LV RU

Liepājas Autobusu Parks

AS Liepājas autobusu parks
www.lap.lv
Adrese: Cukura iela 8/16,
Liepāja
Latvia - LV-3414
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 634 26778
Fakss: +371 634 83241
Informācija: KONTAKTI
Liepājas autoosta
tālr. +371 634 22754
Dispečeru dienests (24h)
tālr. +371 634 26334
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
slēgts
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
103
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss 09.10.2019 braucu ar mikroautobusu 7023 virzienā Zolitūdes iela - sloka. 1. Mikroautobuss kavējās neskaitāmas minūtes ,2. Iekāpjot transportā šoferis man nedeva biļeti, kuru prasīju vienkārši ignorējot mani... Šāda attieksme ir nepieņemama, lieciet kameras mikroautobusos!

12 123 09.10.2019
Komentāri 3 Auto / Transports

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Jau otro reizi sakaros ar necieņas pilniem žestiem no šofera puses. Vakar braucot no liepājas uz nīcu 13: 30 šoferim noliku naudu un pretī man tika pamesta biļete. Šodien braucam ar to pašu šoferi 12: 27. Tā kā bērnu paņēmu no bērnudārza un skrējām, lai nenokavētu. Iekāpjot autobusā bērnam no skriešanas sanāca klepus. (kā jau kad paskrien paliek sauss kakls) šoferis sāka bļaut virsū 5 gadus jaunam bērnam, lai neklepo, nelaiž virsū savus baciļus un 38 temperatūru. Man rodas jautājums vai...

Liepājas Autobusu Parks - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Labdien. Šodien 27.09. Piektdienā reisā Ventspils--Liepāja reisa vadītāja Nr. 33897 14:25 atiet no Ventspils. Kā jau piektdienā pienāktos vajadzētu atiet lielajām autobusam, jo studenti un skolēni dodas mājās no skolas. Šajā reisā atnāca vidēji liels autobus, kurš bija pārpildīts un ļoti daudziem pasažieriem nācās stāvēt kājas. Cilvēki kuri stāvēja kājas bija no aizmugures līdz pat šoferim.

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobuss

Mikroautobuss Pietura - Metalurgs (petertirgus - atmodas bulvāris ) , gaidu 22 mikroautobusu. Jau 45min gaidu mikriņu ,sija laika posma vajadzētu būt jau vismaz 5x mikriniem , taču pienāca tikai viens . Kādēļ ir izlikti šie kursēšanas saraksti ?! Lai iedzīvotāji zinātu un varētu plānot savu darba dienu . Paldies par izbojāto dienu !

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Kādu laiku notiek remontdarbi uz Ventspils Kuldīgas ceļu. Līdz ar to, tiek apgrūtina satiksme. Luksoforu dēļ arī autobusi kavējas. Šoferi steidzās, steidzina arī cilvēkus kuri brauc ar autobusu. Neatdos naudu par biļeti, citreiz pat nedod biļetes, lai brauktu pa velti, lai tik ātrāk sakāpj autobusā. Lielā nervozēšana. Pats sliktākais ir tas, ka neapstājas pieturās, brauc garām cilvēkiem. Piektdien bērni netika mājās no skolas, jo divi autobusi aizbrauca garām pieturai, kurāb bija arī citi...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Ka tas nākas, ka šoferiem nekad nau mainas nauda līdzi un viņš pat 5 eiro nevar izmainit? Katru dienu braucu uz darbu, un jāklausās pārmetumi, ka nau precīza nauda. Šis šoferis vispār nekaunīgs, teica ka nākamreiz dabusu skriet Skrunda līdz DUS lai samainītu naudu , jo viņam nau ko mainit. A DUS atrodas kādus 3 km no autoostas. Braucu no Skrundas un Saldu 28.08.19/4:45 Vadītājs-24962 Autobuss 121 Uzņēmumam vajadzētu apsvērt ideju iebert kādu sīknaudu viniem..

Liepājas Autobusu Parks - Publiska dzeršana

Publiska dzeršana Plkst. 17: 05 braucot ar 6. Autobusu maršrutā slimnīca-Ķempes iela, iekāpa 4 stipri iereibuši vīrieši ar atvērtām stikla alus pudelēm un viņiem bija grūti nostāvēt. Ceru, ka lap novērsīs šādas situācijas atkārtošanos, jo tas var būt bīstami, gadījumā, ja pudele saplīst. Paldies!

Liepājas Autobusu Parks - Pasažieru nepieņemšana autobusā

Pasažieru nepieņemšana autobusā Labdien. Šodien Kandavas autoostā 11 cilvēki gaidīja reisu Liepāja- Rīga. Autobuss pienāca, bet vadītājs pateica ka vietu vairs nav, kaut vai tajā pašā brīdī tika uzņemts 1 pasažieris, bet pārējie (tostarp vācu tūristi) netika uzņemti. Man rodas jautājums, kādēļ tas tā notiek? ! Tad lūdzu taisiet dubultreisus!

Liepājas Autobusu Parks - Vadītājs

Vadītājs Сегодня в 15;00 водитель 8 автобуса. Заставил выйти беременную девушку с ребенком. Потому что она дала 80 центов мелочью. И 10 евро не принял! Позвонили пожаловатся сбросили телефон! Есть управа на них?

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šofera attieksme zem katras kritikas! Biļetes uz attiecīgo reisu tika nopirktas 3 dienas iepriekš. Iekāpjot autobusā šoferis ar mazu bēru sūta sēdēt uz pašu aizmuguri, nevis kā biļetē norādīts priekšā (3;4 vieta) . Atļaujas vēl pateikt, ka vajadzēja kāpt iekšā ātrāk. Kā? ! Ja ratus bagāžniekā varu ielikt tik tad kad visi sakāpuši. Fuj, fuj, fuj!

Liepājas Autobusu Parks - Mantu izmešana

Mantu izmešana Nozaudēju vienā reisā savu džemperi un nākamajā dienā kontaktējos ar liepājas autoostu uzzināt vai varu to saņemt. Teica ka tad tur esot un esot atstāta zīmīte ka tiks kolekcionēts. Pēc divām nedēļām kad atgriezos liepājā mana džempera tur vairs nebija un dispečere neko nemācēja pateikt ka tikai mantas ilgāk par 3 dienām neturot. Tāda polise ka cilvēku aizmirstās mantas netiek turētas ilgāk par 3 dienām ir necilvēcīgi un noteiki jāpagarina līdz mēnesim.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma.

Slikts servīss un attieksme.maza bērna trauma. Braucu ar mazo (3g) bērnu.pienaca mūsu pieturvieta.durvis atveras un bērns aši aizmucis pirmajā bet turēja man aiz roku un pēkšņi (tik ātri durvis neaizvēras jo nevieš nepaspēja iziet)durvis aizveras un rociņā bērna palieka iespežota starp tam...pateikt ka mes abi bijām šoka un stresa bet tomēr arī rokai bija neliels zilumiņš un bērns baidās tagad no tam durvīm .tas bija 6 autobuss.mes 7.40 sēzdamies no m.kempes iela un izgājām kurmajas prospekta.pasažiri saka kliegt ar mani lai atver...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar 14.07.2019 plkst: 22.32 gaidīju 6. Autobusu Raiņa ielas pieturā, man līdzi bija velosipēds ar sabojātu aizmugurējo riepu, velosipēd bija jānogādā mājās, lai varu vēlāk to aizvest uz remontu. Kad kāpu iegšā autobusā šoferis vēra ciet durvis kas atsitās pret manu velosipēdu un atvērās vaļā, tad iekāpu pa visam, taču šoferis izgāja no kabīnes un teica ka velosipēdus nepārvadā. Nesaprotu kā tad lai vedu velosipēdu mājās, dabūju iet kājām no Raiņa ielas līdz pat zaļās birzes rajonam. Es būtu samaksājis to papildus biļeti, bet man nedeva pat tādu iespēju.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt no rīta pieturā "līva" es esmu gājis uz autobusu, redzēju ka autobusu piebrauca pie pieturās, un viņam pretim skrēja sieviete, es arī iesaku skriet bet no sāna, šoferis atvēra vidējās durvis, un ielaida sievieti, es pieskreju pie vidējam tieši tajā momenta kad sieviete iekāpa iekšā, šoferis iesaka kustību, kaut bija redzams ka es stāvu tieši pie durvīm, es paklauvēju loga, laipni pateicos par to ka atvēra durvis (varbūt šoferis neredzēja mēs visi esam cilvēki) uz ko dzirdu "varēji tālāk...

Ar Arturs 01.07.2019
Komentāri 4

Liepājas Autobusu Parks - Šofera rīcība

Šofera rīcība Šorīt no autobusa šofera bija rīcība, kuru es nesapratu. Tātad, viss notiek maršrutā Kalni - Vaiņode - Liepāja. No kalnu pieturas šoferim bija jāizbrauc 5: 30, bet viņš paņem cilvēkus, kuri ir ieradušies ātrāk un aizbrauc pulkt. 5: 20 sieviete, kura ieradās pieturā īsi pirms manis skrēja pakaļ autobusam uz ko šoferis nereaģēja. Šo sievieti atdeva ar mašīnu un varēja paņemt mani un dzīties pakaļ. Dzenoties pakaļ šoferis brīdi nemaz nelaida garām. Kad autobuss piestāja Nīgrandes pieturā...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Slikts servis Tiešām cilvēkiem 30°c ir jācieš karstums, kas autobusā ir 2x lielāks? Labi jauniešiem vēl tā - varu iztikt, viss apģērbs slapjš - pretīgi. Veciem cilvēkiem ko darīt? Maksāju arī par komfortu - briesmīgi, ka nevarat atļauties kaut vai logus ierīkot autobusos.

Attiecināms visiem sabiedriskajiem transportiem Liepāja-Rīga - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ierados uz liepājas autoostu savlaicīgi un stāvēju rindā uz transportu Liepāja-Rīga, kas atiet plkst 13.25 pienāk mana kārta, autobusā vēl ir redzamas vietas, informēju, ka līdz Rīgai, šoferis apgalvo, ka vietu nav, (jā, piekrītu, ka šajā gadījumā mani varētu neņemt, bet vietas taču vēl ir) , sāku, ka man jātiek, šoferis informē, ka nedrīkst, es uzreiz arī sāku, ka esmu gatava stāvēt, sēdēt uz kāpnēm vai pat samaksāt sodu, man ir nopietns brauciens un jāpaspēj uz kuģi. Šoferis ļoti...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Slikts servis Liepājā maršruta autobusā 3 pulkveža brieža iela - mirdzas ķempes iela, lauku ielā man vajadzēja izkāpt, sēdēju pašā priekšā, cēlos, lai kāptu ārā no autobusa, šoferis nekaunīgi neatvēra man durvis un man bija jāiet uz tālākajām durvīm, lai izkāptu! Vēlos piebilst, ka šī nav vienīgā reize, kad šoferi netaisa priekšējās durvis!

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Kā sabiedriskā transporta regulārai izmantotājai ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kad šoferi bez sirdsapziņas pārmetumiem ar tukšu mikro autobusu pabrauc garām pieturā stāvošiem cilvēkiem, vai sev paredzētajā laikā un maršrutā neierodas vispār! Šodien 25.05.19, pulkstens 09:44 Turaidas ielas pieturā radās tieši tāda pati situācija - mikro autobusa šoferis ar pustukšu busiņu pabrauc garām pieturai! Lieki piebilst, ka pieturā bijām LAICĪGI, stopējām šoferi AR PACELTU ROKU, un mikriņā bija PIETIEKAMI daudz brīvu sēdvietu! Paldies par "lielisko" servisu!

Liepājas Autobusu Parks - Autobusu atcelšana un kavēšanās

Autobusu atcelšana un kavēšanās Kalvenes pieturā autobusam bija jābūt 13: 46 atnāca 14: 15 un nākošais reiss 15: 09 nez kāpēc bija atcelts. To uzzināt varēja tikai zvanot uz nummuru. Autobus bija pārpildīts, cilvēki stāvēja kājās un sēdēja uz zemes, lai tiktu uz rīgu. Tas nav normāli!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes