Liepājas Autobusu Parks

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Pieturvietā neuzņem pasažierus

Pieturvietā neuzņem pasažierus Liepājas autobusa parka reiss Liepāja-Rīga pieturā "Benuži", neapstājās pieturvietā un neuzņēma pasažierus. Pieturvietā neapstājās divi autobusi. Plkst 13:12 autobuss vispār nebija, bet zvanot uz AS"Liepājas autobusu parks" diennakts tālruni paziņoja, ka reiss kavējās. Plkst 14:00 pabrauca garām autobuss Liepāja-Rīga caur Saldus, cēlām roku, bet autobusa šoferis pat neiedomājās piebremzēt. Zvanīju vēlreiz uz diennakts tālruni un man atbildēja, ka autobuss ir jau aizgājis plkst 13:09. Nākamai...

Liepājas Autobusu Parks - Visatļautība

Visatļautība 26.maija vakarā braucu no Grobiņas uz Liepāju ar bērnu,21:35(pēdējais autobuss 912)!Pirms braukšanas paskatijos saraktā,ka gala pietura ir Kuršu iela.Ideāli,man der.Autobuss bija piebāzts ar cilvēkiem kuri brauca no Grobiņas svētkiem.Šoferis nepatiku izraisija jsu ar to,ka brauca neadekvāti,neskatoties uz to,ka sutobusā ir māmmiņa ar ratiņiem un arī lielāki bērni. Tātad-autobusam gsla pietura bija Kuršu iela,bet pasažieriem bija jakāpj ārā Cukura ielá pie autobusu depo.Cilvēki bija vienkārši nesaprašanā un dusmīgi. Šoferi nosaka paši cik tālu brauks?Nesaprotu...

Liepājas Autobusu Parks - Slikta šofera attieksme

Slikta šofera attieksme Jau vairākkārt esmu pārliecinājušies, ka šoferi Liepāja- Plūdoņi un Kalēti- Liepāja autobusa vadītāji, ir ļoti nekaunīgi un ar tieksmi uz strīdēšanos. Esmu māmiņa ar mazu bērnu, kuram ir vajadzīgi ratiņi vieglākai pārvietošanai. Tikai dēļ šiem "šoferīšiem" man ir tiešā vārda nozīmē bail braukt ar ratiņiem, lai tikai uz mani nesāktu histēriski bļaut...

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobusu ietilpība, piedāvājuma un pieprasījuma neatbilstība.

Mikroautobusu ietilpība, piedāvājuma un pieprasījuma neatbilstība. Regulāri nākas braukt ar maršruta mikroautobusu Rīga - Sloka, Rīga - Jaunķemeri. Un problēma ir pieprasījuma un piedāvājuma slimajā neatbilstībā. Problēmas ir bijušas vienmēr, bet šodien jo īpaši (10.05.18) stāvēju pieturā Zolitūdes iela Jūrmalas virzienā un 3(!) mikroautobusi pabrauca garām pilni. Es nevainoju mikroautobusu vadītājus, bet gan uzņēmumu, kas nevar normāli nodrošināt piedāvājumu atbilstošu pieprasījumam. Man ir slīdošs grafiks un es braucu dažādos laikos un mikroautobuss VIENMĒR(!) ir pilns!

Liepājas Autobusu Parks - Pieturu izlaišana

Pieturu izlaišana Šodien, 06 maijā 2018, gadā pulkstens 13: 10 maršruta Vecpils-Liepāja autobusa vadītājs izlaida pieturu ''raibāmuiža'' pabraucot garām nevis pašai pieturai, bet šoferis vispār brauca pa citu ceļu kura posmā nebija pietura, tā nekad vēl nebija bijis, ka autobuss izbrauc cauri pilsētai pa citu ceļu, nebraucot garām pieturai! Tā šofera dēļ nācās gaidīt 2 stundas līdz nākamajam autobusam un līdz ar to nokavēju svarīgas sporta spēles liepājā!

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme Neprot braukt, uz visiem kliedz, neapmierināts ar savu darbu, ļauns visu laiku, visiem pārmēt, nevar mierīgi braukt.brauc uz sarkano. Bremzee strauji... Paspēju ieraudzīt tikai Vitālijs Sēlis un numurs autobusam ir jz-6915 Cilvēks ar savu attieksmi parāda, ka šis darbs nav viņam piemērots

Liepājas Autobusu Parks - atsauksme

atsauksme Vēlos izteikt pateicību šoferim Leonam Brēdiķim par labu pasažieru apkalpošanu, izcilu attieksmi pret pasažieru, viņš izglāba mani neparastā situācijā( ))) ). Pateicos vienkārši pozitīvu cilvēku. es domāju , ka tie kas zina Leona man piekritīs. vēlreiz paldies !

Liepājas Autobusu Parks - Neiradies autobuss

Neiradies autobuss Vakar, 1. aprīlī, vēlējos no Liepājas doties uz Vaiņodi. Ierados autobusa pieturā (Kuršu laukums) 17:30 (pirms manis jau bija viena sieviete gados, kas sēdēja jau no 17:00 un pēc manis ieradās vēl viena ap 17:35). Autobusam bija paredzēts ierasties 17:45. Gaidījām... Bija jau 17:50 un sākām nedaudz jau spriedelēt, būs vai nebūs, ieradās pa to laiku viens cits autobuss, kas devās uz citu pusi, prasījām šoferītim vai Vaiņodes autobuss būs, uz ko mums laipni atbildēja, ka jābūt, bet noteikti...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi bērni svētdienas vakarā netika uz skolu pilsētā, tas nozīmē neattaisnoti kavētas stundas utt. Par kādu servisu te vispār var būt runa, dispečers neceļ tālruni, nožēlojama kompānija. Regulāra šoferu bezkaunība, reisu kavēšana vai neizpildīšana vispār. Labi, ka vēl galā nonāc sveiks un vesels. Runa ir par reisiem, kas ieiet dunalkā. Nenotika reiss 19.00

Liepājas Autobusu Parks - Atsauksme

Atsauksme Vēlos visu pasažieru vārdā izteikt pateicību šoferim aldim (uzvārdu neatceros, brauca 15. Martā maršrutā pāvilosta - liepāja plkst.12.00 no pāvilostas) par izcilu attieksmi pret pasažieriem un, protams, ļoti labu braucienu. Pasažieri. Kāpjot ārā, izteica vēlmi, lai visi šoferīši būtu tādi. Vēlreiz paldies!

Liepājas Autobusu Parks - Šofera neverība

Šofera neverība Labvakar! Šovakar 15.03.2018 saskaros ar sabiedriskā autobusa šofera neveribu. Kapjot autobusā kungu ielā pulkstens 19.14 jau bija apgrutinata iekapšana ar bernu ratiņiem,jo nebija nolaits autobusa borts, kapjot arā no autobusa ezera ielas pieturā pulkstens19.18 Autobusa šoferis neparliecinotie vai pasažieri ir izkapuši vera ciet durvis. Kad kāpu arā no autobusanepaspeju ne izkapt pati ara ne ar bernu ratiņus izstumt! Iespiežot mani durvis bernu ratiņi palika autobusu salonā! Autobus slimnica-M.ķempes iela no slimnicas atstāja 18.50 taka braucu ar menešbiļeti, neieveroju borta numuru!

Liepājas Autobusu Parks - Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu!

Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu! 14. Marts.. Autobuss no Misas pienāca 7: 07, un mikroautobuss kas kursē no bārbeles uz Rīgu nepagaidīja, uz 4 cilvēki nokāvēja darbu sakarā ar to! Lūdzam kaut ko darīt lietas labā, lai tāda situācija vairs neatkārtotos, jo cilvēkiem no rīta nav citas iespējas tikt uz darbu un visa cerība ir uz šo mikroautobusu. Cik zināms, maršrutu saraksts tika samainīta tā, lai autobusi gaidītu viens otru - kas, diemžēl, nenotika! Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu!

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis Edvīns Roķis

Šoferis Edvīns Roķis Sabiedriskā autobusa vadītājs Edvīns Roķis vadot autobusu maršrutā Liepāja - Pāvilosta , 27.februārī, divām gados vecākām kundzēm durvīs iespieda kāju. Pirmajai kundzei tas nebija tik traki, savukārt, otrā kundze pilnīgi iekliedzās. Tā nav pareizā attieksme sabiedriskā autovadītāja šoferim. Varbūt firmai vajadzētu apmācīt gados vecākus šoferus par pieklājības frāzēm un darbībām?

Liepājas Autobusu Parks - Nepienāk 23. maršruta sabiedriskais transports

Nepienāk 23. maršruta sabiedriskais transports 2018. Gada 27. Februārī, pamatojoties hz kustību sarakstu, un plānojot laiku, lai dod tos uz darbu, devos uz 23. Maršruta sabiedrisko transportu. 23. Maršruta sabiedriskais transports Piltenes ielā, kuram atbilstoši kustību sarakstam no O. Kalpaka tilta jāpienāk plkst.12: 04 nepienāca.. Gaidot līdz 12: 10 transports tā arī netika sagaidīts.

Liepājas Autobusu Parks - Šoferu vadītājs pabrauca pieturai garam

Šoferu vadītājs pabrauca pieturai garam Es šodien gaidīju pie olimpiskais centrs autobusu 13.59. Šoferu vadītājs bija laika bet pabrauca man garām . vai šoferu vadītājs bija akls ka neredzēja mani ka es stāvēju pietura kas par lietu. kāpēc šofera vadītājs neapstājas pieturā man bija jāgaida aptuveni 2 stundas lai tikai tiktu mājās.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien12.02.18 22:25 beidzot darbu pamaniju ka brauc autobuss #3 virzirna no Laumas pieturas uz Ziemeļu pieturu, iesaku uzreiz skriet, autobuss bija tukš, un atnaca nevis 29 minutes , ka viņam butu paredzets, bet 26 minutes, brauca liela atruma, tadejadi nepaspeju aizskriet lidz pieturai, vaditai neapstadinot autobusu turpinaja savu ceļu, kaut ari vareja pamanit ka viņam aizmugure skridn cilveks, rezultata man ir jasalst 15 minutes, kamer atnaks cits, lugums sodit šo šoferi, ka ari stingrak ieverot laikus kuros ir janak autobusam!

Liepājas Autobusu Parks - Grafika neievērošana

Grafika neievērošana Šodien, 26. Janvārī, 19: 55 bija jāpienāk 22 mikriņam, pieturā ziemeļu kapi, es pieturā (neskatoties gafikā) ierados tieši 55, kad mikriņam bija jāpienāk, saprotu, ka pēc saraksta tūlīt vajadzētu būt, ar domu, ka varbūt jau aizbraucis, izmantoju lap.lv mājaslapas karti, kur var redzēt, kur atrodas attiecīgais autobuss. Visā 22 maršruta garumā mikriņš nav redzams, kas ir dīvaini, un šī nav pirmā reize, nezinu vai pazušanu no kartes veic paši šoferi vai tā ir tehniska kļūda. Paskatoties sarakstā...

Liepājas Autobusu Parks - Agresivitāte

Agresivitāte 3. Autobuss braucot no karostas uz mirdzas ķepes galapunktu 12: 55 pie galerijtopa gandrīz notrieca mani. Man bija zaļā gaisma luksaforam uz gājēju pārejas, es biju jau sākusi iet pāri, kad šoferis ar lielu ātrumu grieza uz centra pusi un knapi nobremzēja pie manis, turpināju iet un man brauca bezmazvai virsū. Vai tas ir normāli? Nav pirmā reize, kad šoferi agresīvi brauc, bet šis atgadījums mani izbiedēja, ja nu nebūtu nobremzējis? Un kāpēc, kad vēl eju (kad vēl dega zaļa gaisma luksaforam...

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzība

Sūdzība Vakar vakarā 16. Janvārī 7: 44 22 mikriņa vadītājs atmodas bulvāra galapunkta pieturā negribēja ielaist 9 gadīgu bērnu, turot viņu ar rokam un nelaižat iekšā, sakot ka nav vietas, tikai pateicoties lielo cilvēku iejaukšanos šoferis viņu ielaida, lauka mīnus-8un liels vējš, bērns bija pārsalis, jo pirms tam 7: 35 22 mikriņš vispār nebija.

Liepājas Autobusu Parks - Autobuss neierodas laikā

Autobuss neierodas laikā Labvakar, es vēlos veikt sūdzību par mikroautobusu, kuru numuru es diemžēl neievēroju, bet pirmais ir tas kad mikroautobuss neieradās pieturā tam paradzētajā laikā, viņam šodien 10.janvārī pulkstens 20.39 bija jāierodas pārbrauktuves pieturā ar galapunktu "Pētertirgus" , bet viņš ieradās pulkstens 20.46. Un vēl tas, ka piespiedu "Stop" pogu pirms "Jaunā iela" pieturas, un par spīti tam, ka es stāvēju pie durvīm viņš tai pabrauca garām un izlaida mani zālājā gandrīz nākamajā pieturā. Jauku vakaru!