www.sudzibas.lv Save24.lv Preces neatbilstība

Save24.lv - Preces neatbilstība

Pasūtījums NR.66874

Pasūtīju save24.lv smaržas Cerruti1881, kuras lietoju jau gadus 28.
Ļoti labi zinu, kā tām ir jāsmaržo.

Atsūtītās smaržas smird.
Tās ne tikai nesmaržo ne tuvu ražotāja noteiktajam. Tās smird.

Protams, save24.lv darbinieki atsakās pieņemt nelikvīdo preci atpakaļ, jo iepakojums atvērts.

Uz jautājumu kā var pārbaudīt, kas vispār ir iepakojumā, to neatverot, protams atbildes nav.

Saņemt atpakaļ un atgriezt naudu atsakās, jo redziet, viņiem mājas lapā ierakstīts, ja iepakojums atvērts, atpakaļ preci viņi nepieņem. (nelikvīdu preci var atgriezt ražotājam)

Tātad, man pasūtot jau preventīvi bija jāaprot, ka pārbaudīt nevarēšu? Atvēršu, tad viss, pat ja kaut kas nepamierina?

Sazinājos caur e-pastu. Katru reizi tika vienkārši atbildēts - nemainām. Jo pārdodam oriģinālus.
Nav runa par to ko pārdod. Bet gan par to, ka šoreiz trāpījās nelikvīda prece. To nav iespējams lietot. Pat galva sāk sāpēt no smakas.

Bildēs mazais iepakojums ir iegādāts save24lv, lielais ir iepakojums, kuru lietoju jau ilgi. Pirkts citur. Tam aromāts atbilst, nesmird.

Paldies
tālr 2 969 0 969

31.07.2023

C

C Cerruti1881 04.08.2023

Tad mums tāds neliels misunderstandings sanāca :)

C Cerruti1881 04.08.2023

Kaut gan skopa neesmu. Šīm smaržām viena cena gan šeit gan piemēram Īrijā.