Jelgavas autobusu parks - Nekursē autobusi

Par to, ka ir atcelti autobusu reisi, uzzināju pirmdienā ilgi gaidot savu autobusu uz darbu. 3. Jūlijā no rīta, kā arī vakarā pēc darba nesagaidīju 5 maršruta autobusu. Zvanīju uz uzziņām, darbiniece mani ilgi izprašņāja, kādu autobusu gaidu, kurā pieturā esmu, cikos tam bija jāpienāk. Un kad to skaidroju, nomurmināja: ak, nu, jā, ir atcelti daudzi maršruti šonedēļ. Dziesmusvētku dēļ! Jelgavas autobusu parka vadība, vēlos uzdot jautājumu, kur bija izvietota informācija pagaišo nedēļa, ka tas tiek plānots? ! Pieturās vai autobusos jums cilvēkus nebija jāinformē, bija tik grūti izvietot informāciju? ! Tā ir necieņa pret Jelgavas iedzīvotājiem! Es nācu mājās no darba pusotru stundu. Un šodien atkal varēšu kulties uz mājām kā gribu. Jaukus jums Dziesmusvētkos! Sviniet un priecājieties! Mēs kaut kā paši tiksim galā

04.07.2023

R

Kada sakara tas ir ar Jelgavas autobusu parku? Viņi nerikojā Dzēršanu un seksa svētku! Visas pretenzijas Latvijas valdībai!