www.sudzibas.lv Save24.lv Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli?

Save24.lv - Vai nav krāpšana? Vai produkti ir oriģināli?

Vai kāds ir ko pasūtījis no šī te internetveikala? Vai preces ir oriģinālas? Vai tas nav apmāns un krāpšana? Vai droši pasūtīt un tiešām smaržas un kosmētika ir oriģinālas? Nevēlos nopirkt pakaļdarinājumu, tad labāk maksāju vairāk, bet par oriģinālu. Aizdomīgi lēti tur viss. Kas ir smaržu testeris, ne orģinālajā iepakojumā, smaržu testeri ir stiprāki kā smaržas, tie parasti veikalos tā arī tiek izmantoti. Kā ar pārējo kosmētiku, vai tā ir profesionālā?
Man ļoti svarīgi to zināt, vai prece ir oriģināla. Pakaļdarinājumu man nevajag.
Paldies

Real dog 04.02.2021

Nu protams feiks. Loģiskās domāšanas vispār nav?

T Taisnīgums99 15.02.2021

amazon lapaa tirgo feikus?
Pateikshu prieksa, ka ir gan feiki, gan iisti.

Real dog 18.03.2021

Par tādu lietu kā oficiālais izplatītājs esi dzirdējis?

A Arita Ķēniņa 04.02.2021

Laineris ir ļoti noturīgs

P Patiess Fakts 04.02.2021

Tad fake vai īsts?

S shopper11 12.02.2021

Esmu vairāk kārt pasūtījusi no šīs lapas - apmierina cenas, piegādes ātrums un preču sortiments. Iesaku!

F Fredss 15.02.2021

Grūti teikt, oriģināls vai feiks, klāt pie iepakošanas jau neesmu stāvējis. Bet kopumā ar pasūtījuma izpildi un preci esmu ļoti apmierināts - ātri, bez kaut kādām atrunām, smaržas patika.

I Ieva W 18.03.2021

Esmu pasūtījusi jau vismaz septiņas dažādas smaržas - līdz šim viss bijis oriģināls. Sākumā arī mazliet bažījos, tomēr katru reizi uzmanīgi pārbaudot gan smaržu iepakojuma kvalitāti, gan tā saucamo batch code, kā arī protams pašu smaržu noturību, projekcijas spēju un citas īpašības, esmu secinājusi, ka viss atbilst oriģinālām smaržām! Rekomendēju šo veikalu - arī servisa cilvēki ir ļoti laipni, patīkami saskarsmē, ja manis izvēlētās smaržas pēkšņi nav pieejamas, es varu izvēlēties vai nu pirkt citas smaržas vai saņemt atmaksu.

M MyFragrance 29.03.2021

Не вздумайте там покупать ! Мы заказывали - Armani SI Passione и Versace Eros - подделка, тем более дешевая, распылитель отвалился, золотая позолота слезла как только получили, запах вообще не соответсвует оригиналу. Продают Турецкий фэйк за цены приближенные к оригиналм

W WtfF 27.04.2021

Пару раз заказывала парфюм (CK, Lacoste) , качество хорошее, претензий к магазину нет.