Jelgavas autobusu Parks

Jelgavas autobusu Parks SIA
Adrese: Meiju ceļš 62
Jelgava
Latvia - LV-3007
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 63022513
Fakss: +371 63045848
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Sabiedriskais transports
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
42
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
6
Apskatīt statistiku

Jelgavas autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Jelgavas autobusu parks - Slikts un necienīga serviss

Slikts un necienīga serviss 3 novembrī 11:43 izbraucot no Viskaļu pieturas, braucot uz Ozolskvēra pieturu autobusa šoferis izrādījā necieņu pret pasažieriem ar to, ka pabraucot garām apzināti 2 pieturām, gan Ozolskvēra pieturai, gan Māras Ielas pieturai. Tikai pēc 2 pabrauktās pieturas garām, kad jau 3 pasažieri vēlējās kāpt laukā, piestāja pie pieturas. *STOP* poga bija piespiesta pirms Ozolskvēra pieturas.

Jelgavas autobusu parks - Laika neievērošana

Laika neievērošana Labdien! Šorīt 16.07 plkst. 09: 27 vēlējos ar autobusu aizbraukt no āboliņu pieturas līdz Jelgavai uz darbu, bet vēl nebiju aizgājusi līdz pieturai, biju burtiksi 10m no pieturas un autobus pagāja garām un pulkstens vēl bija tikai 9: 23, autobusam vēl 4 min bija jāstāv. Autobuss neievēroja savu laiku, un līdz ar to es netiku uz darbu, zvanīju uz autobusu parku viņu atbilde bija gaidāt nākamo tas ir 11: 47.

Jelgavas autobusu parks - Nekursē autobusi

Nekursē autobusi Par to, ka ir atcelti autobusu reisi, uzzināju pirmdienā ilgi gaidot savu autobusu uz darbu. 3. Jūlijā no rīta, kā arī vakarā pēc darba nesagaidīju 5 maršruta autobusu. Zvanīju uz uzziņām, darbiniece mani ilgi izprašņāja, kādu autobusu gaidu, kurā pieturā esmu, cikos tam bija jāpienāk. Un kad to skaidroju, nomurmināja: ak, nu, jā, ir atcelti daudzi maršruti šonedēļ. Dziesmusvētku dēļ! Jelgavas autobusu parka vadība, vēlos uzdot jautājumu, kur bija izvietota informācija pagaišo nedēļa, ka ta...

Jelgavas autobusu parks - Izsēdināja bērnu no autobusa

Izsēdināja bērnu no autobusa Bērns brauca uz skolu un norēķinājās ar karti šoferis teica ka nepietiek līdzekļu kaut uz kartes bija 1.30€ (jautājums cik tad maksā Jelgavā biļete vai tad nav 0.85€?) . Jelgavas pilsētas 2autobuss kurš brauca no Svētes, bērns brauca no bērzemnieki pieturas 8.58 un tad šoferis bērnu izsēdināja pēc dažām pieturām un tālāk uz skolu bija jāiet ar kājām.

Jelgavas autobusu parks - Старый, мерзкий, с пропитыми мозгами водитель в кепочке

Старый, мерзкий, с пропитыми мозгами водитель в кепочке Старый, мерзкий, с пропитыми мозгами водитель в кепочке уже годами издевается над незрячим инвалидом. Да и судя по другим рассказам, над инвалидами в принципе. Останавливается за знаком остановки, чтобы незрячий бился об столб, вырывает у него инвалидную карточку и швиряет куда-то на стол, чтобы тот его искал и позволяет открывать свою пропитую пасть на недовольство этого пассажира. 04.03.2023 12:44 5. Автобус, остановка "банк" в сторону Берзу. Опять случилось всё выше описаное, только в этот...

Jelgavas autobusu parks - 4. Autobuss

4. Autobuss Sveiki! Parasti gaidu no rītiem 4. Autobusu dzelzceļa stacijā. Nepietiek ar to, ka viņš kavējās katru dienu (autobusam jāpienāk 8: 03, bet pienāk 8: 16, 8: 18, kā kuru reizi, bet tā ir katru dienu) šodien 15.12.2022. Šis autobuss vienkārši pabrauca man garām, kaut gan redzēja ka stāvu un gaidu. Es neko neteiktu, gadās visādi.. Bet es esmu grūtniece, un man nācās salt un gaidīt nākamo autobusu.

Jelgavas autobusu parks - Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā

Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā 15.09.2022. Ap pulksten 15: 00 Jelgavas autoostas 2. Biļešu kasē vēlējos iegādāties autobusa biļeti uz tuvāko mikroautobusu uz Rīgu. Mani apkalpoja gados vecāka autoostas darbiniece (nākamreiz noteikti noskaidrošu arī vārdu, lai savu sūdzību varētu papildināt) , kas izcēlās ar neredzēti rupju un augstprātīgu attieksmi. Es tiešām atvainojos, ka es nezinu no galvas autobusu sarakstu uz Rīgu, kā arī to, uz kuru reisu ir iespējams iepriekš iegādāties biļeti un uz kuru nav. Ja šāda veida...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 6 septembrī 20: 20 Jelgavas autobuss. Šoferis bija onkulis, kurš teica, ka vietu nav. Bet nezinot kāpēc otru cilvēku paņēma. Mani izmeta laukā, jo redziet vietu nav. Lai gan tur varēja atrasties un stāvēt kājās. Esmu ļoti dusmīga. Es uz mājam netiku...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss un attieksme

Slikts serviss un attieksme 3. Jūnijā 19: 21 pieturā 4. Sākumskola jāpienāk 12 autobusam uz Vītoliņiem. Tas nebija laicīgi, kavējās mazliet. Redzot autobusu piecēlāmies un stāvējām pieturas malā. Šoferis runāja pa telefonu un pat neapstājās, vienkārši pabrauca mums garām.

Jelgavas autobusu parks - Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis

Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis Šodien, 14: 52 aucē no Raiņa ielas pieturas šoferis mana deguna priekšā aizvēra durvis un nepaņēma. Esmu 2. Gr. Invalīds un man tagad nokrāvušam ar smagiem maisiem ar suņa barību jāgaida nākošais autobuss 2,5 stundas. Nekur nevaru aiziet, lai pakavētu laiku. Lūdzu risiniet šo jautājumu. Mans numurs ir 20079366.

Jelgavas autobusu parks - Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana

Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana Autobusa lilgas kavēšanas dēļ, zaudēju iespēju tikt uz nākamo autobusu un naudas līdzekļus. Jo situācija sekojoša, nopirku biļeti Jelgava Rīga, iziet 17: 20 ienāk Rīga 18: 15; arī nopirku biļeti Rīga Alūksnē, iziet 18: 30. 17: 10 biju Jelgavas autoostā, gaidu, autobusu, viņš nokavēja 14 min, un nevis ieradās 17: 20 bet gan 17: 34, kamēr tiek cauri Jelgavai uzņemot visus pasažierus, olainei... Kāda man ir garantija, ka autobuss uz alūksni mani pagaidīs, ja es kavēju dēļ Jelgavas autobusa dēļ...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Es gaidīju autobusu no rīta 8: 26 uz Rīgu, 02.12.2021. Viņš pabrauca garām 8: 21 un pat nepajautāja vai kāds brauc uz Rīgu, jo augšā bija rakstīts ka vietu nav. Nu vot es vienkari par velti iztērēju naudu biļetei jo vilciens atbrauca daudz ātrāk un pabrauca vienkarsi garām….

Jelgavas autobusu parks - Profesionāls šoferis

Profesionāls šoferis Ar draudzeni iekāpām autobusā Jelgavā laikam pirmajā. No sākuma šoferis mūs pasauca un sāka uzdot jautājumus, runāties, gribēja rādīt bildes telefonā. Vēlāk jau sāka aiztikt rokas un saukt mīļvārdiņos. Mēs jutāmies ļoti neērti, jo katru reizi, kad mēģinājām apsēsties tālāk, viņš tik un tā turpināja uzbāzties, jautāja pat privāto dzīvi un turpināja pat tad kad kāds iekāpa autobusā. Beigās izkāpām ārā no autobusa, šīs neprofesionālās un pretīgās attieksmes dēļ.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šoferis neapstājas un aizbrauca tālāk, kaut gan, vēl bija 2 min, un šoferis redzēja, ka mēs vecāki ar ratiem, skrienam uz autobusu. Bet viņš vienkārši aizbrauc, to visu ļoti labi redzot. Briesmīgi, ka ir tik nejauki šoferi. Varbūt arī neredzēja, bet nu pie pieturas tas nav iespējams, neredzēt!

Jelgavas autobusu parks - Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus

Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus Šoferis neļāva man samaksāt par manu draugu, izmantoja arī lamuvārdus uzskatu to par nepareizu rīcību jo tomēr šajā laika ne visiem ir labi ienākumu līdzekļu un tas manuprāt ir ļoti nejauki no šofera puses. Cerams ka šis spēs kaut ko mainīt un tas vairāk neatkārtosies.

Jelgavas autobusu parks - Не работает аппарат для банковских карт

Не работает аппарат для банковских карт Утренний рейс. Аппарат для оплаты банковской картой не принимает карту DnB Luminor банка. Из наличных денег только 50€. Шофёр не виноват,что в размене у него только 10€,но решать проблему словами или выходите, или сами платите штраф при проверке контролёрами... И что мне делать в такой ситуации, когда через 30 минут я должна быть на работе в другом конце города?! Неприятна ситуация испортившая настроение с утра. Вы как то научите Ваших сотрудников решать подобные ситуации и сами примите меры!Спасибо девушке,которая вошла в моё положение и оплатила за меня проезд!

Jelgavas autobusu parks - Nesaprotu

Nesaprotu Nesaprotu kādēļ visiem ir vajadzīgas maska, sabiedriskās vietās un pat pārdevējiem pie kases ja autobusu šoferiem viņu nav. Veikalos arī ir aizsargstikli, bet tāpat vajag masku. Un būtu labi ja būtu arī cimdi, kā nekā dienā apkalpo daudz cilvēku, un nevēlos lai dotu man biļeti pirms tam iespējams slima cilvēka naudu ņēmis. Būtu jauki ja šajā grūtajā situācijā SIA “Jelgavas autobusu parks” arī ievērotu vismaz kaut kādas prasības ko pieprasa valsts.

Jelgavas autobusu parks - Neadekvāta braukšana

Neadekvāta braukšana Labdien! Pulkstens ap 17:10 Jelgavas autobusa parka šoferis ar 12A autobusu (piefiksēju arī autobusa nummura zīmi) mani tarinēja uz ceļa un brauca man virsū, jo viņš pārkārtojas manā joslā, biju spiesta iebraukt pretejā joslā, kā rezultāta viss vareja beigties slikti.. es šo šoferi sagaidiju vītoliņu pietūra, lai apprunātos kāpēc viņš brauca man virsū, šoferis bij ļoti neadekvāti noskaņots, atbildes viņam īsti nebij, kā rezultāta beigās viņš vienkārši man pateica - ej tu di***t! Zvanīju uz...

Jelgavas autobusu parks - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Neprofesionāla attieksme no autovadītāja puses. Jelgavā, pieturā Platones Iela, autobuss 7, plkst. 14: 40. 22.11.2019. Kāpjot autobusā, ieraudzīju ka skrien sieviete gados, pasakot to šoferim atbilde no viņa puses nebija diez ko profesionāla: nu un kas man? ! Pati vainīga. Un tā vēl divās pieturās. Šoferim ieteiktu iziet runas kultūras kursus.

Jelgavas autobusu parks - Neievērība

Neievērība 21.oktobrī, plkst. 15:40 autobuss 22 uzvaras ielas pieturā neļāva iespēju pat tikt autobusā. Pienākot autobusam, stāvēju rindas beigās, vēl uz ielas. Kad paliku pēdējā lai kāptu iekšā, autobusa šoferis aizvēra durvis un aizbrauca. Vicinot rokas, pat tad neievēroja un neapstājās.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes