www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana

Jelgavas autobusu parks - Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana

Autobusa lilgas kavēšanas dēļ, zaudēju iespēju tikt uz nākamo autobusu un naudas līdzekļus.
Jo situācija sekojoša, nopirku biļeti Jelgava Rīga, iziet 17: 20 ienāk Rīga 18: 15;
arī nopirku biļeti Rīga Alūksnē, iziet 18: 30.
17: 10 biju Jelgavas autoostā, gaidu, autobusu, viņš nokavēja 14 min, un nevis ieradās 17: 20 bet gan 17: 34, kamēr tiek cauri Jelgavai uzņemot visus pasažierus, olainei...
Kāda man ir garantija, ka autobuss uz alūksni mani pagaidīs, ja es kavēju dēļ Jelgavas autobusa dēļ. Iebraucu Rīga 18: 37/18: 38. Loģiski, mans autobuss uz alūksi ir aizbraucis. Esmu pazaudējusi 9 eiro. Varbūt, tas kādām var liekties maz, bet man kā studentam tas ir daudz... Kā arī tas bija pēdējais autobuss uz Alūksni. Kā arī tika zvanīts momentāli uz Rīgas sao un ecolines, bet diemžēl atsaucība nekāda.
Tas viss dēļ Jelgavas autoostasi. Es vēlētos lai viņi atbild par maniem zaudējumiem, jo dēļ viņiem, es nokavēju savu vienīgo iespēju lai tiktu mājās.
Pielikumā: biļete, autobusa atrašanās vieta 18: 30 un maziņš video fragmets, kas uzņemts 18: 35, laikā gad autobuss iebrauc tieši uz Rīgas Sao.

10.12.2021

A AK-74 10.12.2021

Tas nav Jelavas autobusu parks, jau gads kā uz Rīgu viņi nebraukā.

Good Intentions 10.12.2021

Galu, galā publiskais transports un vajag rēķināties ar to ka var kavēties īpaši vel šādā laikā.

K kasis.oz 25.05.2023

Draudziņi, tagad es jums sniegšu detalizētu analīzi par manu ceļojumu ar visiem braukšanas ilgumiem, gaidīšanas ilgumiem, kavējumu ilgumiem, procentuālo kavējumu pret brauciena laiku un izmaksu salīdzinājumu gan absolūtā, gan procentuālā izteiksmē.

Sāksim ar braukšanas ilgumiem. Sākotnēji man bija ieplānots ceļot no Jelgavas uz Rīgu ar autobusu, kas no Jelgavas aizies plkst. 17:20 un ieradīsies Rīgā plkst. 18:15, kas kopā veido 55 minūtes. Diemžēl, kavējuma dēļ, šis laika posms man izvērtās par ilgāku ceļojumu.

Tagad runāsim par gaidīšanas ilgumiem. Es jau plkst. 17:10 atrados Jelgavas autoostā gaidot autobusu. Bet ko gan jūs domājat? Autobuss nokavēja par veselām 14 minūtēm! Tātad man bija jāgaida papildus 14 minūtes, pirms tas ieradās. Tā ir lieliska sākuma punkta piedzīvojumiem, vai ne?

Tad mēs nonākam pie kavējuma ilguma. Autobuss, kas bija jāiziet no Jelgavas plkst. 17:20, patiesībā ieradās tikai plkst. 17:34, kas nozīmē, ka tas nokavēja veselas 14 minūtes. Nu, var teikt, ka tas bija nežēlīgi jocīgi, gaidīt visu šo laiku tikai autobusa dēļ!

Tagad ir laiks aprēķināt procentuālo kavējumu pret brauciena laiku. Sākotnēji ieplānotais ceļojuma laiks bija 55 minūtes. Tomēr, kavējuma dēļ, es faktiski pavadīju 69 minūtes ceļojot no Jelgavas uz Rīgu. Tātad, kavējums veido 14 minūtes, kas ir aptuveni 25% no sākotnēji plānotā laika. Tas ir diezgan liels procentuālais kavējums, vai ne?

Un tagad, par izmaksu salīdzinājumu absolūtā un procentuālā izteiksmē. Mans ceļojums no Jelgavas uz Rīgu maksāja man 9 eiro. Tomēr, sakarā ar kavējumu un nepilnīgo ceļojumu, es pazaudēju iespēju nokļūt savam nākamajam galamērķim - Alūksnei. Man bija jāiegriežas Rīgā plkst. 18:37/18:38. Protams, tas bija pēdējais autobuss uz Alūksni, un es to nokavēju. Tā rezultātā mani izdevumi sasniedza 9 eiro, kas, ja esat studenti, jums noteikti saprotams, ir daudz.

Tas viss notika vienīgi Jelgavas autoostas dēļ. Es jūtos neapmierināts un vēlos, lai šie cilvēki atbild par maniem zaudējumiem un sniegtu man taisnīgumu. Esmu pievienojis arī biļeti un pat mazu video fragmentu kā pierādījumu tam, ka autobuss iebrauca Rīgas SAO tieši plkst. 18:30. Ceru, ka manā smieklīgajā stāstā un analīzē ir bijusi jums liela izklaide un ka tas palīdzēs man atrisināt šo situāciju!