpoja gados vecāka autoostas darbiniece (nākamreiz noteikti noskaidrošu arī vārdu, lai savu sūdzību varētu papildināt) , kas izcēlās ar neredzēti rupju un augstprātīgu attieksmi. Es tiešām atvainojos, ka es nezinu no galvas autobusu sarakstu uz Rīgu, kā arī to, uz kuru reisu ir iespējams iepriekš iegādāties biļeti un uz kuru nav. Ja šāda veida...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 6 septembrī 20: 20 Jelgavas autobuss. Šoferis bija onkulis, kurš teica, ka vietu nav. Bet nezinot kāpēc otru cilvēku paņēma. Mani izmeta laukā, jo redziet vietu nav. Lai gan tur varēja atrasties un stāvēt kājās. Esmu ļoti dusmīga. Es uz mājam netiku...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss un attieksme

Slikts serviss un attieksme 3. Jūnijā 19: 21 pieturā 4. Sākumskola jāpienāk 12 autobusam uz Vītoliņiem. Tas nebija laicīgi, kavējās mazliet. Redzot autobusu piecēlāmies un stāvējām pieturas malā. Šoferis runāja pa telefonu un pat neapstājās, vienkārši pabrauca mums garām.

Jelgavas autobusu parks - Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis

Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis Šodien, 14: 52 aucē no Raiņa ielas pieturas šoferis mana deguna priekšā aizvēra durvis un nepaņēma. Esmu 2. Gr. Invalīds un man tagad nokrāvušam ar smagiem maisiem ar suņa barību jāgaida nākošais autobuss 2,5 stundas. Nekur nevaru aiziet, lai pakavētu laiku. Lūdzu risiniet šo jautājumu. Mans numurs ir 20079366.

Jelgavas autobusu parks - Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana

Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana Autobusa lilgas kavēšanas dēļ, zaudēju iespēju tikt uz nākamo autobusu un naudas līdzekļus. Jo situācija sekojoša, nopirku biļeti Jelgava Rīga, iziet 17: 20 ienāk Rīga 18: 15; arī nopirku biļeti Rīga Alūksnē, iziet 18: 30. 17: 10 biju Jelgavas autoostā, gaidu, autobusu, viņš nokavēja 14 min, un nevis ieradās 17: 20 bet gan 17: 34, kamēr tiek cauri Jelgavai uzņemot visus pasažierus, olainei... Kāda man ir garantija, ka autobuss uz alūksni mani pagaidīs, ja es kavēju dēļ Jelgavas autobusa dēļ...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Es gaidīju autobusu no rīta 8: 26 uz Rīgu, 02.12.2021. Viņš pabrauca garām 8: 21 un pat nepajautāja vai kāds brauc uz Rīgu, jo augšā bija rakstīts ka vietu nav. Nu vot es vienkari par velti iztērēju naudu biļetei jo vilciens atbrauca daudz ātrāk un pabrauca vienkarsi garām….

Jelgavas autobusu parks - Profesionāls šoferis

Profesionāls šoferis Ar draudzeni iekāpām autobusā Jelgavā laikam pirmajā. No sākuma šoferis mūs pasauca un sāka uzdot jautājumus, runāties, gribēja rādīt bildes telefonā. Vēlāk jau sāka aiztikt rokas un saukt mīļvārdiņos. Mēs jutāmies ļoti neērti, jo katru reizi, kad mēģinājām apsēsties tālāk, viņš tik un tā turpināja uzbāzties, jautāja pat privāto dzīvi un turpināja pat tad kad kāds iekāpa autobusā. Beigās izkāpām ārā no autobusa, šīs neprofesionālās un pretīgās attieksmes dēļ.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šoferis neapstājas un aizbrauca tālāk, kaut gan, vēl bija 2 min, un šoferis redzēja, ka mēs vecāki ar ratiem, skrienam uz autobusu. Bet viņš vienkārši aizbrauc, to visu ļoti labi redzot. Briesmīgi, ka ir tik nejauki šoferi. Varbūt arī neredzēja, bet nu pie pieturas tas nav iespējams, neredzēt!

Jelgavas autobusu parks - Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus

Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus Šoferis neļāva man samaksāt par manu draugu, izmantoja arī lamuvārdus uzskatu to par nepareizu rīcību jo tomēr šajā laika ne visiem ir labi ienākumu līdzekļu un tas manuprāt ir ļoti nejauki no šofera puses. Cerams ka šis spēs kaut ko mainīt un tas vairāk neatkārtosies.

Jelgavas autobusu parks - Не работает аппарат для банковских карт

Не работает аппарат для банковских карт Утренний рейс. Аппарат для оплаты банковской картой не принимает карту DnB Luminor банка. Из наличных денег только 50€. Шофёр не виноват,что в размене у него только 10€,но решать проблему словами или выходите, или сами платите штраф при проверке контролёрами... И что мне делать в такой ситуации, когда через 30 минут я должна быть на работе в другом конце города?! Неприятна ситуация испортившая настроение с утра. Вы как то научите Ваших сотрудников решать подобные ситуации и сами примите меры!Спасибо девушке,которая вошла в моё положение и оплатила за меня проезд!

Jelgavas autobusu parks - Nesaprotu

Nesaprotu Nesaprotu kādēļ visiem ir vajadzīgas maska, sabiedriskās vietās un pat pārdevējiem pie kases ja autobusu šoferiem viņu nav. Veikalos arī ir aizsargstikli, bet tāpat vajag masku. Un būtu labi ja būtu arī cimdi, kā nekā dienā apkalpo daudz cilvēku, un nevēlos lai dotu man biļeti pirms tam iespējams slima cilvēka naudu ņēmis. Būtu jauki ja šajā grūtajā situācijā SIA “Jelgavas autobusu parks” arī ievērotu vismaz kaut kādas prasības ko pieprasa valsts.

Jelgavas autobusu parks - Neadekvāta braukšana

Neadekvāta braukšana Labdien! Pulkstens ap 17:10 Jelgavas autobusa parka šoferis ar 12A autobusu (piefiksēju arī autobusa nummura zīmi) mani tarinēja uz ceļa un brauca man virsū, jo viņš pārkārtojas manā joslā, biju spiesta iebraukt pretejā joslā, kā rezultāta viss vareja beigties slikti.. es šo šoferi sagaidiju vītoliņu pietūra, lai apprunātos kāpēc viņš brauca man virsū, šoferis bij ļoti neadekvāti noskaņots, atbildes viņam īsti nebij, kā rezultāta beigās viņš vienkārši man pateica - ej tu di***t! Zvanīju uz...

Jelgavas autobusu parks - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Neprofesionāla attieksme no autovadītāja puses. Jelgavā, pieturā Platones Iela, autobuss 7, plkst. 14: 40. 22.11.2019. Kāpjot autobusā, ieraudzīju ka skrien sieviete gados, pasakot to šoferim atbilde no viņa puses nebija diez ko profesionāla: nu un kas man? ! Pati vainīga. Un tā vēl divās pieturās. Šoferim ieteiktu iziet runas kultūras kursus.

Jelgavas autobusu parks - Neievērība

Neievērība 21.oktobrī, plkst. 15:40 autobuss 22 uzvaras ielas pieturā neļāva iespēju pat tikt autobusā. Pienākot autobusam, stāvēju rindas beigās, vēl uz ielas. Kad paliku pēdējā lai kāptu iekšā, autobusa šoferis aizvēra durvis un aizbrauca. Vicinot rokas, pat tad neievēroja un neapstājās.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Lūdzu komentēt autobusa stāvokli. Autobusā var cept smilšu kūkas, saelpotas pilnas plaušas ar putekļiem un sasmērētas drēbes.Kas ir atbildīgs par šo bardaku?Autobusi jau tā ir diezgan teağiskā tehnoskā stāvoklī, kam seko arī anti sanitāri apstākļi. Man ir alerğija no putekļiem, tādēļ šis brauciens bija īsts pārbaudījums. Lūgums Jelgavas autobusa parkam rast risinājumu.

Jelgavas autobusu parks - Slikts šoferis

Slikts šoferis Šodien, 18.07.2019 šoferis negribēja mani ielaist mikroautobusā 7017, kas kursēja no Rīgas SAO līdz Jelgavas AO, man vajadzēja tikt no Pērnavas ielas līdz Jelgavas ao, bet kad šoferis izlaida cilvēkus es biju blakus durvīm, viņš paskatījās un aizvēra durvis un aizbrauc tālāk. Pērnavas iela viņam bija jābūt 14: 16

Jelgavas autobusu parks - Sarakstīšanās pa telefonu

Sarakstīšanās pa telefonu Šodien 21.04.2019 braucot maršrutā Rīga - Vecumnieki (izbraukšana no Rīgas 11: 25) pārsteidza tas, ka šoferis braucot ar ~90 kilometriem stundā izmantoja whatsapp aplikāciju, turklāt telefons tika lietots nevis pāris sekundes, bet diezgan ilgu brīdi - ilgāk par minūti noteikti. Ne velti telefona izmantošana pie stūres ir aizliegta un sodāma. Neuzskatu, ka šoferiem ir tiesības riskēt ar pasažieru veselību, lai "Pačatotu".

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar 25.02.19. Plkst. : 20: 01 kāpjot autobusā, nopīkstinu ar karti 3 reizes, to nepieņem, rāda atteikts. Paskaidrojot šoferim, ka uz kartes ir nauda, atbilde bija šāda: nu nav naudas, nav, ej ārā. Super attieksme. Atnākot mājās, pārbaudu cik uz kartes ir naudas, 4,00€, un termināls rada ka nepietiek līdzekļu, kā tas ir iespējāms..

Jelgavas autobusu parks - Nav bojājumi

Nav bojājumi Šodien pulkstens 16.00 Jelgavā pie ledus halles uz gajēj pārejas, gandrīz tika notriekts mans mazais brālis, visas mašīnas apstājās, lai mūs palaistu, bet autobuss neapstājās, autobusa numurs 25 brauca uz 6.vidusskolu, automusa numurs JK-4225, stresa laikā īsti neatceros, varu kļūdities

Jelgavas autobusu parks - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien, 2019. Gada 2. Janvārī mani ļoti sarūktināja 14. Autubusa vadītāja rupjā izturēšanās (noautoostas attiet 12.53) iekāpjot autubusā, kā ierasts, gaidīju rindā, lai saņemtu biļeti. Pirms manis vel bija kāda sieviete, kad šoferis neapmierinātā balsī sauca, lai tak saņemu savu biļeti pārsteidza tas, ka vadītājs nebija tuvāk apskatījis manu invaliditātes apliecību un mierīgā balsī teicu, ka esmu 2. Grupas invalīde un viņa pasniekto biļeti aiz priekšā stāvošās sievietes neredzēju. Ta...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes