Jelgavas autobusu Parks

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Jelgavas autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Jelgavas autobusu parks - Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus

Šoferis neļauj samaksāt par draugu un izmanto lamu vārdus Šoferis neļāva man samaksāt par manu draugu, izmantoja arī lamuvārdus uzskatu to par nepareizu rīcību jo tomēr šajā laika ne visiem ir labi ienākumu līdzekļu un tas manuprāt ir ļoti nejauki no šofera puses. Cerams ka šis spēs kaut ko mainīt un tas vairāk neatkārtosies.

Jelgavas autobusu parks - Не работает аппарат для банковских карт

Не работает аппарат для банковских карт Утренний рейс. Аппарат для оплаты банковской картой не принимает карту DnB Luminor банка. Из наличных денег только 50€. Шофёр не виноват,что в размене у него только 10€,но решать проблему словами или выходите, или сами платите штраф при проверке контролёрами... И что мне делать в такой ситуации, когда через 30 минут я должна быть на работе в другом конце города?! Неприятна ситуация испортившая настроение с утра. Вы как то научите Ваших сотрудников решать подобные ситуации и сами примите меры!Спасибо девушке,которая вошла в моё положение и оплатила за меня проезд!

Jelgavas autobusu parks - Nesaprotu

Nesaprotu Nesaprotu kādēļ visiem ir vajadzīgas maska, sabiedriskās vietās un pat pārdevējiem pie kases ja autobusu šoferiem viņu nav. Veikalos arī ir aizsargstikli, bet tāpat vajag masku. Un būtu labi ja būtu arī cimdi, kā nekā dienā apkalpo daudz cilvēku, un nevēlos lai dotu man biļeti pirms tam iespējams slima cilvēka naudu ņēmis. Būtu jauki ja šajā grūtajā situācijā SIA “Jelgavas autobusu parks” arī ievērotu vismaz kaut kādas prasības ko pieprasa valsts.

Jelgavas autobusu parks - Neadekvāta braukšana

Neadekvāta braukšana Labdien! Pulkstens ap 17:10 Jelgavas autobusa parka šoferis ar 12A autobusu (piefiksēju arī autobusa nummura zīmi) mani tarinēja uz ceļa un brauca man virsū, jo viņš pārkārtojas manā joslā, biju spiesta iebraukt pretejā joslā, kā rezultāta viss vareja beigties slikti.. es šo šoferi sagaidiju vītoliņu pietūra, lai apprunātos kāpēc viņš brauca man virsū, šoferis bij ļoti neadekvāti noskaņots, atbildes viņam īsti nebij, kā rezultāta beigās viņš vienkārši man pateica - ej tu di***t! Zvanīju uz...

Jelgavas autobusu parks - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Neprofesionāla attieksme no autovadītāja puses. Jelgavā, pieturā Platones Iela, autobuss 7, plkst. 14: 40. 22.11.2019. Kāpjot autobusā, ieraudzīju ka skrien sieviete gados, pasakot to šoferim atbilde no viņa puses nebija diez ko profesionāla: nu un kas man? ! Pati vainīga. Un tā vēl divās pieturās. Šoferim ieteiktu iziet runas kultūras kursus.

Jelgavas autobusu parks - Neievērība

Neievērība 21.oktobrī, plkst. 15:40 autobuss 22 uzvaras ielas pieturā neļāva iespēju pat tikt autobusā. Pienākot autobusam, stāvēju rindas beigās, vēl uz ielas. Kad paliku pēdējā lai kāptu iekšā, autobusa šoferis aizvēra durvis un aizbrauca. Vicinot rokas, pat tad neievēroja un neapstājās.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Lūdzu komentēt autobusa stāvokli. Autobusā var cept smilšu kūkas, saelpotas pilnas plaušas ar putekļiem un sasmērētas drēbes.Kas ir atbildīgs par šo bardaku?Autobusi jau tā ir diezgan teağiskā tehnoskā stāvoklī, kam seko arī anti sanitāri apstākļi. Man ir alerğija no putekļiem, tādēļ šis brauciens bija īsts pārbaudījums. Lūgums Jelgavas autobusa parkam rast risinājumu.

Jelgavas autobusu parks - Slikts šoferis

Slikts šoferis Šodien, 18.07.2019 šoferis negribēja mani ielaist mikroautobusā 7017, kas kursēja no Rīgas SAO līdz Jelgavas AO, man vajadzēja tikt no Pērnavas ielas līdz Jelgavas ao, bet kad šoferis izlaida cilvēkus es biju blakus durvīm, viņš paskatījās un aizvēra durvis un aizbrauc tālāk. Pērnavas iela viņam bija jābūt 14: 16

Jelgavas autobusu parks - Sarakstīšanās pa telefonu

Sarakstīšanās pa telefonu Šodien 21.04.2019 braucot maršrutā Rīga - Vecumnieki (izbraukšana no Rīgas 11: 25) pārsteidza tas, ka šoferis braucot ar ~90 kilometriem stundā izmantoja whatsapp aplikāciju, turklāt telefons tika lietots nevis pāris sekundes, bet diezgan ilgu brīdi - ilgāk par minūti noteikti. Ne velti telefona izmantošana pie stūres ir aizliegta un sodāma. Neuzskatu, ka šoferiem ir tiesības riskēt ar pasažieru veselību, lai "Pačatotu".

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar 25.02.19. Plkst. : 20: 01 kāpjot autobusā, nopīkstinu ar karti 3 reizes, to nepieņem, rāda atteikts. Paskaidrojot šoferim, ka uz kartes ir nauda, atbilde bija šāda: nu nav naudas, nav, ej ārā. Super attieksme. Atnākot mājās, pārbaudu cik uz kartes ir naudas, 4,00€, un termināls rada ka nepietiek līdzekļu, kā tas ir iespējāms..

Jelgavas autobusu parks - Nav bojājumi

Nav bojājumi Šodien pulkstens 16.00 Jelgavā pie ledus halles uz gajēj pārejas, gandrīz tika notriekts mans mazais brālis, visas mašīnas apstājās, lai mūs palaistu, bet autobuss neapstājās, autobusa numurs 25 brauca uz 6.vidusskolu, automusa numurs JK-4225, stresa laikā īsti neatceros, varu kļūdities

Jelgavas autobusu parks - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien, 2019. Gada 2. Janvārī mani ļoti sarūktināja 14. Autubusa vadītāja rupjā izturēšanās (noautoostas attiet 12.53) iekāpjot autubusā, kā ierasts, gaidīju rindā, lai saņemtu biļeti. Pirms manis vel bija kāda sieviete, kad šoferis neapmierinātā balsī sauca, lai tak saņemu savu biļeti pārsteidza tas, ka vadītājs nebija tuvāk apskatījis manu invaliditātes apliecību un mierīgā balsī teicu, ka esmu 2. Grupas invalīde un viņa pasniekto biļeti aiz priekšā stāvošās sievietes neredzēju. Ta...

Jelgavas autobusu parks - Slikts servis(neapkalpoja)

Slikts servis(neapkalpoja) Šodien 27.11.18 mikroautobusā no Jelgavas uz Rīgu plkst. 15:00 mani neapkalpoja, jo teicu, ka man ir vajadzīga biļete līdz Ozolniekiem. Tā vietā rupji pateica, lai izmantoju autobusu. Man bija svarīgi tikt tieši šajā laikā, arī mikroautobuss sanāk izdevīgāks.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Neizmantojiet Jelgavas Autobusa Parka Pakalpojumus Jo Nav Zināms, Kur Beigās Nonāksiet! Vakar kopā ar meitu un sievu devāmies uz tērveti caur jelgavu. Plkst 14: 15 jelgavas ao iekāpām autobusā viss bija ok samaksājām par biļeti un devāmies ceļā. Tā kā braucām mēs pirmo reizi uz tērveti ieslēdzu navigāciju telefonā. Kad nonācām elejā mēs apstājāmies un stāvējām 5 minūtes +/-, tad braucām tālāk ņemot vērā, ka viņš apstājās elejā un stāvēja 5 minūtes likās, ka arī tērvetē viņš apstāsies, bet...

Jelgavas autobusu parks - Kavēšana, nelaipna izturēšanās

Kavēšana, nelaipna izturēšanās Šodien , 12.03.18 Autobusam Bārbele - Rīga bija jāpienāk Vecumniekos 07:05 ,Bet viņš pienāca 7: 20 un kad sieviete, kas iekāpa aiz zvirgzdes vnk pajautāja vai ir kāda aizkavēšanās, vai tomēr ir mainīts grafiks uz ko šoferis noignorēja jautājumu. Viņa laipni palūdza vai var saņemt atbildi uz ko viņš atbildēja - kāda starpība? Kas Tā Par Attieksmi?

Jelgavas autobusu parks - Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem.

Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem. Labdien. Esmu vilusies par šoferi kas otrdien vadīja autobusu maršrutā Bauska Jelgava 14.05 no Bauskas. Šoferis pie posmā no pilsrundāles vidusskolas līdz pilsrundāles domei. Nolēja ar sniega šļuru vairākus bērnus, kuri gāja uz savām mājām pa gājēju celiņu. Šoferis neesot piebremzējis pie peļķēm ar slapjo sniegu. Ceru ka tas neatkārtosies.

Jelgavas autobusu parks - Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās

Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās Tika rezervēta online biļete no Jelgavas Uz Rīgu. Varbūt mājas lapas kļūdas dēļ, nevarēja norādīt "Pērnavas ielu", no kuras es braucu. Tāpēc biļeti nopirku no Jelgavas autoostas. Sanāk, ka pat pārmaksāju. Šoferis savukārt pateica, ka vieta ir aizņemta un ir jāstāv kājās. Nav pirmā reize kad mājās lappa čakarējas, bet pirmā, kad šoferis ļāva aizņemt manis rezervēto vietu kādam citam. Es iekāpu nākamajā pieturā pēc galvenās pieturas, un uzskatu, ka rezervācijas zīmītei bija jābūt. Cilvēk...

Jelgavas autobusu parks - Ieradās par ātru

Ieradās par ātru Labrīt, gribēju izteikt sūdzību par 1.autobusu. Šorīt no Ozolniekiem pirmais autobuss nekursēja laicīgi pēc saraksta 8:12 bet ieradās 8:04 Ozolnieku pieturā "Pļavu iela". Dēļ tā ka autobuss bija ļoti pa ātru ieradies, daudzi cilvēki un skolēni, tai skaitā es kavēja darbu un skolu vai svarīgas darīšanas. Kāpēc autobuss ieradās par ātru?

Jelgavas autobusu parks - Attieksme drausmīga, bļaušana un biļetes mešana seja.

Attieksme drausmīga, bļaušana un biļetes mešana seja. Šodien 06.05.2017 braucu ar autobusu Jelgava - Zaļenieki-Ūziņi-Jelgava reisa nr 677706 vaditajs 123 un autobuss 1115 kad nosaucu pieturu avotiņi viņš man uzblava ka tada pietura nav, bet katru dienu es braucu uz darbu un maksaju vairak jo viņu programma avotini nav ka pietura bet dziva tak ir! Es maksaju no uzinu veikala tas ir vel 0,20 centi vairak bet tas jau strunts man jau jatiek uz darbu. Es iedevu vinam naudu 1,70 eiro moneta un centus dzeltenajos ar ko vins atkal blava virsi kas ta par...

JAP - Neciena citus

Neciena citus Ļoti nepatīkams gadijums Jelgavā.Autobusa vaditājai Ivetai Ezītei derētu pamācīties cienīt citus auto vadītājus.Esmu šoferis ar 20.gadu stāžu un vienmēr palaidīšu sabiedrisko pa priekšu,bet kad Iveta par katru cenu centās mani nelaist joslā lai nogriestos pa labi nepaliks bez ievērības.