Liepājas Autobusu Parks - Agresīva braukšana

Šodien braucot pa a 9 šoseju pirms Gaiģu un Saldus krustojuma. No Saldus puses izgriezas autobuss ar nr. 129 tieši priekša uz a9 šosejas. Par laimi paspēju sabremzēt. Tad līdz pat Brocenu aplim brauca ar ātrumu 110km/h. Neuzskatu ka tas ir šofera cienīgs izgājiens.

ši

Tu Turkey901 26.02.2020

Tātad arī Jūs braucāt visu ceļa posmu ar 110, ja jau tik pārliecinoši to mums apgalvojat!
Tātad, redzat skabargu svešā acī, bet baļķi savējā - nemanat?!

ši Šincca 26.02.2020

Ja grib agresivi braukt lai brauc viens pats nevis paklauj pasazierus. Iekapjot autobusa mes dzivibu nododam soferim.

Tu Turkey901 26.02.2020

Un Tu neapdraudi citus/ apkārtējos, arī to pašu autobusu un tā pasažierus ar savu agresīvo braukšanu un ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu?!
Tātad, braucot viens pats vari uz ceļā darīt dajebko un nerēķināties ar citiem satiksmes dalībniekiem?!

ši Šincca 27.02.2020

Paskatisimies ka tu runasi kad tavs paziņa vai radinieks bus kada no tada autobusa

Tu Turkey901 27.02.2020

Nedod Dievs viņam nokļūt Jūsu automašīnā, nesāties nopakaļ autobusam uz 110 līdz pat Brocēniem, turklāt esat sieviete, kas pats par sevi ir lielākais ļaunums uz ceļa!

BondsBonds 27.02.2020

Nevajadzēja tā nesties, tad laimi nevajadzētu. Sastresoji tik vadītāju uz agresīvāku braukšanu. Gan jau pašam kompleksi ka autobuss priekšā brauc 110,bet tev neapdzīt, jo tad jau 15 vajadzētu.

ši Šincca 27.02.2020

Nakoš reiz ieliksu video un tad parunasim pa kompleksiem.