Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Šovakar 14.07.2019 plkst: 22.32 gaidīju 6. Autobusu Raiņa ielas pieturā, man līdzi bija velosipēds ar sabojātu aizmugurējo riepu, velosipēd bija jānogādā mājās, lai varu vēlāk to aizvest uz remontu. Kad kāpu iegšā autobusā šoferis vēra ciet durvis kas atsitās pret manu velosipēdu un atvērās vaļā, tad iekāpu pa visam, taču šoferis izgāja no kabīnes un teica ka velosipēdus nepārvadā. Nesaprotu kā tad lai vedu velosipēdu mājās, dabūju iet kājām no Raiņa ielas līdz pat zaļās birzes rajonam.
Es būtu samaksājis to papildus biļeti, bet man nedeva pat tādu iespēju.

14.07.2019

Mc McGaret 14.07.2019

Nevajag pirkt divriteni ja Tu nespēj par, to parūpēties.

Tu Turkey901 15.07.2019

Viens likums visiem:
Liepājā velosipēdu ar pilsētas autobusu drīkst pārvadāt tikai tad, ja tas ir izjaukts atbilstoši noteikumiem: nomontēts priekšējais ritenis, stūre pieliekta, ar atbilstošu materiālu izolētas tās daļas, kas varētu nosmērēt citu pasažieru apģērbu vai autobusa salonu.

Rx RXX 15.07.2019

Tāpat nevajag rakstīt komentārus, ja nespēj pareizi salikt komatus ;)

Nu ja nauda ir, tad izsauc kravas taksometru. Nav tik dargi - tikai 100 eiro...