Liepājas Autobusu Parks

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Autubuss neierodas laikā

Autubuss neierodas laikā Šorīt,20.12,plkst. 06:17 atrodos pieturā un gaidu savu autiņu,kuram jābūt 06:19. Tajā laikā braucu uz darbu un NEDRĪKSTU kavēt nevienu minūti. Katru rītu pieturā satieku sievieti,kura arī brauc uz darbu. Šorīt autubuss izvēlas atbraukt ātrāk. Abi nokavējām darbu! KAS TĀ PA ĒTIKU? Ir jāgaida pieturā līdz pienāk brīdis,kad var atstāt.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar, dārgie Liepājas autobusa parka vadītāji. Pēdējais mikriņš kas iet no Rīgas uz sloku, neapstājas majoros Lienes iela 22.27. Stadinaj viņu viņš vienkārši pabrauc garam, vienalga ka mirkiņš puspilns. Kas tas pa servisu, ja tas būtu pēdējais transports? Neskaitot to ka šoferi bieži nedod biļetes, vel nestajās maitas.

Liepājas Autobusu Parks - Pabrauc garām neuzņemot pieturā nepilngadīgu pasažieri

Pabrauc garām neuzņemot pieturā nepilngadīgu pasažieri A/S “Liepājas autobusu parks” (7699) autobusa maršrutā Ventspils - Liepāja, pieturā "Turaidas", 2017. gada 11. decembrī plkst. 7.48 neapstājās, lai paņemtu nepilngadīgu pasažieri, kurai vajadzēja nokļūt skolā Liepājā. Turklāt meitene cēla roku, lai autobusa vadītājs viņu pamanītu, jo meitene redzēja, ka autobuss tuvojoties pieturai, nebremzē un negrasās apstāties. Ceru sagaidīt skaidrojumu par šādu autobusa vadītāja prettiesisko rīcību.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt (24.11.2017.) 4. Maršruta autobuss, kurš atiet no atmodas bulvāra plkst. 07: 10 (numurzīme ka 4018) , šoferis neņem vērā pasažierus ar bērnu ratiņiem, lai būtu vieglāk izkāpt no autobusa, jo nenolaiž zemāk grīdu, kā arī apstājas metru no gājēju ietves, kaut gan tika nospiesta speciālā poga ar bērnu ratiņu simbolu, ka tūlīt taisos kāpt ārā pieturā “metalurgs”. Vai tiešām vēljoprojām nav veiktas pārrunas ar šoferiem par šo? !

Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme

Šofera attieksme Šodien (15.11.2017.) reisā Rucava-Liepāja (izbrauc 13:20) šoferis bija vienkārši neizturams. Pukstēšana sākās ar pirmajiem pasažieriem. Šoferis pukstēja uz katru cilvēku, kurš nesamaksāja ar precīzu naudu, jo nācās skaitīt un dot atlikumu. Braucot dzirdēju vairākas neapmierinātas replikas. Braucot tālāk, šoferis tāpat izrādījā nepatiku, redzot ka pieturās gaida pasažieri un viņam nāksies atkal apstāties. Un protams iebraucot Liepājā, šoferis parādīja savu rupjo attieksmi, pukstot par to, ka...

Liepājas Autobusu Parks - Pieturvietas

Pieturvietas Šodien , 22.10.17. (Aptuveni 18:40) jau kārtējo reizi mikroautobus Riga-Sloka/Riga-Jaunķemeri neapstajas savas pieturvietas. Šoreiz pietura bija Gramzdas iela, kura atrodas pie lielveikala Sky. Til tiesam biezi vini te vienkarsi pabrauc garam pa šoseju. Šodien palaimējas , kad tas nebija pedejais teansports. Bieži tie arī neapstajas uz rokas majieniem citas pietueas(Jūrmalā), kaut ir pustukši. Vai tiešām tas ir tik gruti?

Liepājas Autobusu Parks - Autobusa šofera attieksme

Autobusa šofera attieksme Gribēju jautāt, par ko mūsu autobusa šoferi saņem algu un prēmijas? Šorīt ejot uz 6. Autobusu (jz9762) , deviņos no rīta, autobuss piestājot krūmu ielas pieturā, mani nemaz neielaida autobusā, paskatījas spogulī un ar vieglu sirdi aizbrauc, un cik tādu šoferu mums nav, kas vienkārši neignorē cilvēkus kam jāsteidzas uz darbu, vai mājas. Skumji

Liepājas Autobusu Parks - Iespejams dzeris

Iespejams dzeris Sovakar iekapu 22 mikrina k.zales laukuma un soferis brauca ka nenormals iespejams lietojis alkaholu pasazieri pat saka spradzeties bijam nepajokam nobijusies in bija ari rups pret kadu no pasazieriem Jo kad kapa vins lauka pietura cilveks angliski pateicas pa braucienu kur soferis atcirta rupja teksta pasol nahui Ceram's nemsiet so vera in izskatisiet so lietu

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Autobuss ar kuru katru darba dienas vakaru vēlos tikt mājās pabrauc man gar degunu. Gan aizvakar, gan vakar, gan sodien man gar degunu ap deviniem vakara pabrauc gar degunu 3 marsruta autobuss, nesaprotu tie šoferi ir akli un neredz ka es stāvu pieturā?

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis neuzmanīgs

Šoferis neuzmanīgs Vakar 03.08.2017. Braucu majas ar autobusu Rīga -Liepāja. Soferis braucot sakuma neuzmanigi brauca vis jau būtu ok, bet tad sāku pavērot viņu un viņš vienā brīdī vienkārši aizmiga nogāžoties uz priekšu, respektīvi uz stūres. Tad sapratu ka vins uz kādām 2-3 sekundēm vnk aizmiga. Labi ka vis beidzās labi un viņš ātri atjēdzās. Bail pat iedomaties kas varēja atgadīties. Es jau saprotu pec darba dienas beigām ir nogurums, es pēc šī atgadījuma ar autobusu braucu ar lielām bailēm. Ņemot vēra ka katru rītu un vakaru man ir jabraukā uz darbu. Šofera vārds bija Andrejs Saļņekovs.

Liepājas Autobusu Parks - Neadekvats šofeeris

Neadekvats šofeeris Šodien mana mamma brauca no Valteriem uz Rīgu ar Liepājas autoparka mikrińu plkst 20:15. Cilvēku ienācot mikrińā nebija, mamma bija pirmā un vienīga. Iedēva šoferim 2 eiro, vajadzēja maksāt 3. Šoferis neTikal kliedza uz viņu bet piedavāja manai krievu mammai braukt uz Krieviju pie Putina jo vińš ienist krievus. Ja arī novēla visiem krieviem aizbraukt no Latvijas un nomirt. ( vinš teica SDOHNITE ) Es at šo vēstuli neapstāšos un iešu tālāk. Manna mamma visu mūžu strādāja bērnudārzā un audzināja Latvijas bērnus, ragas vińa sēž mājās un raud ne par ko( par to ja vińa ir krieviete)

Liepājas Autobusu Parks - Плохой сервис

Плохой сервис Сегодня ехала на маршрутке Рига-Слока номер КК1114,водитель 330 человек злой и невоспитанный,заплатила за проезд и чисто автоматически пока он искал сдачу хотела взять билет за что получила по руке ,и в дороге вел себя некоректно с пассажирами,прошу руководство компании отреагировать на мое заявление

Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme

Šofera attieksme Es gribēju tikt mājās ar autobusu Liepāja -Aizpute, kurš iet caur Dunalku. Autobuss atiet no Kuršu laukuma. Gribētāji braukt ar šo autobusu no tās vietas bija 5. Autobuss piebrauc, un pirms viņa ir vēl viens mikriņš, kurš stāv tieši pie pieturas un mūsu aiz viņa. Mēs pieejam klāt pie autobusa durvīm un nekas nenotiek, šoferis pat neparāda, ka varētu kāpt iekšā busā, durvis neatvēra un aizbrauc prom. Mēs nesaprotam kas notiek. Sieviete pazvanīja uz Liepājas autobusa parku prasīt kas notiek...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šoferis iekasēja naudu,bet biļeti izsita līdz pilnīgi citai vietai,kā rezultătā man nācās kontrolei skaidrot,ka šoferis kļūdījies un pacelt balsi,lai neizsēdinātu mani 40km no mājām. Saņēmu replikas un nepieklājīgas prāzes no šofera. Publisks kauns vadītājam,kuram nu dien ir laiks doties pensijā!

Liepājas Autobusu Parks - Ātrs un vienaldzīgs

Ātrs un vienaldzīgs Tātad tā. Šodien ar mammu abi gaidījām mašīnā autobusu pieturā Dāliņi. Gaidījām, kad būs autobus un beigās sagaidījām. Tik tāda maza nianse, ka autobuss atbrauca 5 minūtes ātrāk un pabrauca man garām. Forši, va ne? Tas jau nekas, ka līdz nākamajam autobusam jāgaida 45 minūtes,un ka nu jau uz darbu paspēt laikā ir neiespējami. Nemaz neminot to, kad sazvanīju dispičeri, attieksme nebija tā labākā, neizklausījās ieinteresēta un šaubos ka vispār info nodeva kur tālāk, tāpēc nācās zvanīt uz citu nodaļu. Paldies.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Pirku biļeti no Liepājas uz Rīgu nākamajai dienai, bet saņemot savu biļeti, sapratu, ka ir iedota nepareizai dienai. Uzreiz devos atpakaļ, lai samainītu. Kasiere rupji man uzbruka un teica, ka es esot vēlējusies tai dienai. Kāpēc man ir jāuzklausa rupji pārmetumi un jāmaksā komisijas maksa par kasieres kļūdu? Neesmu vainīga, ka viņa nedzird.

Liepājas Autobusu Parks. - Smirdoņa

Smirdoņa Labdien. Gribu pievērst priekšniecības uzmanību. Braukāju katru dienu no Aizputes uz Liepāju uz darbu. Nu strādā jums tur tāda kontroliere ārprāc viņa tik ļoti smird, ka iekāpjot transportā elpa aizraujas elpot paliek tik grūti, pat vemt gribas. un tā smaka vēl ilgi pēc viņas vizītes degunā turas. Aizputes bomzīši labāk smaržo... Tā vien gribas ar smaržām apliet. Un tie šoferīši viņu ieraugot brauc ar vaļējām durvīm lai smaku dabūtu ārā. Vai priekšniecība arī tā smird, ka nepievērš uzmanību saviem darbiniekiem?

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 10.03. plkst.17.07 stāvot pieturā "Olimpiskais centrs " virzienā uz centru, gaidīju 22. Autobusu, kurš jau tā pēc saraksta kavēja 4 minūtes ( bet tas ir sīkums), norādot tam divreiz ar roku, ka lūdzu apstāties, nekā nereaģēja. Nodomāju, ka varbūt pilns, bet paskatoties salonā ieraugu, ka neviena cilvēka iekšā nav. Vai tad tas ir normāli? Un pateikt , ka šoferis mani neredzēja arī nevar, jo braucot garām noskatījās uz manu pusi.

Liepājas Autobusu Parks - Autobusu šoferi nekursē pēc noteiktiem laikiem

Autobusu šoferi nekursē pēc noteiktiem laikiem Braucu regulāri ar autobusu maršrutu nr.3 no Pulvek. Brieža ielas autobusam jābūt pēc grafika 22: 19 autobusu pieturā Tosmare. Tur tiek regulāri kavēts ar ko tiek kavēts mans laiks, kuru mēroju uz darbu. Uz darbu braucu pārsviežoties uz 6. Autobusu pietura "pagr. Uz Grìzupes ielu" plkst. : 22: 24 tur autobus vienmēr ir aizbraucis pirms laika. Līdz ar to ne tikai es, bet daudzi citi cilvēki paliek gaidīt nākošo 6. Autobusu plkst. 22: 48, tas ir gandrīz 30min mana laika tiek pavadīts laukā, vēlā...

Liepājas Autobusu Parks - Stacija Slēgta/ Ka nopirkt bileti?

Stacija Slēgta/ Ka nopirkt bileti? Sorit-02.02.2017. Gribeju braukt ar mikrinu - Priekule c. Bunku-5.45 un nopirkt stacija bileti... , bet durvis ciet, - viss tumss un kasiere ari nav... ! Soferis ar daudzam siltem paduse un bez norikojuma, cik saprotu, un ari vel citi rigas reisa soferi nezina gaidija... Nebija smiekligi! Un ta ari, nogaidijusi lidz 6.00, - aizbrauca. Kad beigsies bardaks? ...