Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Šoferis neapstājas un aizbrauca tālāk, kaut gan, vēl bija 2 min, un šoferis redzēja, ka mēs vecāki ar ratiem, skrienam uz autobusu. Bet viņš vienkārši aizbrauc, to visu ļoti labi redzot. Briesmīgi, ka ir tik nejauki šoferi. Varbūt arī neredzēja, bet nu pie pieturas tas nav iespējams, neredzēt!

21.03.2021

K

S Svetlana 17.06.2021
Krapsana

Дают не честную информацию. Счета выписывают по расторжению договора как в голову взбредет. Собираюсь идти к юристу. Обман во всем. Никогда ни при каких обстоятельствах не связывайтесь с этой фирмой жуликов.

S Sudzibas.lv Admin 12.07.2021

I Ingulik 17.06.2021
Nauda

No rīta 7.45 autobuss 14a ,pietura Tērvetes uz Rupniecibas ,virziens uz centru.Vaditajam nav naudas ko izdod no 10 eiro. Vai 10 eiro ir ļoti liela banknote?KO DARĪT ŠAJA GADIJUMA?

S Sudzibas.lv Admin 12.07.2021