www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā

Jelgavas autobusu parks - Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā

15.09.2022. Ap pulksten 15: 00 Jelgavas autoostas 2. Biļešu kasē vēlējos iegādāties autobusa biļeti uz tuvāko mikroautobusu uz Rīgu. Mani apkalpoja gados vecāka autoostas darbiniece (nākamreiz noteikti noskaidrošu arī vārdu, lai savu sūdzību varētu papildināt) , kas izcēlās ar neredzēti rupju un augstprātīgu attieksmi. Es tiešām atvainojos, ka es nezinu no galvas autobusu sarakstu uz Rīgu, kā arī to, uz kuru reisu ir iespējams iepriekš iegādāties biļeti un uz kuru nav. Ja šāda veida konsultācijas vairs neietilpst autoostas biļešu kases darbinieku pienākumos, tad es to būšu palaidusi garām. Kopumā mana un darbinieces saruna beidzās ar vārdiem no viņas puses: "taču sarakstu apskatīties vajag! ". Lūgums Jelgavas autoostas vadībai izskatīt, kādi darbinieki strādā viņu uzņēmumā un pārliecināties par viņu spējām strādāt klientu apkalpošanas sfērā. Paldies!

15.09.2022

Atbilde no Jelgavas autobusu Parks Support Pārstāvja atbilde 15.09.2022

Labdien!

Jelgavas autoosta ir AS "Rīgas starptautiskās autoosta" Jelgavas filiāle.

Lūdzu sūdzību ievietojiet pie atbilstošā uzņēmuma.

Z Zane Zaļaiskalns 25.01.2022
Covid 19 epidemioloģisko noteikumu ignorēšana

Reisa Jelgava-Rīga 25.01 vadītājs klepojošs, bez maskas.

S Sudzibas.lv Admin 04.10.2022

J Jelgavas autobusu Parks Support Pārstāvja atbilde 04.10.2022

SIA "Jelgavs autobusu parks" kopš 01.01.2021. veic TIKAI Jelgavas pilsētas nozīmes pārvadājumus.

Maršrutu Jelgava-Rīga apkalpo cits uzņēmums.
Lūdzu sūdzību ievietojiet pie atbilstošā uzņēmuma.