www.sudzibas.lv Save24.lv Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli?

Save24.lv - Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli?

Vai kāds ir ko pasūtījis no šī te internetveikala? Vai preces ir oriģinālas? Vai tas nav apmāns un krāpšana? Vai droši pasūtīt un tiešām smaržas un kosmētika ir oriģinālas? Nevēlos nopirkt pakaļdarinājumu, tad labāk maksāju vairāk, bet par oriģinālu. Aizdomīgi lēti tur viss. Kas ir smaržu testeris, ne orģinālajā iepakojumā, smaržu testeri ir stiprāki kā smaržas, tie parasti veikalos tā arī tiek izmantoti. Kā ar pārējo kosmētiku, vai tā ir profesionālā?
Man ļoti svarīgi to zināt, vai prece ir oriģināla. Pakaļdarinājumu man nevajag.
Paldies

Real dog 04.02.2021

Nu protams feiks. Loģiskās domāšanas vispār nav?

T Taisnīgums99 15.02.2021

amazon lapaa tirgo feikus?
Pateikshu prieksa, ka ir gan feiki, gan iisti.

Real dog 18.03.2021

Par tādu lietu kā oficiālais izplatītājs esi dzirdējis?

C Cerruti1881 05.02.2024

Diez kā var loģiski izspriest?

A Arita Ķēniņa 04.02.2021

Laineris ir ļoti noturīgs

P Patiess Fakts 04.02.2021

Tad fake vai īsts?

S shopper11 12.02.2021

Esmu vairāk kārt pasūtījusi no šīs lapas - apmierina cenas, piegādes ātrums un preču sortiments. Iesaku!

F Fredss 15.02.2021

Grūti teikt, oriģināls vai feiks, klāt pie iepakošanas jau neesmu stāvējis. Bet kopumā ar pasūtījuma izpildi un preci esmu ļoti apmierināts - ātri, bez kaut kādām atrunām, smaržas patika.

I Ieva W 18.03.2021

Esmu pasūtījusi jau vismaz septiņas dažādas smaržas - līdz šim viss bijis oriģināls. Sākumā arī mazliet bažījos, tomēr katru reizi uzmanīgi pārbaudot gan smaržu iepakojuma kvalitāti, gan tā saucamo batch code, kā arī protams pašu smaržu noturību, projekcijas spēju un citas īpašības, esmu secinājusi, ka viss atbilst oriģinālām smaržām! Rekomendēju šo veikalu - arī servisa cilvēki ir ļoti laipni, patīkami saskarsmē, ja manis izvēlētās smaržas pēkšņi nav pieejamas, es varu izvēlēties vai nu pirkt citas smaržas vai saņemt atmaksu.

M MyFragrance 29.03.2021

Не вздумайте там покупать ! Мы заказывали - Armani SI Passione и Versace Eros - подделка, тем более дешевая, распылитель отвалился, золотая позолота слезла как только получили, запах вообще не соответсвует оригиналу. Продают Турецкий фэйк за цены приближенные к оригиналм

C Cerruti1881 31.07.2023

Diemžēl es arī dabūju to izbaudīt. Atpakaļ protams nepieņem. Nu lai aizrijas ar tiem sūda 50 eiro. Nabags jau nepalikšu

W WtfF 27.04.2021

Пару раз заказывала парфюм (CK, Lacoste) , качество хорошее, претензий к магазину нет.

M Marina Nesterova 14.01.2022

Man nosūtīja feiku!

S Signe Dadzīte 07.05.2022

Save24 iegādājos smaržas. Man ir bijis oriģināls, tāpēc zinu, kāda smarža un noturība ir šīm smaržām šajā veikalā iegādātās 100% feiks par augstu cenu. Esmu ļooooti vīlusies:(

A AnceAnce 20.07.2022

Mani vairāk satrauc vai vispār preci saņemšu! Save24 nesūta rēķinus, mana banka neļāva caur internetbanku maksāt!

I Ieva Markvarte-Neimane 09.11.2022

Pasūtījuma izpilde ļoti ātri. Prece atbilst kvalitātei. Paldies.

I Ivita... 23.12.2022

Save.24.LV
Tie ir krāpnieki. Atsūtīja nepateizo preci .Preci nemaina un naudu neatgriež. Lieli krāpnieki.

C Cerruti1881 31.07.2023

Tieši tā. Man arī nemaina. Smaržas smird. Pasaka, iepakojums atvērts. Nemainām.
Kā var pārliecināties ko atsūtīja, ja neatver iepakojumu?

S sergejs 22.01.2024

Pasūtiju tā ari nekas neatsūtījās!

L Lakrica555 18.03.2024

Sūtu smaržas un kosmētiku no save24 jau vairākus gadus. Ļoti apmierināta par kvalitāti un apkalpošanu. Ja rakstīts, ka preces piegāde 1-3 dienas, tad tā arī ir. Ja preces piegāde ir 5-10 dienas, tad var būt piegāde līdz 12 dienām. Vienreiz sanāca tā, ka smaržas, kuras pasūtīju vairs nebija pie piegādātāja, man piezvanīja un pajautāja, vai es gaidīšu kad būs, es atteicos gaidīt, naudu atgrieza 2 stundu laikā.
Brīnos par tiem, kas sūdzās, ka nevar atgriest atpakaļ atvērtas smaržas. Ļoti daudzi cilvēki sūta smaržas, nezinot kā viņas smaržo, un ja aromāts viņiem nepatīk, tad vēlas to atgriest veikalā. Un tādu cilvēku ir ļoti daudz. Bet ko pārdevējs ar tām darīs? Ja sūti tikai pēc atsauksmēm, vajag rēķinàties ar to, ka smaržas var nepatikt.
Tieši tāpēc ir tāds likums, lai pasargāt pàrdevēju, un tā ir visos interneta veikalos.