LV RU

Jēkabpils autobusu parks

Jēkabpils autobusu parks SIA
www.jekabpilsap.lv
Adrese: Akurāteri, Salas pag., Salas nov.,
Jēkabpils
Latvia - LV-5230
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 65231473
+371 65322117
+371 29439657
+371 29182383
Darba laiks: 8:00 - 16:45
8:00 - 16:45
8:00 - 16:45
8:00 - 16:45
8:00 - 16:45
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Sabiedriskais transports

Uzticības reitings

4%
Sūdzības
23
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Jēkabpils autobusu parks - Sūdzības un atsauksmes

Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien vēlējos braukt uz pilsētu ar autobusu Nereta-Jēkabpils. Tā kā naudu no kartes neizņemu, izmantoju tikai karti. Arī autobusā vēlējos par biļeti norēķināties ar karti, kā to esmu darījusi vienmēr, līdz šim.. Pasakot, kā vēlos maksāt ar karti, šoferis pateica, ka ar karti norēķināties nevar, tikai ar naudu. Tādēļ es netiku uz darbu, jo skaidras naudas man nav! Cik zinu ir pieņemts likums, ka katrā Jēkabpils reģiona autobusā ir jābūt iespējai norēķināties par ceļu ar karti.

Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Vakardienā pēcpusdienā, ar savu sešgadīgo dēlu, izmantojām autobusa pakalpojumus ceļā no Gulbenes līdz Madonai, precīzāk, autobusa reisu Alūksne - Gulbene - Madona - Jēkabpils. Iekāpjot autobusā, Gulbenē, kā ierasts izmantoju savu 3+ ģimenes karti, jautāju šoferim vienu pieaugušo biļeti, ar atlaidi un otru bērnam ar 100% atlaidi. Šoferis izsita biļeti un aizgājām apsēsties. Pēc laika, kad visi pasažieri iekāpja, atskanēja skaļa, dusmīga balss - “jaunekli, kur tava biļete? ”. Sākumā nesapratu...

Jēkabpils autobusu parks - Rupja attieksme pret pasažieru un atteikums maksājumam ar terminālu

Rupja attieksme pret pasažieru un atteikums maksājumam ar terminālu Šorīt 10: 20, Kurzemes ielā, iekāpu 3. Maršruta autobusā, gribēju maksāt ar karti, uz ko saņēmu atteikumu ar diezgan skaļu intonāciju un teikumu:, mums teica, ka ja termināls te stāv, nav obligāti jāmaksā ar karti! ”, beigās tiku izraidīta. Ar vārdiem:, re kur bankomāts! ”

Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājoties biļeti pie šofera ar 3+ ģimenes karti, teicu, ka maksāšu ar karti, pēc kā saņēmu šofera pārmetumu: " beidziet mūs te čakarēt, nepietiek, ka atlaide jādod, vēl ar karti maksās, meklējiet tos 50centus skaidrā" ar ecolines vai cata nekad nekādu problēmu nav bijis apvienot atlaidi un maksājumu ar karti. Nejūtos vainīga un pelnījusi apvainojumus tāpēc, ka šoferis nav apmācīts vai nemāk pielietot zināšanas.

Jēkabpils autobusu parks - Rupja attieksme, naudas neizdošana

Rupja attieksme, naudas neizdošana Labrīt! Šorīt, 04.12.2019. , plkst. 06: 52 autobusa maršrutā vīpe - Jēkabpils, pieturā poļakas apstājās autobuss, kurā iekāpjot sasveicinājos ar šoferi Andri Vilkaušu un nosaucot savu gala pieturu devu naudu - 1€, biļetes cena 0,95€. Viņš dusmīgi paskatījās un sāka man jautāt, vai nav konkrēta nauda. Man nebija tiešas. Nekad nav bijis problēmu ar šoferiem, vienmēr izdeva atlikumu neko nesakot. Andris Vilkaušs (šoferis) turpināja būt rupjš, ka neesot ko izdot un ka tā nedrīkst ar lielu naudu...

Jēkabpils autobusu parks - Krāpšana

Krāpšana Labvakar! Šodien 10.11.2019 Jēkabpilī kāpām iekšā autobusā nr5 akurātera iela 15: 37. Es kā mamma ar ratiem kāpu pa vidējajām durvīm, tikmēr meita gāja pirkt biļeti gan sev, gan man. Meitai rokā bija sunītis chihuahua mini 1,5kg. Meita uzrādīja skolēnu apliecību, vēlāk šoferis nelāgā tonī vaicāja-“sunim biļeti taisies pirkt? ”meita izmisumā iedeva naudu. Kā jau teicu, biju ar ratiem, tādēļ kāpu pa vidējām durvīm, meita atnāk izmisumā un saka, ka šoferis pieprasot naudu par suni, biju...

Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss 24.10.2019. Plkst. 8: 28 Maršrutā Rijnieki-Troškas-Jēkabpils autobusa šoferis bija ļoti neadekvāts. Pieturvietā elektroapakšstacija autobusa kāpa cilvēki un pēdejam cilvēkam, gados vecam, koptam vīrietim šoferis taisot ciet durvis iespieda roku. Bija acīmredzams, ka autobusa šoferis redzēja cilvēku kurš kāpa iekšā. Pēc tam vēl pārmetot, izteicoties "pudeles varēsi lasīt citur" nodēvējot par bezpajumptnieku vēl neielaižot autobusā. Autobusa šoferis neievēroja īpašu piesardzību piedaloties ceļu...

A Anete657 24.10.2019
Komentāri 0

AtrisinātaJēkabpils autobusu parks - Nepaņēma bērnu.

Nepaņēma bērnu. Bērns 22.10.2019. Plkst 9.30 no ģimnāzijas vēlējās braukt uz skolu (tas ka brīvlaiks, nav attaisnojums!) . Tā kā bērns bija aizmirsis savu karti, viņai bija līdzi 5 eiro banknote. Taču šoferis to nepaņēma un bērnam bija jājiet ar kājām no ģimnāzijas līdz 3 vidusskolai. Vai tiešām šoferis nevarēja paņemt bērnam un izsist biļeti? Saprastu naudas nebūtu, bet naudu deva! Esmu redzējusi ka daudzi šoferi tāpat palaiž bērnus, gribētos šim ieskatīties acīs un pajautāt kā viņam patiktu pirms treniņa noiet nez cik km, jo šoferis ir muļķis

Jēkabpils autobusu parks - Par biļetes maksu

Par biļetes maksu Pērkot autobusa biļeti Preiļi-Rīga 19.07.2019. Bērnam (septembrī uzsāks skolas gaitas) tika pieprasīta pilna biļetes maksa-8.05 eur, bet Rīgas autoostā Rīga-Kuldīga - 6.40 eur) - biļetei piemērojot atlaidi. Vēlos saņemt pamatotu skaidrojumu un pārmaksāto summu saņemt atpakaļ.

Jēkabpils autobusu parks - Nodarbina bez brīvdienām

Nodarbina bez brīvdienām Uzņēmums nodarbina darbiniekus,26 dienas mēnesī par autobusa vadītājiem, atpūsties nav iespējas, darbā jāpavada 15 stundas, no kurām atmaksā 5 stundas, nostrādājot 26 dienas nevar savākt stundu normu, bet būtu jāatmaksā no rīta līdz vakaram visas stundas.

Jēkabpils autobusu parks - Bojājums

Bojājums Braucot gan vakar (18.06.2019) autobusā Jēkabpils - Rīga (kāpu iekšā Ogrē), gan šodien vienā un tajā pašā laikā (9:46 Ogre) nestrādāja karšu lasītājs. Vakar vēlējos maksāt ar karti un nevarēju, jo nestrādāja karšu lasītājs. Šodien braucot arī tajā pašā laikā (taču pagadījās cits autobuss) atkal šoferis pasaka, ka automāts nestrādā. Vai nu jūsu šoferiem ir slinkums domāt kā to iedarbināt vai arī jūsu aparatūra nav uzdevuma augstumos.

Jēkabpils autobusu parks - Autobusa neierašanās pieturā

Autobusa neierašanās pieturā Šodien, 11.decembrī no rīta Jēkabpils -Alūksne autobuss atkal neuzbrauca līdz pieturai Cesvaines centrā , kur uz laiku no 4.-17. decembrim ir autoosta, principa pēc it kā aizbildinoties ar slikto ceļu un ka aizkavēšot savu laiku. Visi citi autobusi un arī citas dienas šī maršruta autobusi var izbraukt ''Slikto'' ceļu (kur Latvijā tādi nav?). Jau pagājušo nedēļu 4. decembrī mēs Cesvaines centrā nesagaidījām šo maršruta autobusu!? Labi, tā bija pirmā diena... Mēs bijām vairāki cilvēki... Mum...

Jēkabpils autobusu parks - Bagāžas samaksa

Bagāžas samaksa Šorīt no rīta 6: 50 saskāros ar nepatīkamu atgadījumu pilsētas sabiedriskajā autobusā. (nr.5) autobusa šoferim sniedzu 0,50 €, bet viņš man paprasīja arī naudu par bagāžu - iepakojumā ievietota mākslīgā eglīte un rokās maisiņš. Samaksāju protams, jo steidzos uz vilcienu un mans mērķis nebija nokavēt. Atvēru jēkabpils sabiedrisko autobusu noteikumus un sāku lasīt. Kā minēts 16 punktā - bez maksas var pārvadāt slēpes un nesamaksāt ne kapeikas - tas ir normāli? Autobusos pat nav vieta...

Jēkabpils autobusu parks - Slikti apmācīts autobusa šoferis

Slikti apmācīts autobusa šoferis 12.02.2018. Braucu ar autobusu Jēkabpils-Madona. Pulkstens 12.06 iekāpu pieturā aiviekste. Autobusā bija vairāki pasažieri. Iekāpjot, man šoferis palūdza, lai es pasaku, kur viņam būs jāgriežas, braucot iekšā Madonā. Es atbildēju, ka pateikšu. Tomēr šoferis nezināja, nevienu no pieturām, kur viņam ir jāiebrauc. Pirmkārt, gandrīz pabrauca garām Jaunkalsnavas pieturai es viņam pateicu, ka tur ir jābrauc, tad brauca atpakaļ Jaunkalsnavas pieturā. Otrkārt, nezināja, kur ir Bērzaunes pietura...

Jēkabpils autobusu parks - Neobjektīva apkalpošana

Neobjektīva apkalpošana Šodien, 12. Oktobrī, pēc skolas, Jēkabpils sabiedriskajā transportā, 8. Maršrutā, piedzīvoju nepatīkamu, aizvainojošu un apkalpošanai neatbilstošu attieksmi. Godājamam šoferim iedeva 50 centus, pa 20 un 5 centu monētām, uz ko saņēmu atbildi:, un ja tev tādu izmestu? ” atbildēju, ka nauda paliek nauda un citas nav. Saņēmu aizskarošu dzēlienu:, davai paklusē, ja? ” es un arī pārējie sabiedriskā transporta izmantotāji uzskata, ka atsevišķiem šoferiem būtu jābūt laipnākiem un saprotošākiem, taču diemžēl šādu attieksmi nesaņēmu, un tā jau nav pirmā reize!

Jēkabpils autobusu parks - Šofera sliktā, diskriminējošā attieksme

Šofera sliktā, diskriminējošā attieksme 3o.07.2017 jau otro reizi pieredzēju sliktu attieksmi no konkrēta Jēkabpils Autobusa parka šofera. Autobusu (Jēkabpils-Rēzekne), kas kursē 7.00 no rīta gaidīju Zīlānu pieturā uz kuras norādīts "Uz pieprasījuma". Autobuss pieturēja un uzrādot šoferim savu bāreņa apliecību lūdzu biļeti uz Rēzekni un šoferis paaugstinātā balss tonī sūdzējās, ka viņam jāved mani par velti (lai gan valsts nosedz bāreņu ceļa izdevumus), ka šī nemaz nav pietura, ka man vajadzējis gaidīt autoostā (lai gan tik agri man...

Jēkabpils autobusu parks - Šādu situāciju dēļ nokavēju autobusu!

Šādu situāciju dēļ nokavēju autobusu! Šodien 27.11.2016 Bebru ielā autobusa pietirā biju 10:33 ( autobusam pieturā jabūt 10:34 ) bet autobuss jau atradās nakošajā pieturā ( pretī Ošukalnam ). Tā nav pirmā reize , kad šādu situāciju dēļ nokavēju autobusu! Es ļoti ceru , ka autobusa šoferim izteiks sūdzību un vairāk nekas tads neatkārtosies.

Jēkabpils autobusu parks - šofera attieksme

šofera attieksme Šodien braucu no CSDD līdz poliklīnikai uz ginekologa vizīti- esmu grūtniece 39. grūtniecības nedēļā. Uz POLIKLĪNIKU tiku bez starpgadījumiem ar saviem 40 santīmiem. Kad vizīte beidzās, kājām gāju līdz veikalam MEGO , lai izņemtu no DNB bankomāta naudu . Skrēju uz autoostas pieturu, kur gribēju ar 5.autousu tikt vismaz līdz stacijas laukumam un tālāk dotos uz CSDD. Bija 13.15 autobuss tieši laikā. Es ar savu lielo punci lienu autobusā pa to karstumu - bet ak vai! Šoferis atsakās pieņemt manu...

Jekabpils autobusa šofera necieņa pret pasažieriem. - Zemisks autobusa soferis.

Zemisks autobusa soferis. Sveiki visi, kuriem ir aktuāli braukt ar sabiedrisko transportu, proti, jekabpils autobusiem! Velos arī jūs visus informet, ka vakar 19.11.2012. braucot autobusa marsruta Daugavpils-zasa-Rīga maršruta nr.785302 nonācu pie sledziena, ka šoferis ALEKSANDRS MAŠTALARS (varbut ir uzvarda klūdas) ir zemisks un nepieklājīgs šoferis, kurš ne tikai neciena pasažierus, bet arī izrāda necieņu pret invalīdiem un to pavadoņiem. Meginašu jums īsumā izstāstīt, kā viss notika, tāpec ceru uz jūsu visu sapratni...

Jēkabpils Autobusa Parks - Nelaipnais šoferis

Nelaipnais šoferis Vēlētos informēt par situāciju, kuru šodien piedzīvoju divkārši.Dodoties no bērnudārza, kopā ar meitiņu mājup mums nācās izmantot sabiedrisko transportu nr: 1.Iekāpjot autobusā bija jāsastopas ar ļoti nelaipnu šoferi, sev pirku biļeti, bet bērnam šoferis jau redzot, kad kāp bērns iekša(vismaz tā ir bijis līdz šim,cik biju braukusi kopā ar meitu,vai arī ja viņa pati paprasa, sarkano biļeti šoferis iedod, bez paskaidrojumiem).Šis gadījums bija izņēmums, mums pat negribēja dot, pateica lai ātrāk...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes