Jūrmalas autobusu satiksme

Jūrmalas autobusu satiksme SIA
Adrese: Dzirnavu iela 5A
Jūrmala
Latvia - LV – 2011
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67113322
Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Auto / Transports  •  Sabiedriskais transports
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
15
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Jūrmalas autobusu satiksme - Sūdzības un atsauksmes

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobusi nepiestāj pieturās

Autobusi nepiestāj pieturās Mani tiešam apbrīno Jūrmalas satiksme. Stāvu pieturā un gaidu 7 autobusu, un tas vienkārši palido garām. Es nesaprotu, kādā sakarā Jūrmalā autobusi nepiestāj katrā pieturā kā Rīgā. Es tiešam nezinu, kas man citreiz jādara lai tas autobuss man nepabrauktu garām. Jālēkā ceļa malā vai arī vispār jānostājas ceļa vīdu lai viņš piestātu! Šis ir tiešām murgs. Un tas fakts ka 7 autobusi brauc tikai reizi stundā un mēdz pat ik pēc 2 stundām ir vienkārši fascinējoši. Tagad lūk sēdi un domā, ko darīt tālāk un kā nonākt mājas. Superīga attieksme, no vadītāju puses!

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobus ignorēja pasažiera klātbūtni pieturā pabrauca garām

Autobus ignorēja pasažiera klātbūtni pieturā pabrauca garām Šodien, 04.09.21, 4. Autobus Jūrmalā, plkst. 12: 27, braucot no Kauguriem uz Lielupes pusi, pie pietūras Talsu pagrieziens, vienkārši pābrauca garām bērnam, kurš steidzās uz mākslas skolu un citas iespējas nokļūt uz skolu bērnam nav. Redzēju situāciju personīgi, stāvot blakus pie Latvijas naftas.

Jūrmalas autobusu satiksme - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss 4. Autobusa vairāki vadītāji ir rupji, bieži neapstājas pieturās pat ja pasažieri nospiež pogu stop, piemēram šodien man bija jābrauc 4. Autobusā no Bulduriem uz Majoriem un vadītājs atteicās samainīt 1 eiro, jo viņam nav skaidras naudas, runāja rupji un neadekvāti, vajadzētu uzlabot vadītāju attieksmi pret pasažieriem, kuri viņiem maksā un viņus uztur.

Jūrmalas autobusu satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien braucu ar 4 autobusu, kas brauca 12: 36 no majoru stacijas. Biju ar bērnu ratiņiem, iekāpt iekšā bija jau diez ko grūti, kapjot ara no autobusa tas bija vienkārši murgs, jo šoferis nevar piebraukt klāt pie malas normāli. Un kapjot ara man priekšējie riteņi iesprūda šķirbā un bērns gandrīz no ratiem izkrita ara😠 vai tad tas ir tik grūti piebraukt klat pie Maliņas?

Jūrmalas autobusu satiksme - Slikts serviss 5 mikriņā

Slikts serviss 5 mikriņā Atnāku uz pieturu 5 minūtes pirms mikroautobusa, gaidu. Kad redzu mikriņu tuvojamies, izstiepju jau laicīgi roku un gaidu kad viņš apstāsies. Autobusa šoferis redz mani, pamāj ar galvu, un pabrauc garām, mikriņš nebija pilns. Tagad kavēju darbu. Paldies Jūrmalas satiksmei!

Jūrmalas autobusu satiksme - Nemo pietura.

Nemo pietura. Labdien! Vēlētos uzzināt, vai nepastāv iespēja apgaismot Nemo pieturu virzienā bulduri sloka, lai autobusa vadītājs varētu pasažierus ieraudzīt. Jau kuro reizi pieturā autobuss pabrauc garām. 01.01.2019. Plkst.19 52 - 4 maršruta autobuss nr. Ex-1186 pabrauca pieturai garām. Tad apstājās un mūs izlamāja, ka vajagot spīdināt telefonus. Nekur noteikumos neesmu lasījusi, ka pieturā jāspīdina telefons. Varbūt man nemaz tāda nav... Autobusa šoferis bija ļoti nelaipns. Teica, ka viņam nevajagot...

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobuss atnāk par ātru

Autobuss atnāk par ātru Biju pretī pieturai - līdz autobusam 3 min. Pirms izgāju uz cela, autobuss pabrauc garām pieturai. Autobusam bija jabut 12: 01 vaivaros, tad bija 11: 58! Nokavēju arsta apmeklējumu, paldies jūrmalas 4. Autobusam! Ja esat pieturā atrak nekā jums vajag but, tad vismaz pagaidāt, lai cilvēki nenokavētu darisanas!

Jūrmalas autobusu satiksme - Kursē atrākāk, nevis pēc saraksta

Kursē atrākāk, nevis pēc saraksta Labdien! Tā jau nav pirmā reize, kad autobus nr. 4 (Bulduri-Slokas stacija, aizbrauc atrākāk, nekā ir rakstīts sarakstā. Priekš kam tad tie daraksti ir vispār domāti? It īpaši tagad, kad sezona nav sākusies, sastrēgumu gandrīz nav. Lūdzu kaut kā risināt šo problēmu! Paldies:)

Jūrmalas autobusu satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar,18.26,pieturā Bulduru stacijā 4.autobusa vadītājs uzvedās ļoti nalaipni.Man nācas iziet āra no autobusa un iet uz vilcienu,kurš izrādījās bija tikai pēc stundas.Lieta tāda,ka mana Jūrmalnieka karte nenostrādāja un vadītājs uzskatīja,ka tas ir tāpēc,ka tas atradās aiz plēves makā un uzdeva jautājumu ar nicinājumu:-"Varbū es mēģinātu izsist mugursomu?" un nedeva nekādus citus konstruktīvus risinājumus,piemēram -nopirkt biļeti vai mēģināt izsist velreiz.Kā tikai izvilkt karti,kura vairāk...

Jūrmalas autobusu satiksme - Nepietiekams reisu skaits uz Buļļuciemu

Nepietiekams reisu skaits uz Buļļuciemu Vēlos izteikt savu neapmierinātību ar Jūrmalas autobusu reisu skaitu, precīzāk sakot,1. Autobusa un 5. Maršrutnieka sarakstu. Autobusi kursē vienreiz stundā, vai pat divās! Tas nozīmē, ja tu esi nokavējis autobusu uz Buļļuciemu par 2 minūtēm, tev ir jāgaida stunda, lai tu varētu nokļūt mājās! Tas ir nepieņemami it īpaši ziemas sezonas laikā! Vēlos, lai reisu skaits uz Buļļuciemu un no Buļļuciema tiek papildināts!

Jūrmalas autobusu satiksme - 5.autobusa vadītājs rupjš un netaisa aizmugurēj;as durvis

5.autobusa vadītājs rupjš un netaisa aizmugurēj;as durvis Braucu 28.03.18 ar 5.maršrutu uz Kauguriem ar atiešanas laiku 16:45 no Dubultiem, un pie izkāpšanas pieturā vadītājs speciāli neatvēra aizmugurējās durvis, lai gan 2 reizes tika pieprasīts. Viņš skaidroja, ka tās domātas tikai ratiņiem, lai gan man bija čemodāns un nācās iet caur visu salonu uz priekšgalu. Pie tam kādai jaunai sievietei bez ratiņiem, kura izkāpa dažas pieturas pirms manis, vadītājs atvēra aizmugurējās durvis - tātad jau nevienlīdzīga attieksme un diskriminācija.

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobusu vadītāji

Autobusu vadītāji Autobusa vaditajs šodien no rita (7: 20) no slokas brauca ka trakajs! U pārbrauca pari autobusu pieturaj pat ja poga bija nospiesta! To pašu bildi ieraudzīju kad poenācu pie rimi veikala (3 autobuss) apstājas aiz pieturas! Jautājums! Cik cilvēku skaits var ieiet autobusa ja sēdvietas tajā ir 36 un stāvvietas 44!? Katru dienu braucot ka zivis burka iespiestas ( ( (

Jūrmalas satiksmes autobuss - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlos izteikt neapmierinātību par jauno jūrmalas sabiedrisko satiksmes kustību sarakstu maiņu, kas stāsies šī gada 12. Februārī. Pirms tam vērsos jūrmalas satiksmes mājas lapā ar jautājumiem, kādēļ 8. Autobuss Kauguri-Valteri-Bulduru stacija ir izmainīti darba dienas tieši agrā rīta un vakara reisi stundu laiki, iepriekš bija 6.30 Valteros un vakarā 18.10 muižas iela, tagad pēc jaunā grafika, kustību laiki pārlikti Valteri 6.18 un vakarā 17.40 vai 19.00 muižas ielā. Kāpēc darba dienā...

Jūrmalas Satiksme - Vārnukrogu

Vārnukrogu nepieciešams autobuss uz Vārnukrogu. Uz šo nomaļo, bet skaisto, ar balto kāpu apveltīto vietu, nekursē neviens sabiedriskais transports. Šī laikam ir vienīgā vieta visā Latvijā uz kuru nekursē pilnīgi nekas. Ja citur vismaz autobuss brauc reizi dienā, nedēļā, tad Vārnukrogā tāda nav. Tuvākā pietura atrodas Babītē, vairāk kā 5 kilometru attālumā, kas ir milzīgs attālums, zinot ka ceļš iet cauri tikai un vienīgi tumšam mežam, kur ceļš ir šaurs, bet mašīnas brauc. Jā, esmu pārliecināta, ka gan jau...

jūrmalas autobusi. - bērns vai invalīds autobusā

bērns vai invalīds autobusā esmu šokā! paties;ib;a grūti izteikt vārdos, kādu šoku bija jāpiedzīvo mēģinot tikt autobusā ar bērnu ratiņiem. vispirms padzirdēju, ka par bērnu ratiņiem esot jāmaksā 0, 40ls. padomaju, ka baumas vien tik ir. bet pēc tam vajadzēja tikt ar ratiem autobusā, bet tur... tieši pa vidu burvīgs bomis no grīdas līdz pašiem griestiem... tāda tur nebija! vēl neses tāda tur nebija. sviests!!! un tādu sviestu jau, laikam tikai jūrmalā var redzēt! līdz šim autobuss bija vienīgais sabiedriskais transport...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes