LV RU

Liepājas Autobusu Parks

AS Liepājas autobusu parks
www.lap.lv
Adrese: Cukura iela 8/16,
Liepāja
Latvia - LV-3414
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 634 26778
Fakss: +371 634 83241
Informācija: KONTAKTI
Liepājas autoosta
tālr. +371 634 22754
Dispečeru dienests (24h)
tālr. +371 634 26334
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
slēgts
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
135
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Bērni paliek Aizputes pieturā

Bērni paliek Aizputes pieturā Labvakar! Šodien mani, kā vecāku satrauca autobusa vadītājs, kas atstāja bērnus Aizputes centra pieturā plkst: 18: 36. Pabrauca garām pat nepiebremzējot. Vienkārši sākās skolas un es kā vecāks gribu justies droši, ka mani bērni veiksmīgi nokļūst mājās līdz šim viss ir bijis kartībā.

A Anonīms1234 08.09.2020
Komentāri 0 Bērni

Liepājas Autobusu Parks - Cilvēku ignorēšana

Cilvēku ignorēšana Šorīt plkst .8:32 Piltenes ielas pieturā- (ceļā uz centra pusi) . 22 mikriņa šoferis redzot to ,ka paceļ un māj ar rokām uzspiež gāzes pedālī ar pustukšu mikriņu un vienkārši pabrauc garām . Kā ir iespējama tāda attieksme - arī citiem ir svarīgas tikšanās vai darbs un laiks ir svarīgs? Mūždien atbrauc 4-5 minūtes àtrāk,bet šoreiz klāt pie tā pat vairs neuzņem ! Varbūt vajadzētu šādu problēmu atrisināt ,jo tomēr dzīvojam visi vienā pilsētā un taka saustarpējai cieņai kaut nedaudz vajadzētu būt . 06.09.20 .

Liepājas Autobusu Parks - Nevēlās dot biļetes, lai varētu naudu ielikt sev kabata!

Nevēlās dot biļetes, lai varētu naudu ielikt sev kabata! Maršrutā Kalniņi-Sloka-Spuņupe-Bulduri šoferis nevēlas izsniegt biļetes! Kad tiek uzstājīgi prasīts lai izsniedz braukšanas biļeti viņu rupjā veidā un vēl piebilstot vai tad papīrus vajag viņu negribīgi izsniedz.. Tā jau dēļ visa šā šajā maršruta ir samazināts braucienu skaits un brīvdienas vispār autobusu nav tikai dēļ šoferu mantkārības!

Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme pret pasažieriem

Šofera attieksme pret pasažieriem Šodien kārtējo reizi tika sabojāts rīts mikroautobusā, kas pieder Liepājas autobusu parkam. Mikroautobus 7020, maršrutā Jaunķemeri - Rīga. Es visu saprotu, ka šis nav viegls darbs, bet ja gandrīz katru reizi ir kādas problēmas, sāk jau apnikt. Tik nelaipns, neapmierināts šoferis sen nebija redzēts. 08: 11 šim mikroautobusam ir jābūt Kauguros (pieturā tirgus) kārtējo reizi tika atbraukts ar nokavēšanos. Biļetes Cena ir 2,15€. Maksāju par biļeti skaidrā naudā, ar 2€ monētu un atlikušos 0.15€...

Liepājas Autobusu Parks - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Liepāja - Padone 23.07.20 pl 17: 30 kad iekāpu autobusā ar dēlu un uzrādījām 3+ karti tas nejauki nometa atlikumu uz trauciņa un biļetes knapi noķēru kā pameta mums tās. Un tad uzreiz strauji uzsāka braukt pirms biju vēl paspējusi apsēsties. Esmu lll grupas invalīds ar muguras problēmām. Tas kritiens priekš manis varēja ļoti bēdīgi beigties. Cilvēks nopirka biļeti un šoferis tā viņam to pasvieda ka tā izlidoja pa durvīm laukā. Pasažieris prasīja šoferim - vai tas ir normāli? Uz ko šoferis nikni vēl paskatījās un teica ka pakaļ neiešot tai biļetei, aiztaisīja durvis un brauca tālāk.

Liepājas Autobusu Parks - Autobusu aiziesana garàm pieturai kur gaida cilveki.

Autobusu aiziesana garàm pieturai kur gaida cilveki. Labdien... Šodien gaidīju autobusu 13: 30 Liepāja (kuršu iela) 14: 02 Gavieze Liepāja (kuršu iela) - Priekule-Vaiņode-Vībiņi, Iļģu pietura... Autobus pirmkārt ļoti kavējās...14.26 nāca abi autobusi kopa otrs bija 13: 45 Liepāja (kuršu iela) 14: 16 Gavieze Liepāja (kuršu iela) - Paplaka-Priekule-Gramzda-Kalēti-Vienība. Abi autobusi man pagājs garām pat neapstājās. Otra autobusa šoferis pat smējās. Un otrs autobus bija tukšs. No kura briza autobusa šoferi ignorē pasažierus. Tā neesot pirmā reize kad šoferi braucot karām iļģu pieturai.

Liepājas Autobusu Parks - Krāpšana

Krāpšana Mikroautobuss Kauguri 2 - Valteri - Rīga (7023) , Transporta Nr. Jg-4420. (22.07.20 18: 38) iekāpu dzintaros un izkāpu 1 pieturu vēlāk, jo šoferis atteicās dot biļeti ar atlaidi. Esmu skolniece no daudzbērnu ģimenes. Iekāpjot transportā uzrādīju dokumentus-pasi un 3+ģimenes karti (bērna) . Šoferis apgalvoja, ka obligāti jāuzrāda skolēna apliecība (uz to brīdi man nebija, jo nav papildināta) . Es centos pierādīt, ka arī pase der (noteikumos teikts, ka jāuzrāda skolēna apliecība vai valstī...

Liepājas Autobusu Parks - Pasažiera neuzņemšana autoostā

Pasažiera neuzņemšana autoostā 02. 06. Nesagaidīju iebraucam Liepājas autoostā autobusu maršrutā Liepāja-Bunka-Priekule, reisa laiks 5: 45. Autoostā vienmēr ierodos ar tramvaju 5: 35, tā kā neko nokavēt nevaru, kā to uzskata autobusu parka dispečere, laika rezerve ir vismaz 10 minūtes. Tā kā kases darbu sāk tikai 6: 30, sagaidīju cita maršruta autobusu un griezos ar jautājumu pie vadītājas, vai ir kas zināms par šo maršrutu, tad arī noskaidrojās, ka autobuss esot aizbraucis. Rezultātā sanāk, ka vienkārši, sev par prieku, esmu rīta agrumā pabraukājusies ar tramvaju šurpu turpu, uz darbu tā arī neaizbraucot.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Liepājas autobusu parka autobuss Liepāja - Rīga, kuram bija 16:28 jāatiet no Tukuma autoostas, brauca jau prom no pieturvietas 16:25, tieši tajā brīdī biju jau gandrīz atnākusi līdz pieturvieta kā manu acu priekšā autobuss aizbrauca, māju ar roku un mēģināju kaut kādā veidā autobusu apturēt bet bez rezultātiem diemžēl.

Liepājas Autobusu Parks - Ārkārtas situācijas noteikumu neievērošana

Ārkārtas situācijas noteikumu neievērošana Š. G. 15. Maijā devos ar 6. Maršruta autobusu uz slimnīcu. Pieturā pie cukura ielas apļa, autobusā iekāpa biļešu kontroles servisa darbinieki (ap plkst. 10.13.) , kur viens no kontrolieriem nepareizi valkāja sejas masku - nenosedza degunu. Kontrolieri neaizrādīja arī tiem pasažieriem, kuri nebija aizklājuši savas sejas ar maskām vai šallēm. Ar šādu rīcību kontrolieri paši apdraudēja pasažierus, pārbaudot biļetes un neievērojot 2 m distanci.

Liepājas Autobusu Parks - Ar bērnu neļāva iekāpt maršrutniekā sakot ka nav vietas.

Ar bērnu neļāva iekāpt maršrutniekā sakot ka nav vietas. Stāvējām ar dēlu pieturā pie Kurzemes mums bija jābūt transportam 16: 09. Piebrauca maršrutnieks kurā pirms mums iekāpa 2. Cilvēki. Mums ar dēlu iekāpt neļāva sakot ka vairs nav vietas. Kaut gan aizmugurē bija vēl divas sēdvietas. Sadusmojos gājām uz priekšu un šoferis ielaiž tomēr 2. Vēl ārā palikušos cilvēkus.

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis neapstājas pieturā kura stāvēja māmiņa ar zīdaini ratos

Šoferis neapstājas pieturā kura stāvēja māmiņa ar zīdaini ratos Šodien 11. Aprili pl. 12: 35 pieturā "pārbrauktuve" 3 autobusa šoferis ar ka-4013 reg numurzīmi. Neapstājas pieturā kurā stāvēja māte ar zīdaini ratos. P. S uz norādījumu atvērt durvis. Uzrādīja vidējo pirkstu un aizbrauca. Tik cūcisku attieksmi sen nebiju redzējis. ! 🤬😠

R Rolands Rupeiks 11.04.2020
Komentāri 3

Liepājas Autobusu Parks - Nepietur pieturā

Nepietur pieturā Labdien, šodien 7. Aprīlī autobuss Liepāja-Rīgas SAO nepieturēja pieturā benuži pēc 5min kavēšanās. No konkrētās pieturas autobusam bija jāatiet plkst 8: 14. Veselību šoferītim, bet cilvēkiem arī ir uz darbu jānokļūst, dēļ šīs cūcības man nākas kavēt darbu 😠 vai šis uzņēmums vispār risina problēmas?

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis negribēja pieņemt naudu,bija agresīvs un apkaunoja mani.

Šoferis negribēja pieņemt naudu,bija agresīvs un apkaunoja mani. Labdien,šodien braucot mājās no darba ar autobusu,kas kursē no Rīgas 15:55 Rīga-Saldus-Liepāja.Pieturvietā Benuži,kur iekāpu devu šoferim naudu,viņš sāka kliegt uz mani,ka neņems manu netīro naudu,ka neko nesaprotu kamēr zārkā nenonākšu.Man uz kartes nebija nauda,viņš teica,lai eju ar kājām uz Saldu.Apkaunoja mani visu cilvēku priekšā.Es,protams neko neatbildēju,jo uz mājām bija jātiek.Es saprotu,ka ir saspringts laiks tagad un visi esam uzvilkti,bet Jūsu šoferiem nav tiesības apvainot un...

Liepājas Autobusu Parks - Šofera patvaļa

Šofera patvaļa 20.03.2020. Pl.11: 55 vēlējos pēc 24 stundu darba maiņas doties no Rīgas Sao Ar Lapmikro autobusu uz Jūrmalu (maršruts Rīga - Jaunķemeri) . Piebrauca mikroautobuss ar v/n 2436. Es pirms tam smēķēju tam atvēlētajā vietā. Kad piebrauca m / a es devos pie tā. Pa ceļam izmetu izsMēķi. Tuvojoties mikroautobusam, vēl izpūtu pēdējos dūmus. Kad pienācu pie m/a, šoferis durvis neatvēra. Atvēra priekšdurvju logu un agresīvi, uzrunājot ar tu, paziņoja, ka es tikko uz perona smēķēju un izsmēķi noteikti...

A AivarsAivars 23.03.2020
Komentāri 8

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Вчера (09.03.2020) автобус под номером 6, маршрут: slimNīca - mirdzes ķempes iela, водитель остается неизвестным. На остановке siļķu iela в 19.20 зашла женщина в нетрезвом состоянии, которая хотела выйти из автобуса через две остановки, но не смогла, потому что перед выходом упала. Водитель автобуса просто закрыл дверь, зажав женщине ногу и продолжил движение. На следующей остановке водитель опять не принял меры и просто закрыл дверь, нога женщины по прежнему осталась зажатой в двери. Девушка...

Liepājas Autobusu Parks - Agresīva braukšana

Agresīva braukšana Šodien braucot pa a 9 šoseju pirms Gaiģu un Saldus krustojuma. No Saldus puses izgriezas autobuss ar nr. 129 tieši priekša uz a9 šosejas. Par laimi paspēju sabremzēt. Tad līdz pat Brocenu aplim brauca ar ātrumu 110km/h. Neuzskatu ka tas ir šofera cienīgs izgājiens.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu maršrutā nr.6, no M. Ķempes iela - slimnīca. Pulkstens 11: 16 iekāpu autobusā; esmu invalīds, iekāpjot autobusā meklējot karti makā šoferis neapmierināts gaida, jau savā aparāta sagatavojis izsist biļeti, ieraugot invalīda kartiņu tik neapmierināts paskatās un nomet tev biļeti, nevis noliek kur liek naudiņu, bet nomet ka pat uz zemi nokrīt biļete! Tāda nepatīkama attieksme! Un braucot maršrutā tālāk kāpa mamma ar ratiņiem, autobusu netika nolaists; un pa ceļam pie gājēju pārejas sieviete ar ratiņiem stāvēja un viņš arī viņu Nepalaida! L

E Estele 12.02.2020
Komentāri 0

Liepājas Autobusu Parks - Slikts servis

Slikts servis Es 30.01.2020 gaidīju Liepājas olimpiskā centra pietura maršrutnieku no Liepājas uz Pāvilostu. Neskatoties uz to ka autobus atbrauca 5 minūtes ātrāk nekā paredzēts, es izstieptu roku lai autobus apstātos bet viņš vnk aizbrauca garām... Pateicoties jūsu labajai apkalpošanai es kavēju darbu 3h! Paldies

Liepājas Autobusu Parks - Apčakarēšana

Apčakarēšana Jautāju autobusa biļeti uz konkrētu laiku un vietu man atbildēja ka autobusu uz šo vietu un šajā laikā nav precīzāk no Liepājas uz Talsiem 15:35 pat no saites 1188 parādīju ka šis autobus kursē. Tad man piedāvāja autobusa biļeti uz Talsiem bet 18:05 un Domāju ka nav variantu un nopirki biļeti par 6.50 . es gaidīju autobusu un pēc neilga laika manis paredzētājs autobuss 15:35 Tome ieradās kāpu iekšā autobusā un nopirku jaunu biļeti par 6.10 un es jutos apkrāpta un zaudējumos dēļ šī gadījuma. 26.01.2020

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes