LV RU

Liepājas Autobusu Parks

AS Liepājas autobusu parks
www.lap.lv
Adrese: Cukura iela 8/16,
Liepāja
Latvia - LV-3414
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 634 26778
Fakss: +371 634 83241
Informācija: KONTAKTI
Liepājas autoosta
tālr. +371 634 22754
Dispečeru dienests (24h)
tālr. +371 634 26334
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
slēgts
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
92
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma.

Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma. Braucu ar mazo (3g) bērnu.pienaca mūsu pieturvieta.durvis atveras un bērns aši aizmucis pirmajā bet turēja man aiz roku un pēkšņi (tik ātri durvis neaizvēras jo nevieš nepaspēja iziet)durvis aizveras un rociņā bērna palieka iespežota starp tam...pateikt ka mes abi bijām šoka un stresa bet tomēr arī rokai bija neliels zilumiņš un bērns baidās tagad no tam durvīm .tas bija 6 autobuss.mes 7.40 sēzdamies no m.kempes iela un izgājām kurmajas prospekta.pasažiri saka kliegt ar mani lai atver...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar 14.07.2019 plkst: 22.32 gaidīju 6. Autobusu Raiņa ielas pieturā, man līdzi bija velosipēds ar sabojātu aizmugurējo riepu, velosipēd bija jānogādā mājās, lai varu vēlāk to aizvest uz remontu. Kad kāpu iegšā autobusā šoferis vēra ciet durvis kas atsitās pret manu velosipēdu un atvērās vaļā, tad iekāpu pa visam, taču šoferis izgāja no kabīnes un teica ka velosipēdus nepārvadā. Nesaprotu kā tad lai vedu velosipēdu mājās, dabūju iet kājām no Raiņa ielas līdz pat zaļās birzes rajonam. Es būtu samaksājis to papildus biļeti, bet man nedeva pat tādu iespēju.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt no rīta pieturā "līva" es esmu gājis uz autobusu, redzēju ka autobusu piebrauca pie pieturās, un viņam pretim skrēja sieviete, es arī iesaku skriet bet no sāna, šoferis atvēra vidējās durvis, un ielaida sievieti, es pieskreju pie vidējam tieši tajā momenta kad sieviete iekāpa iekšā, šoferis iesaka kustību, kaut bija redzams ka es stāvu tieši pie durvīm, es paklauvēju loga, laipni pateicos par to ka atvēra durvis (varbūt šoferis neredzēja mēs visi esam cilvēki) uz ko dzirdu "varēji tālāk...

Ar Arturs 01.07.2019
Komentāri 4

Liepājas Autobusu Parks - Šofera rīcība

Šofera rīcība Šorīt no autobusa šofera bija rīcība, kuru es nesapratu. Tātad, viss notiek maršrutā Kalni - Vaiņode - Liepāja. No kalnu pieturas šoferim bija jāizbrauc 5: 30, bet viņš paņem cilvēkus, kuri ir ieradušies ātrāk un aizbrauc pulkt. 5: 20 sieviete, kura ieradās pieturā īsi pirms manis skrēja pakaļ autobusam uz ko šoferis nereaģēja. Šo sievieti atdeva ar mašīnu un varēja paņemt mani un dzīties pakaļ. Dzenoties pakaļ šoferis brīdi nemaz nelaida garām. Kad autobuss piestāja Nīgrandes pieturā...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Slikts servis Tiešām cilvēkiem 30°c ir jācieš karstums, kas autobusā ir 2x lielāks? Labi jauniešiem vēl tā - varu iztikt, viss apģērbs slapjš - pretīgi. Veciem cilvēkiem ko darīt? Maksāju arī par komfortu - briesmīgi, ka nevarat atļauties kaut vai logus ierīkot autobusos.

Attiecināms visiem sabiedriskajiem transportiem Liepāja-Rīga - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ierados uz liepājas autoostu savlaicīgi un stāvēju rindā uz transportu Liepāja-Rīga, kas atiet plkst 13.25 pienāk mana kārta, autobusā vēl ir redzamas vietas, informēju, ka līdz Rīgai, šoferis apgalvo, ka vietu nav, (jā, piekrītu, ka šajā gadījumā mani varētu neņemt, bet vietas taču vēl ir) , sāku, ka man jātiek, šoferis informē, ka nedrīkst, es uzreiz arī sāku, ka esmu gatava stāvēt, sēdēt uz kāpnēm vai pat samaksāt sodu, man ir nopietns brauciens un jāpaspēj uz kuģi. Šoferis ļoti...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Slikts servis Liepājā maršruta autobusā 3 pulkveža brieža iela - mirdzas ķempes iela, lauku ielā man vajadzēja izkāpt, sēdēju pašā priekšā, cēlos, lai kāptu ārā no autobusa, šoferis nekaunīgi neatvēra man durvis un man bija jāiet uz tālākajām durvīm, lai izkāptu! Vēlos piebilst, ka šī nav vienīgā reize, kad šoferi netaisa priekšējās durvis!

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Kā sabiedriskā transporta regulārai izmantotājai ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kad šoferi bez sirdsapziņas pārmetumiem ar tukšu mikro autobusu pabrauc garām pieturā stāvošiem cilvēkiem, vai sev paredzētajā laikā un maršrutā neierodas vispār! Šodien 25.05.19, pulkstens 09:44 Turaidas ielas pieturā radās tieši tāda pati situācija - mikro autobusa šoferis ar pustukšu busiņu pabrauc garām pieturai! Lieki piebilst, ka pieturā bijām LAICĪGI, stopējām šoferi AR PACELTU ROKU, un mikriņā bija PIETIEKAMI daudz brīvu sēdvietu! Paldies par "lielisko" servisu!

Liepājas Autobusu Parks - Autobusu atcelšana un kavēšanās

Autobusu atcelšana un kavēšanās Kalvenes pieturā autobusam bija jābūt 13: 46 atnāca 14: 15 un nākošais reiss 15: 09 nez kāpēc bija atcelts. To uzzināt varēja tikai zvanot uz nummuru. Autobus bija pārpildīts, cilvēki stāvēja kājās un sēdēja uz zemes, lai tiktu uz rīgu. Tas nav normāli!

Liepājas Autobusu Parks - Autobuss neapstājās pieturā

Autobuss neapstājās pieturā Labdien! Mans bērns trīs reizes nedēļā brauc no pieturas Ilmāja līdz gobiņai, lai apmeklētu treniņus. Jau kārtējo reizi autobuss, kurš 15.46 ir ilmājā, neapstājās šajā pieturā, lai uzņemtu pasažieru. Autobuss brauc no Rīgas uz liepāju caur saldu.

Pi Piilaadzis 10.04.2019
Komentāri 0 Bērni

Liepājas Autobusu Parks - Kavēšana un pilni autobusi katru sestdienu un svētdienu

Kavēšana un pilni autobusi katru sestdienu un svētdienu Par to ka jāstāv katru sestdienu un svētdienu kājas nepietiek ar to vēl kavē 20 minutes no sava laika pieturā jāgaida. Vēl visi vienmēr pilni. Zinot to ka autobuss brīvdienās ir izņemti ārā. Ļoti neapmierināti cilvēki sēž un stāv. Kā arī bērni. Zinot to ka ir brīvdienās visi brauc uz īgu.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, sarunas pa telefonu pārvadājot pasažierus.

Slikts serviss, sarunas pa telefonu pārvadājot pasažierus. 22.03.2019 маршрут Rīga-Jaunķemeri, остановка Upesgrīvas iela/spice, прибытие транспорта по расписанию в 14.11. Опоздание на 10 минут, считыватель банковских карт не работал, водитель разговаривал по телефону. Так же частое явление, когда нужно самостоятельно просить распечатку билета.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, neapstājas autobuss, pietura netālu no kafejnīca Mežavējš.

Slikts serviss, neapstājas autobuss, pietura netālu no kafejnīca Mežavējš. 17.03 autobuss, kuram jāiebrauc Saldū 9.25. , veikli izdevās man pabraukt garām. Stāvēju pieturā, gaidīju kā parasti autobusu, ap plkst 9.14, autobuss pabrauca manai pieturai garām. Saprastu, ja autobuss būtu pilns, vai reiss ļoti kavētos, tad dēļ viena cilvēka ko tur laiku kavēs. Bet tā nebija. Gadiem jau svētdienas ar šo autobusu, šajā laikā braucu uz darbu, bet šorīt nācās iekavēt. Jo neapstājās. Pietura-saldus novads, netālu no kafejnīca mežavējš. Ceru, ka citas reizes viss būs kārtībā, jo pietura it kā jau domāta, lai gaidītu un sagaidītu autobusu.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Уважаемые Liepajas Autobusu parks по какому принципу работают ваши водители? Сегодня опаздывая в 17.15 на маршрутку рига-сока решила сесть на неё на не на кольце маршруток, а на следующей остановке. В итоге маршрутка ехала полупустая и водитель не остановился, пришлось с тяжёлой сумкой идти на кольцо, что б на следующей точно уехать домой. Так вот вопрос что по мнению ваших водителей можно сесть только на кольце? Я понимаю ещё когда в сезон с кольца уже едут переполнены маршрутки и есть надпись...

Liepājas Autobusu Parks - Brauc pirms norādītā laika

Brauc pirms norādītā laika Izbrauc 15 min pirms norādītā laikā un nepietur pieturā. Mikroautobusam vajadzēja 14.10 izbraukt no Rīgas centra. Viņš to izdarīja 20 min atrāk. Nepieturēja, kad stopēju. Incidents notika 9. martā. Ja nevar nodrošināt normālu transportu kustību pēc saraksta, normālu attieksmi no šofera puses, varbūt vajag mainīt firmu, kas piedāvā šos pakalpojumus. Šī nav pirmā šāda reizē. Nerunāsim par to ka neizsniedz biļetes par braucienu.

Liepājas Autobusu Parks - Neieradās autobuss, reiss izlaists

Neieradās autobuss, reiss izlaists 05.03.19. autobusā. Aizpute- Vecpils- Liepājas Ai bija jāierodas 7:17. Kurš neieradās piebrauca pieturā autobuss kas brauc uz Cīravu un pasaka kā šāda reisa nemaz nav, kaut gan internetā un pieturā uz autobusu saraksta ir teikts ka autobusam ir jābūt. Nākamais ir jāgaida gandrīz vai stunda . Ļoti cuciski!

Liepājas Autobusu Parks - Necilvēciska attieksme pret cilvēku ar invalīda apliecību

Necilvēciska attieksme pret cilvēku ar invalīda apliecību 07.01.2019. Sloka-Rīga mikroautobusā vadītājs nespejot savaldit savas dusmas, strauji uzsāka kustību (uzravienu) . Aizrādot, ka viņa ricība varēja rādit neprognozējamas sekas, vadītājs nākošajā pieturā atvēra durvis un teica, lai kāpjot lauka un braucot ar taksometru. Turpinot celu, posma no majoriem līdz Rīgai, neizdeva nevienu biļeti - 6 pasažieriem (t. Sk.1 invalīdam) .

Liepājas Autobusu Parks - Nepilda maršrutā minēto

Nepilda maršrutā minēto 06.01.2019. Maršruts nīca-otaņķu Pasts-Liepājas Ao, mikroautobus neieradās pieturā "arāji"vispār, lai gan autobusam tur bija jabūt 8: 50, piebilstu arī to ka uz iepriekš minētās pieturas nav autobusu saraksts. Šajā pieturā regulāri autobus kavē vai attiet 5-10min. Ātrāk.

Liepājas Autobusu Parks - neievēro grafiku

neievēro grafiku 05.01.2019 mikroautobusa reisā Nīca-Otaņķu pasts-Liepāja pieturā ''Arāji'' ieradās 13 min ātrāk,tas ir 8:37,lai gan autobus pieturā uzturējās viņaprāt šīs 13 min. no pieturas aizbrauca 6 min. ātrāk.Nav patīkami, jo nākamais mikroautobus ir tikai 16:10 un visi plāni jāatceļ.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, attieksme un bīstami

Slikts serviss, attieksme un bīstami labvakar, šovakar, 26.12 reisā Rīgas MTS - Sloka, kas no Rīgas MTS iziet pl.22.50, šoferis pārkāpjot satiksmes noteikumus traucās garām zolitūdes ielas pieturai knapi apstājoties ap 30 metriem pēc pieturas. ( ir bijušas reizes, kad nākas ziemā gaidīt nākošo arī, jo neapstājas vispār). Biļete netika izsniegta, to es varu arī paciest, jo esmu dzirdējusi par vadītāju neapmierinātību par ienākumiem. Bet Mellužu pieturā sieviete lēkāja, māja un šoferis vienkārši pabrauca garām. Uzdevu viņam...

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes