www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Slikts serviss un attieksme

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss un attieksme

3. Jūnijā 19: 21 pieturā 4. Sākumskola jāpienāk 12 autobusam uz Vītoliņiem. Tas nebija laicīgi, kavējās mazliet. Redzot autobusu piecēlāmies un stāvējām pieturas malā. Šoferis runāja pa telefonu un pat neapstājās, vienkārši pabrauca mums garām.

04.06.2022

V

M man 05.06.2022

Automašīnu stāvlaukuma pārbūves laikā pie Jelgavas 4.sākumskolas slēgs autobusu pieturu
SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no pirmdienas, 6.jūnija 2.,6.,12.,12a.,13.,14. un 14a maršruta autobusiem tiks slēgta autobusu pieturu “4.sākumskola”. Pieturvietas “4.sākumskola” apkalpošana tiks atsākta pēc automašīnu stāvlaukuma pārbūves pie Jelgavas 4.sākumskolas. Būvniecības darbus plānots pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam.
Pagaidu autobusu pieturvietas netiks uzstādītas, pasažieriem lūgums doties uz tuvumā esošajām autobusu pieturām “Grebnera parks” Rūpniecības ielā.

V Veronika111 07.06.2022

Minējāt, ka pietura slēgta no 6. Jūnija, taču tas notika 3. Jūnijā. Kā arī nākamais autobuss piestāja šajā pieturā.